MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

Přenos FK Zbuzany - MFK

youtubechannel

Narozeniny slaví:

hracobrys

Jméno PŘÍJMENÍ

(Mladší přípravka U7)

Muži

Muži


U19

U19


U18

U18


U17

U17


U16

U16


U15

U15


U14+15

U14+15


U14

U14


U13

U13


U12+13

U12+13


U12

U12


U11

U11


U10

U10


U8

U9


U8

U8


U7

U7


U6

U6

facrlogo

 

 

ukfslogo

 

ofsmostlogo

 

ofsmostlogo

Spolupráce s Klubovou akademií FK Teplice

tepliceznak

Naši partneři

logo most cb2

 

logo usteckykraj

 

logo mosteckydenik

 

logo homerlive

 

logo emostecko

 

logo gamaradio

 

logo datalife

 

logo mb1

 

logo ts

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

Muži

Poslední zápas:

17.11. FK Zbuzany - MFK 4:1

Následující zápas:

tbu

Starší dorost ČLD U19

Poslední zápas:

18.11. Baník Sokolov - MFK 4:2

Následující zápas:

tbu

Starší dorost KPD U19+U18

Poslední zápas:

28.10.  MFK - Proboštov 1:7

Následující zápas:

TBU

Starší dorost ČDD U18

Poslední zápas:

17.11. MFK - SK Ervěnice/Jirkov 5:1

Následující zápas:

tbu

Mladší dorost ČLD U17

Poslední zápas:

17.11.  Baník Sokolov - MFK 2:3 n. PK

Následující zápas:

tbu

Mladší dorost KPD U17+U16

Poslední zápas:

28.10.  MFK - Proboštov 3:2 n PK

Následující zápas:

TBU

Mladší dorost ČDD U16

Poslední zápas:

17.11. MFK - SK Ervěnice/Jirkov 5:0

Následující zápas:

tbu

Starší žáci ČLŽ U15

Poslední zápas:

10.11. MFK - Neratovice/Byškovice 1:6

Následující zápas:

tbu

Starší žáci KPŽ U15+U14

Poslední zápas:

11.11. Žatec - MFK 0:11

Následující zápas:

tbu

Starší žáci ČLŽ U14

Poslední zápas:

10.11.  MFK - Neratovice/Byškovice 5:0

Následující zápas:

tbu

Mladší žáci ČLŽ U13

Poslední zápas:

18.11. MFK - Neratovice/Byškovice  5:3

Následující zápas:

tbu

Mladší žáci KPŽ U13+U12

Poslední zápas:

11.11. Žatec - MFK 6:4

Následující zápas:

tbu

Mladší žáci ČLŽ U12

Poslední zápas:

18.11.  MFK - Neratovice/Byškovice 1:1

Následující zápas:

tbu

Starší přípravka U11

Poslední turnaj:

9.9. Turnaj Roudnice

Následující turnaj:

13.10. 10:00 satelitní turnaj Čepirohy

Starší přípravka U10

Poslední turnaj:

15.4. KPSP - Litvínov

Následující turnaj:

13.10. 13:00 satelitní turnaj Čepirohy

Mladší přípravka U9 modří

Poslední zápas:

-

Následující zápas:

tbu

Mladší přípravka U9 zelení

Zimní liga

19.5. Čepirohy

Následující turnaj:

13.10. 15:00 satelitní turnaj Litvínov

Mladší přípravka U8 modří

Poslední turnaj:

11.3. Jirkov - 1.místo

Následující zápas:

tbu

Mladší přípravka U8 zelení

Poslední turnaj:

Kvalifikace Ondrášovka Cup

Následující turnaj:

13.10. 15:00 satelitní turnaj Litvínov

Mladší přípravka U7

Poslední turnaj:

18.11. BioSport Cup 2018

Následující zápas:

TBU

Main Page Contacts Search