MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

banmuzi

Mostecký FK U13 – FK Teplice  2 : 7 (1:2,1:2,0:3)

V dalším jarním kole ligy mladších žáků se mostečtí utkali, ve svém domácím prostředí v tréninkovém centru Albrechtická, s celkem FK Teplice .

První třetinu začali lépe hosté a již v 16 minutě vedli 2:0, ale mostečtí ve 25 minutě dokázali odpovědět a po střele Josefa Myšky snížit na rozdíl jediné branky.

Druhou třetinu začali lépe domácí a ve 39 minutě se jim po dorážce Denise Paldrycha podařilo vyrovnat. Hosté však ve druhé polovině této třetiny dokázali vstřelit další dvě branky a po šedesáti minutách tak byl stav 2:4 v neprospěch domácích.

Ve třetí třetině již mostečtí nenašli sílu utkání zdramatizovat a po dalších třech brankách hostujícího celku prohráli toto utkání 2:7.

Sestava Mostu: Dobrev – Radba, Schöpp, Vaic, Myška, Paldrych, Krbec ,Moscato , Hlavatý,Žáček, Šlehofer, Reynolds

Trenéři : Petr Melichar,Michal Klimeš

Vedoucí : Radim Vaic

Petr Melichar, trenér   „ V dnešním utkání jsme narazili na velmi kvalitního soupeře , který nás předčil hlavně v kvalitě hry a individuálních činnostech jednotlivce. Kluci sice bojovali až do konce, ale tentokrát jsme s tradičním rivalem zaslouženě prohráli“.