logo ts

logo xfotbal

banmuzi

FK Ústí nad Labem – Mostecký FK U13  2 : 9 (1:2,1:3,0:4)

Branky Mostu: 18. Benda , 27.,57. Paldrych , 39. Myška , 45. Žáček , 63. Svoboda , 78. Schöpp , 80.,89. Reynolds

V dalším kole jarní části ligy mladších žáků se mostečtí mladší žáci ročníku 2006 utkali s týmem FK Ústí nad Labem. V úvodní třetině byla hra vyrovnaná a oba celky si vytvořili šance ke skórování. Mostečtí se ujali vedení v 18 min. kdy se prosadil Tomáš Benda. Domácí vyrovnali ve 26 min. , ale mostečtí se záhy opět dostali do vedení po střele Denise Paldrycha.

Hned v úvodu druhé třetiny se domácím sice podařilo vyrovnat, ale mostečtí začali stupňovat tempo hry a po střelách Josefa Myšky , Jakuba Žáčka a Denise Paldrycha otočili stav utkání na 5:2 ve svůj prospěch.

Ve třetí třetině mostečtí pokračovali v dobrém výkonu a po brankách Jana Svobody , Pavla Schöppa a dvou zásazích Lucase Reynoldse celkově zvítězili nad FK Ústím nad Labem 9:2.

Sestava Mostu: Dobrev – Radba, Schöpp, Myška , Krbec , Hlavatý , Benda ,Žáček, Svoboda , Paldrych , Reynolds , Vaic , Moscato , Šlehofer

Trenéři : Petr Melichar,Michal Klimeš

Vedoucí : Radim Vaic

Petr Melichar, trenér   „V dnešním utkání jsme byli  lepším týmem a zaslouženě  zvítězili . Kluky musím pochválit za herní výkon a přístup k utkání, ale určitě je stále co zdokonalovat a zlepšovat“.