MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

Sestava U13

U13

Přenos MFK - Zbuzany

youtubechannel

facrlogo

 

 

ukfslogo

 

ofsmostlogo

 

ofsmostlogo

Spolupráce s Klubovou akademií FK Teplice

tepliceznak

Naši partneři

logo most cb2

 

logo usteckykraj

 

logo fortuna

 

logo mosteckydenik

 

logo homerlive

 

logo emostecko

 

logo gamaradio

 

logo datalife

 

logo mb1

 

logo ts

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

banmuzi

FK Litvínov – Mostecký FK U13  1 : 6 (1:1,0:2,0:3)

Branky Mostu: 26.,88. Svoboda , 54.,68. Hlavatý , 36. Myška , 80. Žáček

V dalším kole jarní části ligy mladších žáků se mostečtí žáci ročníku 2006 utkali s týmem FK Litvínov . V úvodní třetině byla hra vyrovnaná a oba celky si vytvořili šance ke skórování. Domácí se ujali vedení ve 21 min., kdy se po špatné rozehrávce hostujícího celku prosadil domácí útočník. Hosté vyrovnali ve 26 min., po střele Jana Svobody a první třetina tak skončila 1:1.

Ve druhé třetině byli mostečtí o něco lepším týmem , ale domácí také několikrát zahrozili a jen díky kvalitnímu výkonu hostujícího gólmana Romana Dobreva se v koncovce neprosadili. Hosté se v této třetině prosadili dvakrát , když branky zaznamenali Josef Myška a Radek Hlavatý a po šedesáti minutách tak vedli mostečtí 3:1.

V závěrečné třetině se domácí snažili o zkorigování stavu , ale hostujícího brankáře se jim již nepodařilo překonat. Hosté v průběhu třetí třetiny přidali další tři branky , když na 4:1 zvyšoval Radek Hlavatý a v závěrečné desetiminutovce se prosadili Jakub Žáček a Jan Svoboda. Mostečtí tak nakonec v tomto utkání zvítězili 6:1 a připsali si tak další body do ligové tabulky.

Sestava Mostu: Dobrev – Radba, Schöpp, Myška , Krbec , Hlavatý , Benda ,Žáček,  Svoboda , Paldrych , Reynolds , Vaic , Moscato , Šlehofer

Trenéři : Petr Melichar,Michal Klimeš

Vedoucí : Radim Vaic

Petr Melichar, trenér   „Dnešní utkání nám , co se týče herní stránky, příliš nesedlo , ale zase musím ocenit to nasazení ,se kterým jdou kluci do každého utkání a i když se tolik nedaří , tak se vydávají ze všech sil , aby v utkání uspěli. Dnes musím hlavně pochválit gólmana Romana Dobreva , který Nás v důležitých fázích zápasu hodně podržel , ale od toho tam vlastně je “.

Mladší žáci ČLŽ U13

Poslední zápas:

tbu

Následující zápas:

tbu

Tabulka U13

# tým body
1. MFK 0
2. - 0
3. - 0
4. - 0
5. - 0
6. - 0
7. - 0
8. - 0
9. - 0
10. - 0
11. - 0
12. - 0
13. - 0

tplan

mplan

Žádáme rodiče o kontrolu plateb měsíčních členských příspěvků.

Číslo účtu 1019551077/6100

variabilní symbol - rodné číslo dítěte.

Částka 400,- Kč.

Děkujeme.

Main Page Contacts Search