logo xfotbal

banmuzi

FC Slavia Karlovy Vary – Mostecký FK U13  5 : 7 (4:0,0:4,1:3)

Branky Mostu: 44.,58.,78. Reynolds , 35.,75. Myška , 55. Žáček, 67. Benda

V předposledním  kole jarní části ligy mladších žáků se mostečtí  žáci ročníku 2006 utkali s týmem FC Slavia Karlovy Vary .

V úvodní třetině byla hra vyrovnaná a oba celky si vytvořili šance ke skórování. Mostečtí se však brankově neprosadili a domácí byli v koncovce neúprosní a po první třetině tak vedli 4:0.

Mostečtí se po úvodní třetině dokázali oklepat a postupem času si vytvořili územní převahu , kterou taká dokázali zužitkovat a po střelách Josefa Myšky , Jakuba Žáčka a dvou zásazích Lukase Reynoldse vyrovnali stav utkání na 4:4.

Ve třetí třetině se domácím podařilo skórovat a šli opět do vedení , ale mostečtí v následujících minutách po brankách Tomáše Bendy , Josefa Myšky a Lukase Reynoldse , dokázali otočit stav utkání a celkově tak zvítězili 7:5.

Sestava Mostu: Dobrev – Radba, Schöpp, Myška , Krbec , Hlavatý , Benda ,Žáček, Paldrych , Reynolds , Vaic , Moscato , Šlehofer

Trenéři : Petr Melichar,Michal Klimeš

Vedoucí : Radim Vaic

Petr Melichar, trenér   „Dnešní utkání bylo velmi náročné a dramatické ,ale kluci to nakonec zvládli . Po první třetině nám určitě nebylo nejlíp , ale zase se mi jen potvrdilo , že jsou kluci bojovníci a jdou si za svým cílem až do konce“.