MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

Sestava U13

U13

Přenos Brná - MFK

youtubechannel

facrlogo

 

 

ukfslogo

 

ofsmostlogo

 

ofsmostlogo

Spolupráce s Klubovou akademií FK Teplice

tepliceznak

Naši partneři

logo most cb2

 

logo usteckykraj

 

logo fortuna

 

logo mosteckydenik

 

logo homerlive

 

logo emostecko

 

logo gamaradio

 

logo datalife

 

logo mb1

 

logo ts

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

banmuzi

Mostečtí mladší žáci ročníku 2006 absolvovali celkem pět kol poháru Ústeckého kraje mladších žáků 2019.

V prvním kole je čekal volný los , který jim určil soupeře do dalšího kola a tím se nakonec stal celek SK Ervěnice/Jirkov. V tomto utkání mostečtí herně dominovali a po výhře 13:0 postoupili do čtvrtfinálového utkání kde se střetli s týmem Junioru Chomutov. V tomto utkání byli chomutovští zdatným soupeřem, ale zlepšenou hrou ve druhém poločase se mostečtí po výhře 3:0 probojovali do semifinále.

V semifinálovém utkání se mostečtí trochu natrápili s teplickou U12, která hrála velmi dobře, ale nakonec se po dvou brankách mohli radovat z vítězství 2:0 a z postupu do finále poháru.

Finálové utkání se tradičně uskutečnilo na fotbalovém stadionu FK Bílina a soupeřem nebyl nikdo jiný než tradiční rival z ligové soutěže FK Teplice.

Přestože se hrálo za velmi teplého počasí, tak mělo toto utkání vysokou úroveň a soupeři si na hřišti rozhodně nic nedarovali. Tepličtí měli v úvodu herní převahu, kterou také dokázali využít a po střele Jakuba Dufka se ujali vedení.

Mostečtí postupem času dokázali hru vyrovnat, ale z několika střeleckých příležitostí se jim nepodařilo skórovat. V poločase tak vedli tepličtí 1:0.

Ve druhém poločase opět převzali iniciativu tepličtí a ve 40 minutě, po hlavičce Daniela Jelínka, se dostali do dvoubrankového vedení. Mostečtí se nevzdávali a bojovali až do konce, ale kýženou branku se jim podařilo vstřelit až v samotném závěru, kdy po střele Denise Paldrycha dorážel do prázdné branky Jakub Žáček. Mostečtí tak ve finálovém utkání podlehli týmu FK Teplice 1:2 a obsadili tak konečné druhé místo.

Branky Mostu:  60. Žáček

Sestava Mostu:  Dobrev , Svoboda , Vaic ,Benda , Myška , Schöpp , Paldrych , Jandák ,  Žáček , Reynolds , Moscato  , Hlavatý , Šlehofer, Fedák , Krbec

Trenér : Petr Melichar

Asistenti trenéra : Michal Klimeš , Radim Vaic

Petr Melichar, trenér  „Ve finále tohoto poháru jsme narazili na velmi kvalitního soupeře a proto  musím kluky pochválit za výkon , který v tomto utkání podali. Tepličtí sice byli lepší na míči a v kombinaci , ale kluci ukázali bojovné srdce a věřím , že kdyby přišla naše branka dříve , tak by se o vítězství ještě porvali. Po utkání byli kluci hodně zklamaní , ale myslím si , že utkání odehráli ze ctí a že se nemají za co stydět “.

Mladší žáci ČLŽ U13

Poslední zápas:

tbu

Následující zápas:

tbu

Tabulka U13

# tým body
1. MFK 0
2. - 0
3. - 0
4. - 0
5. - 0
6. - 0
7. - 0
8. - 0
9. - 0
10. - 0
11. - 0
12. - 0
13. - 0

tplan

mplan

Žádáme rodiče o kontrolu plateb měsíčních členských příspěvků.

Číslo účtu 1019551077/6100

variabilní symbol - rodné číslo dítěte.

Částka 400,- Kč.

Děkujeme.

Main Page Contacts Search