MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

banmuzi

Mostečtí mladší žáci ročníku 2006 absolvovali celkem pět kol poháru Ústeckého kraje mladších žáků 2019.

V prvním kole je čekal volný los , který jim určil soupeře do dalšího kola a tím se nakonec stal celek SK Ervěnice/Jirkov. V tomto utkání mostečtí herně dominovali a po výhře 13:0 postoupili do čtvrtfinálového utkání kde se střetli s týmem Junioru Chomutov. V tomto utkání byli chomutovští zdatným soupeřem, ale zlepšenou hrou ve druhém poločase se mostečtí po výhře 3:0 probojovali do semifinále.

V semifinálovém utkání se mostečtí trochu natrápili s teplickou U12, která hrála velmi dobře, ale nakonec se po dvou brankách mohli radovat z vítězství 2:0 a z postupu do finále poháru.

Finálové utkání se tradičně uskutečnilo na fotbalovém stadionu FK Bílina a soupeřem nebyl nikdo jiný než tradiční rival z ligové soutěže FK Teplice.

Přestože se hrálo za velmi teplého počasí, tak mělo toto utkání vysokou úroveň a soupeři si na hřišti rozhodně nic nedarovali. Tepličtí měli v úvodu herní převahu, kterou také dokázali využít a po střele Jakuba Dufka se ujali vedení.

Mostečtí postupem času dokázali hru vyrovnat, ale z několika střeleckých příležitostí se jim nepodařilo skórovat. V poločase tak vedli tepličtí 1:0.

Ve druhém poločase opět převzali iniciativu tepličtí a ve 40 minutě, po hlavičce Daniela Jelínka, se dostali do dvoubrankového vedení. Mostečtí se nevzdávali a bojovali až do konce, ale kýženou branku se jim podařilo vstřelit až v samotném závěru, kdy po střele Denise Paldrycha dorážel do prázdné branky Jakub Žáček. Mostečtí tak ve finálovém utkání podlehli týmu FK Teplice 1:2 a obsadili tak konečné druhé místo.

Branky Mostu:  60. Žáček

Sestava Mostu:  Dobrev , Svoboda , Vaic ,Benda , Myška , Schöpp , Paldrych , Jandák ,  Žáček , Reynolds , Moscato  , Hlavatý , Šlehofer, Fedák , Krbec

Trenér : Petr Melichar

Asistenti trenéra : Michal Klimeš , Radim Vaic

Petr Melichar, trenér  „Ve finále tohoto poháru jsme narazili na velmi kvalitního soupeře a proto  musím kluky pochválit za výkon , který v tomto utkání podali. Tepličtí sice byli lepší na míči a v kombinaci , ale kluci ukázali bojovné srdce a věřím , že kdyby přišla naše branka dříve , tak by se o vítězství ještě porvali. Po utkání byli kluci hodně zklamaní , ale myslím si , že utkání odehráli ze ctí a že se nemají za co stydět “.

Mladší žáci ČLŽ U13

Poslední zápas:

27.10  Chomutov - MFK 8:5

Následující zápas:

3.11 10:00 MFK - Meteor

Tabulka U13

# tým body
1. Slávia 27
2. Ústí n. Labem 24
3. Teplice 24
4. Chomutov 21
5. Tempo 20
6. Meteor 18
7. Karlovy Vary 16
8. Sokolov 15
9. Kladno 13
10. MFK 9
11. Děčín 8
12. Neratovice / Byškovice 7
13. Litvínov 1
13. Vyšehrad 0

iplan

tplan

mplan

Žádáme rodiče o kontrolu plateb měsíčních členských příspěvků.

Číslo účtu 1019551077/6100

variabilní symbol - rodné číslo dítěte.

Částka 400,- Kč.

Děkujeme.

Main Page Contacts Search