logo xfotbal

banmuzi

Mostecký FK U13 – Junior Chomutov  9 : 0 (4:0,3:0,2:0)

Branky Mostu : 2.,26.,42. Žáček , 7.,19.,56. Paldrych, 81.,88. Benda, 54. Myška

V závěrečném kole jarní části ligy mladších žáků se mostečtí utkali , ve svém domácím prostředí v tréninkovém centru Albrechtická , s celkem Junioru Chomutov .

V první třetině byli mostečtí lepším týmem a konto soupeře zatížili čtyřmi brankami , když se dvakrát trefil Jakub Žáček a dvě branky přidal Denis Paldrych.

Ve druhé třetině se obraz hry nezměnil. Mostečtí nadále pokračovali v dobrém výkonu a po brankách Jakuba Žáčka , Denise Paldrycha a Josefa Myšky , vedli po odehraných dvou třetinách 7:0. Ve třetí třetině mostečtí přidali ještě dvě branky , když se v závěrečných minutách dvakrát prosadil Tomáš Benda a stanovil tak konečný stav utkání na 9:0.

Mostečtí se tak v konečném pořadí Ligy mladších žáků kategorie U13 umístili na 5. místě , když posbírali celkem 49 bodů za 16 výher, 1 remízu a 7 proher.

Sestava Mostu: Dobrev – Radba, Schöpp, Myška , Krbec , Hlavatý, Jandák,Benda,Žáček,   Svoboda, Šlehofer , Moscato , Paldrych , Reynolds , Vaic

Trenéři : Petr Melichar,Michal Klimeš

Vedoucí : Radim Vaic

Petr Melichar, trenér: „ V dnešním utkání jsme byli lepším týmem a zaslouženě  zvítězili . Kluky musím pochválit za herní výkon a přístup k utkání a myslím si, že si poslední utkání v kategorii mladších žáků určitě užili.

Celou uplynulou sezónu hodnotím velmi kladně a děkuji jak klukům za výkony na hřišti i mimo něj, tak rodičům za celoroční podporu a obětavost, která je pro mladého sportovce hodně důležitá a potřebná.

Samozřejmě také děkuji Michalovi Klimešovi a Radimovi Vaicovi za týmovou spolupráci, která byla na velmi dobré úrovni “.