banmuzi

SK Dyn. České Budějovice - MFK Most   1 : 2p (0 : 0)

Branky : Bouček

Sestava : Bureš, Žák, Relich, Bouček, Tomeš (56.Žambůrek), Neckář (46.Smitka), Vlach, Sobota, Myška, Klimt (63.Novák), Klíč.

Tímto výsledkem si hráči Mosteckého fotbalového klubu zajistili 2.místo v České Lize dorostu U17A.

Blahopřejeme.

banmuzi

SK Slavia Praha - MFK Most   2 : 3p     (1 : 1)

Branky : Myška 2x.

Sestava : Bureš, Žák (52.Vlček), Relich, Bouček, Wittausch, Chorvát (73.Šugar), Tomeš (46.Procházka), Vlach, Sobota (59.Neckář), Myška, Klíč.

banmuzi

MFK Most - FK Meteor Praha VIII   7 : 3   (5 : 1)

Branky : Klíč 2x, Klimt 2x, Sobota, Myška, Vlach.

Sestava : Bureš, Žák, Relich (60.Novák), Bouček, Vlček, Sapoušek (46.Žambůrek), Vlach, Sobota, Myška, Klíč, Klimt.

banmuzi

FC Písek - MFK Most     0 : 2   (0 : 1)

Branky : Klimt, Myška

Sestava : Bureš, Žák (55.Žambůrek), Relich, Bouček, Wittausch, Přenosil (73.Vlček), Vlach, Sobota, Myška, Klíč, Klimt

banmuzi

MFK Most - Viktorka Žižkov   1 : 2   (1 : 1)

Branky : Klíč

Sestava : Bureš, Žák (46.Vlček), Relich, Bouček, Wittausch, Přenosil, Vlach (84.Žambůrek), Sobota, Myška, Klíč, Klimt

banmuzi

1.FK Příbram - MFK Most   4 : 3   (0 : 2)

Branky : Wittausch, Sapoušek, Klíč

Dnes se nám na rozdíl od minulého utkání povedl vstup do zápasu.

V 1. minutě jsme se dostali do vedení a v 10. minutě už jsme vedli o dvě branky. V dalším průběhu první půle sice náš výkon ani zdaleka nebyl optimální, ale i tak jsme si vytvářeli jednu šanci za druhou. Bohužel jsme při jejich realizaci jsme si počínali velice laxně a žádnou z nich neproměnili.

V poločase jsme si zdůrazňovali, že nejhorší je vedení 2 : 0, pokud nedáme třetí branku, protože si myslíme že už se nám nemůže nic stát.  A to se plně potvrdilo. Během 20-ti minut totiž bojovní domácí skóre otočili. Teprve teď se náš výkon začal blížit tomu co jsme chtěli hrát od začátku. Vytvořili jsme si převahu, znovu neproměnili šance, a nakonec jsme dokázali i vyrovnat. K naší smůle jsme ale v době největšího tlaku inkasovali jednoduchou čtvrtou branku, která určila konečný výsledek.

Sestava : Bureš, Žák, Relich, Bouček, Vlček, Přenosil, Sapoušek (51. Minařík), Vlach, Wittausch, Klimt (51. Novák)

banmuzi

MFK Most - Baník Sokolov 7 : 1 (4 : 1)

Branky : Klimt 3x, Přenosil 2x, Novák, Klíč

Dnes jsme měli velmi špatný vstup do utkání. Veškeré naše chybné řešení herních situací z minulých utkání, na které jsme hráče upozorňovali a ukázali, jak jim předejít, jsme v prvních 15-ti minutách znovu a znovu opakovali.

Výsledkem pak byla první branka v naší síti, která nás ale naštěstí probudila.  Od této chvíle jsme zlepšili pohyb, zvýšili důraz v osobních soubojích a začali si vytvářet šance, které jsme i proměnili a poločas tak vyhráli 4 : 1.

Druhá půle už z naší strany byla úplně o něčem jiném. Na hřišti jsme dominovali ve všech herních činnostech a výsledkem naší převahy byly i další branky v síti hostů. Celkově je potřeba všechny hráče pochválit, že se i přes nepovedený začátek utkání zvedli a dokázali houževnatého soupeře přehrát.

banmuzi

MFK Most - FK Motorlet Praha 7 : 0 (4 : 0)

Branky : Wittausch 2x, Klimt, Vlach, vlastní, Sobota, Klíč

Průběh dnešního utkání výsledkově ovlivnilo hlavně naše dobré řešení finálních situací před brankou soupeře. Jinak byl obraz hry víceméně vyrovnaný.

Důrazný soupeř nám nedal ani metr prostoru zadarmo, a proto nás tento zápas stál víc sil, než by se vzhledem k výsledku mohlo zdát.

Ale je třeba hráče pochválit za pracovitost a týmový herní výkon, díky kterému zvládáme i zápasy ve kterých se některým hráčům třeba individuálně nedaří.

banmuzi

MFK Most - SK Benešov 2 : 0 (1 : 0)

Branky : Vlach 2x

Dnešní utkání jsme od začátku až do konce měli plně pod kontrolou. Jediné, co lze vytknout je neproměňování šancí včetně pokutového kopu.

Až na pár krátkých chvil jsme hráli velice disciplinovaně, organizovaně a snaživého a běhavého soupeře jsme za celé utkání nepustili do vyložené šance.

Sestava : Bureš, Vlček, Relich, Novák (46.Sapoušek), Wittausch, Sobota (85. Žambůrek), Minařík, Vlach, Přenosil (78.Žák), Klíč, Klimt

banmuzi

MFK Most - Viktoria Plzeň  2 : 6 ( 0 : 4)

Branky : Klimt, Holdy

Dneska jsme absolvovali školu fotbalových dovedností a řešení herních situací. Hráči Plzně od začátku utkání na hřišti dominovali, a když jsme jim špatnou organizací hry nabídli možnost ohrozit naši branku, tak to naprosto ukázkovým způsobem využili. My jsme v první půli byli těžkopádní a všechno nám trvalo déle, než bylo třeba. V poločase jsme tak naprosto zaslouženě prohrávali 0 : 4 !

O přestávce jsme si řekli že první půli hodíme za hlavu a že musíme utkání dohrát daleko důstojnějším způsobem. I když pro kluky nebylo snadné, hodit výsledek za hlavu tak to zvládli. I když jsme se nevyvarovali dvou velkých chyb, které soupeř okamžitě potrestal, tak i my jsme si kromě dvou vstřelených branek dokázali ještě vytvořit i další šance a celkově už hra byla daleko vyrovnanější než v prvním poločase.

banmuzi

Senco Doubravka - MFK Most 1 : 4 ( 0 : 3 )

Branky : Sobota 2x, Vlach, Klíč

Jediné pozitivum dnešního utkání bylo naše vítězství. Jinak z hlediska individuálního a týmového  herního výkonu jsme toho až na pár světlých výjimek  moc nepředvedli.

Byli jsme pomalí v přechodové fázi a naprosto bez důrazu a koncentrace při vyložených šancích kterých jsme si za celý zápas vypracovali dost a dost.

Sestava : Bureš, Žák, Relich, Bouček, Wittausch, Myška, Minařík (45. Přenosil), Vlach, Sobota, Klíč, Klimt (60. Žambourek)

banmuzi

MFK Most - SK Kladno   4:1  (3:1)

Branky : Myška 2x, Klimt, Bouček

V přímém souboji o druhé místo, jsme zaslouženě zvítězili i když jsme kvůli silnému větru, žádný extra výkon nepodali.

Věděli jsme, že musíme hru přizpůsobit podmínkám a jedna z věcí na které jsme v přípravě kladli důraz, byli standartní situace. A právě ty tento zápas rozhodly.

Škoda jen inkasované branky, která padla po naší chybné součinnosti na straně hřiště, a se kterou bychom si už měli umět poradit.

Sestava : Bureš, Wittausch, Novák, Relich, Bouček, Myška, Vlach, Minařík, Sobota (55.Holdy), Klíč (78.Žák), Klimt

banmuzi

Slavoj Vyšehrad - MFK Most 2 : 4 (1 : 3)

Branky : Klíč 3x, Wittausch

Dnes jsme odehráli 2 rozdílné poločasy.

V první půli jsme museli dotahovat vedení domácích, když jsme nezvládli hned první standartní situaci. Od obdržené branky jsme ale zrychlili pohyb, míče začaly chodit rychle od nohy a na hřišti jsme dominovali.

Herní převahu jsme pak potvrdili i třemi brankami, které nám zajistili poločasové vedení.

Ve druhé půli domácí zjednodušili hru a začali nás dlouhými nákopy dostávat pod tlak. Ale do 70- té minuty to byl tlak bez výraznější šance. My jsme naopak měli velké problémy dostat míč na polovině domácích pod kontrolu a chvilku ho udržet.  Když už se zdálo, že bychom mohli tlak domácích přežít bez úhony, přišla triviální chyba ve středu hřiště, kterou domácí využili a snížili na rozdíl jedné branky.

banmuzi

Táborsko - MFK Most 0 : 3 ( 0 : 3 )

Branky : Klíč 2x, Vlach

První MU jarní sezóny jsme zvládli velice dobře. Domácí nastoupili ve vysokém tempu s velikým důrazem v osobních soubojích. My jsme se tomuto trendu přizpůsobili, a navíc jsme velice trpělivě a aktivně domácí nutili k chybám, které jsme ve třech případech příkladně využili. Poločas jsme tedy vyhráli v poměru 3 : 0.

Do druhé půle jsme nastoupili s cílem pokračovat v plně koncentrovaném výkonu, což se nám až na jedno zaváhání povedlo a utkání jsme tak po velice dobrém výkonu dotáhli do vítězného konce.