MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

banmuzi

MFK Most - Baník Sokolov 7 : 1 (4 : 1)

Branky : Klimt 3x, Přenosil 2x, Novák, Klíč

Dnes jsme měli velmi špatný vstup do utkání. Veškeré naše chybné řešení herních situací z minulých utkání, na které jsme hráče upozorňovali a ukázali, jak jim předejít, jsme v prvních 15-ti minutách znovu a znovu opakovali.

Výsledkem pak byla první branka v naší síti, která nás ale naštěstí probudila.  Od této chvíle jsme zlepšili pohyb, zvýšili důraz v osobních soubojích a začali si vytvářet šance, které jsme i proměnili a poločas tak vyhráli 4 : 1.

Druhá půle už z naší strany byla úplně o něčem jiném. Na hřišti jsme dominovali ve všech herních činnostech a výsledkem naší převahy byly i další branky v síti hostů. Celkově je potřeba všechny hráče pochválit, že se i přes nepovedený začátek utkání zvedli a dokázali houževnatého soupeře přehrát.

Sestava : Bureš, Žák (46.Minařík), Bouček, Relich, Vlček (62.Chorvát), Witausch, Sapoušek (62.Novák), Vlach, Přenosil (82.Žambůrek), Klimt, Klíč.