banmuzi

1.FK Příbram - MFK Most   4 : 3   (0 : 2)

Branky : Wittausch, Sapoušek, Klíč

Dnes se nám na rozdíl od minulého utkání povedl vstup do zápasu.

V 1. minutě jsme se dostali do vedení a v 10. minutě už jsme vedli o dvě branky. V dalším průběhu první půle sice náš výkon ani zdaleka nebyl optimální, ale i tak jsme si vytvářeli jednu šanci za druhou. Bohužel jsme při jejich realizaci jsme si počínali velice laxně a žádnou z nich neproměnili.

V poločase jsme si zdůrazňovali, že nejhorší je vedení 2 : 0, pokud nedáme třetí branku, protože si myslíme že už se nám nemůže nic stát.  A to se plně potvrdilo. Během 20-ti minut totiž bojovní domácí skóre otočili. Teprve teď se náš výkon začal blížit tomu co jsme chtěli hrát od začátku. Vytvořili jsme si převahu, znovu neproměnili šance, a nakonec jsme dokázali i vyrovnat. K naší smůle jsme ale v době největšího tlaku inkasovali jednoduchou čtvrtou branku, která určila konečný výsledek.

Sestava : Bureš, Žák, Relich, Bouček, Vlček, Přenosil, Sapoušek (51. Minařík), Vlach, Wittausch, Klimt (51. Novák)