MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

Sestava U7

Realizační tým U7

Foto U7

U7

Přenos Lovosice - MFK

youtubechannel

facrlogo

 

 

ukfslogo

 

ofsmostlogo

 

ofsmostlogo

Spolupráce s Klubovou akademií FK Teplice

tepliceznak

Naši partneři

logo most cb2

 

logo usteckykraj

 

logo fortuna

 

logo mosteckydenik

 

logo homerlive

 

logo emostecko

 

logo gamaradio

 

logo datalife

 

logo mb1

 

logo ts

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

banmuzi

Datum: 18.11.2018

Pořadatel: Junior Chomutov

Stadion: Městská hala Chomutov

Počet účastníků: 6

V neděli 18.11.2018 se nejmladší přípravky MFK Most ročníku 2012 zúčastnili halového turnaje BioSport Cup 2018 , který se uskutečnil v městské hala Chomutov.

Turnaj byl určen pro hráče ročníku 2012 a  zúčastnilo se ho celkem 6 týmů. Turnaj se odehrál systémem každý s každým s hrací dobou 12 min. a podle umístění se v závěrečných 3 utkáních bojovalo o celkové umístění s hrací dobou 15 min.

Naši nejmenší se v tomto turnaji neztratili a po odehrání 5 utkání získali celkem 6 bodů za 1 výhru , 3 remízy a jednu prohru. V prvním utkání podlehli budoucímu vítězi Baníku Sokolov 0:2. Poté následovali dvě remízová utkání s Juniorem Chomutov „A“ 0:0 a Ervěnicemi 2:2. Ve čtvrtém utkání mostečtí deklasovali Junior Chomutov „B“ 8:0 a v závěrečném utkání remizovali s Ústím nad Labem 2:2.

Vybojovali si tak čtvrté místo a zároveň účast v utkání o celkové třetí místo v turnaji. Kluci bojovali jako lvi a nakonec v utkání proti Ervěnicím zvítězili 1:0. Celkově se tak naši malý borci umístili na pěkném třetím místě. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen mostecký Milan Rubáš , který v tomto turnaji nastřílel celkem 6 branek. 

Petr Melichar, trenér : „Myslím si , že si dnes kluci na svém prvním velkém turnaji hlavně hodně zahráli a ten pohár byl jenom třešnička na dortu. Ve všech utkáních bojovali do poslední minuty a hráli hlavně srdíčkem což je v tomto věku asi nejdůležitější“.

Hráči : Josef Blín , Matěj Kraus , Milan Rubáš , Tobiáš Melichar , David Kubiš , Vítek Pomahač , František Porkert , Tomáš Vu Trong , Martin Tran

Mladší přípravka U7

Poslední turnaj:

tbu

Následující zápas:

tbu

Žádáme rodiče o kontrolu plateb měsíčních členských příspěvků.

Číslo účtu 1019551077/6100

variabilní symbol - rodné číslo dítěte.

Částka 400,- Kč.

Děkujeme.

Main Page Contacts Search