MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

banmuzi

Na půdu čtrnáctého týmu průběžné tabulky Krajského přeboru, do Jílového, zajíždějí naši muži v sobotu k zápasu 11. kola.

Jílové v minulém kole získalo tři body na hřišti v Brné za vítězství 2:1. Naproti tomu naši muži budou chtít  ukončit sérii zápasů ve kterých se nám nedařilo podle našich představ a tentokrát získat všechny tři body.

Zápas FK Jílové – MFK začíná v sobotu 15.10. od 15:30 hodin.

banmuzi

Mostecký FK – TJ Sokol Srbice 1:1 (0:1) 4:5 na p.k.

Branky: 65. Dominik Valenta (p) – 41. Egrt

V 10. kole Krajského přeboru dospělých se proti sobě postavili hráči MFK a Sokola Srbice.

V příjemném podzimním počasí začaly hrát oba celky aktivně. To s sebou přineslo i šance, ale střelci jak na jedné, tak i druhé straně neměli přesnou mušku. Ke konci první půle se už ale skóre měnilo. K odraženému míči se po rohu hostů dostal Egrt, míč si zpracoval a vystřelil přesně k tyči - 0:1.

Po důrazné domluvě v domácí kabině se fotbalisté MFK začali ve druhé půli prezentovat daleko větší bojovností a nasazením. Jejich snažení vyústilo v 65. minutě v souboj domácího Valenty v pokutovém území Srbic a faul na něj. Sám postižený se ujal exekuce následně nařízeného kopu a byl úspěšný – 1:1.

Ve zbytku utkání se oba týmy snažily strhnout vedení na svoji stranu. Úspěšný střelec se však žádný nenašel. Zápas tak došel k penaltovému rozstřelu. V něm byli úspěšnější hosté a odvezli si tak z Mostu dva body.

banmuzi

FK Slavoj Žatec - Mostecký FK  3:1 (2:1)

Branky: 20. a 38. Klinec, 66. Paul – 16. Jaroslav Benda

Mostečtí fotbalisté chtěli rychle zapomenout na dvě nepodvedená domácí utkání a zároveň ukázat, že jsou stále vážnými adepty na vítězství v soutěži. Vstoupili do utkání aktivně, narazili však na soupeře, který se chtěl také ukázat v dobrém světle.

Domácí fotbalisté, vedeni bývalým trenérem MFK Liborem Klíčem, byli během celého utkání hráčům MFK vyrovnaným soupeřem. Číšila z nich bojovnost a chuť se porvat o vítězství. Zároveň byli daleko efektivnější v zakončování vypracovaných příležitostí.

Do vedení sice šli mostečtí v 16. minutě díky přesné trefě Jaroslava Bendy. Za čtyři minuty už ale bylo vyrovnáno. Skóre srovnal Klinec. Tentýž hráč poslal žatecké fotbalisty do vedení ve 38. Minutě – 2:1.

Ve druhé půli se šance rodily na obou stranách. Výsledek se však měnil pouze jednou. V 66. minutě vstřelil třetí branku domácích Paul.

banmuzi

Druhý tým tabulky, Sokol Srbice, přivítáme na našem hřišti v rámci 10. kola Krajského přeboru.

Náš soupeř má pře naším týmem náskok pouhé dva boy a my máme ještě zápas k dobru.

Po našich posledních nepřesvědčivých výkonech v posledních zápasech budeme chtít opět naplno bodovat, a tak očekáváme atraktivní fotbal z obou stran.

Zapas MFK – Sokol Srbice začíná v sobotu 12.10. od 10:00 hodin na FSJM.

banmuzi

Na půdu dvanáctého Žatce zajíždějí naši muži k zápasu devátého kola Krajského přeboru.

Žatec v minulém kole remizoval v Brné 0:0 a nakonec si odvezl i bonusový bod po penaltách.

Dosavadní bilance Žatce je 3-1-0-4, což znamená zisk jedenácti bodů.

Zápas FK Slavoj Žatec – MFK začíná v sobotu 5.10. od 16:00 v Žatci.

Muži

Poslední zápas:

12.10.  MFK - Srbice 1:2 n PK

Následující zápas:

19.10.  15:30  Jílové - MFK

Tabulka muži

# tým body
1. Oldřichov 22
2. Vilémov 21
3. Litoměřicko 21
4. Srbice 21
5. Domoušice 19
6. MFK 18
7. Modlany 18
8. Krupka 15
9. Modrá 15
10. Spartak Perštejn 14
11. Žatec 14
12. Brná 13
13. Kadaň 11
14. Jílové 8
15. Lovosice 6
16. Horní Jiřetín 1
Main Page Contacts Search