MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

banmuzi

Mostecký FK – TJ Sokol Domoušice  2:2 (1:0) 4:5 na p.k.

Branky: 10. Dominik Valenta, 57. Jaroslav Benda (p) – 70. Uhlík, 90. Hankocy

V rámci 8. Kola Krajského přeboru dospělých zavítali do Mostu fotbalisté Sokola Domoušice. V jejich řadách bylo několik bývalých mládežnických fotbalistů MFK a ti se chtěli na mosteckém stadionu ukázat v co nejlepším světle.

Lepší start do utkání měli ale domácí hráči. Dobře se pohybovali a kombinovali. Získali tak od začátku mírnou převahu. Brzy se dostali i do vedení, v 10. minutě byl úspěšný kanonýr Dominik Valenta.

Jejich nasazení však vydrželo přibližně půl hodiny. Poté se hra vyrovnala a do poločasu se již nic zásadního nestalo.

Druhá půle pokračovala herně tak, jak skončil první poločas. V 57. minutě fauloval v pokutovém území Domoušic hostující obránce. Z následně nařízené a proměněné penalty získali fotbalisté MFK vedení už 2:0.

Bohužel od této chvíle ztráceli dál půdu pod nohama a hosté převzali iniciativu. V 70. minutě si jim podařilo snížit na 2:1.

Mostecké hráče to však nechávalo klidné. Jejich hra postrádala dál nasazení, nedokázali delší dobu udržet míč na svých kopačkách. Laxnost domácích fotbalistů využili hosté v 90. minutě a vyrovnali díky hlavičce Hankocyho na 2:2.

Utkání tak šlo, stejně jako ve středeční dohrávce, do pokutového rozstřelu. A stejně jako ve středu s Baníkem Modlany zůstal v sobotu v Mostě pouze 1bod.

Sestava MFK : Hanus –Tancoš, Cicko (35. Hejtmánek), Kocourek, Horský (55. Boušek), Benda, Vait, Čonka, Mirga (70. Holdy), Vaněk, Valenta (76. Černý)

Trenér : Josef Tancoš