MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

banmuzi

FK Slavoj Žatec - Mostecký FK  3:1 (2:1)

Branky: 20. a 38. Klinec, 66. Paul – 16. Jaroslav Benda

Mostečtí fotbalisté chtěli rychle zapomenout na dvě nepodvedená domácí utkání a zároveň ukázat, že jsou stále vážnými adepty na vítězství v soutěži. Vstoupili do utkání aktivně, narazili však na soupeře, který se chtěl také ukázat v dobrém světle.

Domácí fotbalisté, vedeni bývalým trenérem MFK Liborem Klíčem, byli během celého utkání hráčům MFK vyrovnaným soupeřem. Číšila z nich bojovnost a chuť se porvat o vítězství. Zároveň byli daleko efektivnější v zakončování vypracovaných příležitostí.

Do vedení sice šli mostečtí v 16. minutě díky přesné trefě Jaroslava Bendy. Za čtyři minuty už ale bylo vyrovnáno. Skóre srovnal Klinec. Tentýž hráč poslal žatecké fotbalisty do vedení ve 38. Minutě – 2:1.

Ve druhé půli se šance rodily na obou stranách. Výsledek se však měnil pouze jednou. V 66. minutě vstřelil třetí branku domácích Paul.

Hráčům MFK se tak příliš nepovedl reparát za dvě minulá prohraná utkání. Ze Žatce odjeli hosté s porážkou 3:1

Sestava MFK : Hanus –Tancoš, Ducháček (36. Černý), Kocourek, Horský, Benda, Vait, Hejtmánek (58. Boušek), Čonka (58. Mirga), Vaněk (68. Cicko), Valenta

Trenér : Josef Tancoš