MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

banmuzi

Mostecký FK – TJ Sokol Srbice 1:1 (0:1) 4:5 na p.k.

Branky: 65. Dominik Valenta (p) – 41. Egrt

V 10. kole Krajského přeboru dospělých se proti sobě postavili hráči MFK a Sokola Srbice.

V příjemném podzimním počasí začaly hrát oba celky aktivně. To s sebou přineslo i šance, ale střelci jak na jedné, tak i druhé straně neměli přesnou mušku. Ke konci první půle se už ale skóre měnilo. K odraženému míči se po rohu hostů dostal Egrt, míč si zpracoval a vystřelil přesně k tyči - 0:1.

Po důrazné domluvě v domácí kabině se fotbalisté MFK začali ve druhé půli prezentovat daleko větší bojovností a nasazením. Jejich snažení vyústilo v 65. minutě v souboj domácího Valenty v pokutovém území Srbic a faul na něj. Sám postižený se ujal exekuce následně nařízeného kopu a byl úspěšný – 1:1.

Ve zbytku utkání se oba týmy snažily strhnout vedení na svoji stranu. Úspěšný střelec se však žádný nenašel. Zápas tak došel k penaltovému rozstřelu. V něm byli úspěšnější hosté a odvezli si tak z Mostu dva body.

Sestava MFK : Hanus –Tancoš, Cicko (31. Novák), Kocourek, Horský, Benda (46. Boušek), Vait, Linka, Čonka  (60. Mirga), Vaněk, Valenta

Trenér : Josef Tancoš