MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

banmuzi

Mostecký FK – TJ Jiskra Modrá 2:1 (1:1)

Branky: 20. Mirga, 57. Valenta – 42. Fejfar

Ve 12. kole Krajského přeboru dospělých přijeli do Mostu fotbalisté TJ Jiskra Modrá. Mostečtí hráči chtěli v domácím zápase naplno bodovat. Přesto byla hra na začátku utkání a vlastně po celý první poločas vyrovnaná.

Domácím hráčům chyběla na kluzkém terénu přesnost přihrávek a pohyb po hřišti neměl také ty nejvyšší parametry. Do vedení šli ve 20. minutě domácí fotbalisté. Petr MIrga dostal přesnou přihrávku za obranu, sám postupoval na gólmana a podél něj i přesně zakončil - 1:0.

Do poločasu se však podařilo hostům srovnat skóre. Ve 42. minutě po zbytečném faulu v domácím pokutovém území měli výhodu pokutového kopu, který proměnil Fejfar.

Ve druhé půli měla hra domácích hráčů už lepší parametry. Postupně získali převahu, kterou využili v 57. minutě. Druhou branku mosteckých, a jak se ukázalo vítěznou, přidal Dominik Valenta.

Hosté se v závěru ještě pokusili vyrovnat. Jedinou vyloženou šanci ale zlikvidoval gólman MFK Petr Hanus. Všechny tři body tak zůstaly v Mostě.

Sestava MFK : Hanus –Tancoš, Kocourek, Horský, Benda, Boušek, Vait, Čonka, Mirga (55. Černý), Vaněk, Valenta

Trenér : Josef Tancoš