MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

banmuzi

Mostecký FK – TJ Sokol Horní Jiřetín  1:3 (1:3)

Branky:  11. Kasal – 14. Záruba, 29. Hlaváček, 38. Ševčík

V dohrávce 7. kola Krajského přeboru dospělých nastoupilo v Mostě proti domácím fotbalistům družstvo TJ Sokol Horní Jiřetín.

Hosté byli před utkáním v tabulce na posledním místě. Trenér MFK poslal do boje značně omlazený tým, v sestavě chyběla většina zkušených opor. Přesto zahájili domácí hráči zápas náporem a jiřetínští se sotva dostávali za polovinu hřiště. Brzy také přišla vedoucí branka mosteckých hráčů, postaral se o ní v 11. minutě Daniel Kasal.

Poté se hosté dostali k několika standardním situacím a zcela výsledkově otočili průběh utkání. Úplně čisté svědomí při tom neměl domácí gólman Ježek. Z jiřetínských fotbalistů se postupně trefili Záruba, Hlaváček a Ševčík a v 38. minutě už svítilo na ukazateli skóre 1:3.

Ve druhé půli se mostečtí hráči pokusili o obrat. Byli aktivní, na umělé trávě Fotbalového stadionu J. Masopusta jim ale tvrdý povrch ztěžoval přesnost přihrávek a fotbalových kombinací.

Pro hosty tak došlo utkání do snového závěru, když do té doby měli 3 body za 3 remízy a doposud neokusili radostný pocit z vítězství. Po závěrečném hvizdu vypukla v jiřetínském táboře nefalšovaná radost, zatímco fotbalisté MFK opustili hřiště se svěšenými hlavami.

Sestava MFK : Ježek – Činoveský, Kocourek, Hejtmánek (46. Linka), Novák, Čonka, Cicko, Kasal, Mirga, Vaněk, Ducháček

Trenér : Josef Tancoš