MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

banmuzi

V neděli 16.2.2020 se starší přípravka U11 zúčastnila halového turnaje v Mostě ve Velebudicích.

Trenér Kopecký: první zápas nedělního turnaje ve Velebudicích jsme začali proti Proboštovu velmi  výborně. Soupeře, který byl slabší jsme k ničemu nepustili  a zaslouženě  vyhráli 14:0.

  1. Zápas proti Ústí nad Labem už byl znatelně horší kdy nám soupeř udělil lekci z produktivity byl tvrdší důraznější rychlejší a zaslouženě jsme ho prohráli 5: 1.
  2. Zápas proti Ostrovu nad Ohří skončil vítězstvím mosteckého týmu 3:1 ve vyrovnaném zápase jsme rozhodli v samém začátku kdy se nám podařili dvě brejkové akce.

Semifinále, které svedlo do bojů oba Mostecké  týmy a to ročník 2010 a ročník 2009 skončil vítězstvím mladšího ročníku a to v poměru 5:1.

V bojích o umístění o 3. a 4. místo jsme hráli s Karlovými Vary, kde jsme nenechali nic na pochybách a vyhráli jsme ho 7: 1 a to i když tým Karlových Varů po celý turnaj hrál pouze ve čtyřech lidech.

Celkové 3. Místo v tomto turnaji je i trochu zklamání jelikož někteří hráči nepodali své stoprocentní výkony co se týče napadání a soubojové části a rychlosti práci s balónem.

Sestava Mostu: Lipert, Pašek, Procházka, Paulovič, Žák Ondra, Žák Tomáš, Stoklas, Svítek, Pavelec.

banmuzi

V termínu 20. - 24.2. 2020 se zúčastnila starší přípravka U11 ročníku 2009 společně se starší přípravkou U10 ročníku 2010 zimního soustředění v nedalekých Spořicích u Chomutova. Tento areál, který je ideálním řešením pro mladé sportovce a jejich trenéry, skýtá veškeré pohodlí a ze strany provozovatele také 100% servis a zázemí, kde se můžou hráči soustředit jen na své výkony v tréninkovém procesu.  Pro trénink jsme využívali umělou trávu v Jirkově, hlavní hřiště s přírodní trávou, víceúčelovou halu, stabilizační místnost a taká samozřejmě regenerační linku,

Jak hodnotí soustředění trenér Kopecký: Z celkového počtu 23 hráčů se soustředění zúčastnilo 17 hráčů, 3 hráči byli v té době dlouhodobě zraněni a 3 hráči byli nemocní. Za pět dní jsme absolvovali 17 tréninkových jednotek, kde jsme se snažili především o rozvoj individuálních hráčských dovedností, ale také nezapomněli na ty fyzické přednosti.  Všechny hráče musím pochválit za to, jak přistoupili k celému soustředění a bezproblémovému chodu na TJ.

banmuzi

V sobotu 7.3.2020 se starší přípravka kategorie U11 Mosteckého Fotbalového Klubu zúčastnila halového turnaje v nedalekých Lovosicích. Ve sportovní hale U Přívozu si to celkem 6 týmů rozdalo systémem každý s každým, a poté ještě následovali zápasy o konečné umístění.

Jaké výkony předvedli hráči MFK hodnotil trenér Broskovics:Výkony všech hráčů v celém průběhu turnaje mohu hodnotit pozitivně. Hráči vesměs plnili dané pokyny a naše hra podle toho také vypadala. Ve všech zápasech jsme si vytvořili spoustu šancí, a naopak soupeřům téměř žádné nedovolili. Bohužel proměňování šancí nás stále trápí, a tak v některých zápasech z obav o výsledek začnou hráči plašit a řešit situace unáhleně. Nicméně jsme turnaj zvládli nejen herně ale i výsledkově, a druhý víkend za sebou jsme si odvezli pohár za první místo.

Starší přípravka U11

Poslední turnaj:

tbu

Následující turnaj:

tbu

Tabulka U11

# tým body
1. MFK 0
2. tým 0
3. tým 0
4. tým 0
5. tým 0
6. tým 0
7. tým 0
8. tým 0
9. tým 0
10. tým 0
11. tým 0
12. tým 0
13. tým 0
14. tým 0

Žádáme rodiče o kontrolu plateb měsíčních členských příspěvků.

Číslo účtu 1019551077/6100

variabilní symbol - rodné číslo dítěte.

Částka 400,- Kč.

Děkujeme.

Main Page Contacts Search