MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

banmuzi

SK Roudnice nad Labem – Mostecký FK U14  2: 5 (1:3)

Branky Mostu: 20.,68. Paldrych , 19. Svoboda , 33. Myška .43. Benda

V prvním kole české divize starších žáků se mostečtí utkali s celkem SK Roudnice nad Labem.

V úvodu prvního poločasu bylo utkání celkem vyrovnané, ale mostečtí postupem času přebírali iniciativu a v 19 min. se jim, po střele Jana Svobody, podařilo vsítit první branku utkání.

O minutu později bylo ještě veseleji, když se po pěkné akci trefil Denis Paldrych a zvýšil vedení Mostu na 2:0. Ve 24 min. se i domácím podařilo vsítit branku a zkorigovat tak stav utkání na 1:2.

Mostečtí se stále častěji objevovali před domácím gólmanem, ale z vytvořených šancí se jim nedařilo skórovat. Až ve 33 min. se konečně prosadil Myška a zvýšil vedení mosteckých na 3:1.

Za tohoto stavu také zkončil první poločas.

Ve druhém poločase mostečtí pokračovali v útočné aktivitě a ve 43 min. se jim, po volném přímém kopu Myšky a pohotové dorážce Bendy, podařilo navýšit své vedení na 4:1.

Poté si mostečtí vytvořili nespočet šancí, ale překonat domácího gólmana se jim nedařilo. V 65 min. se tak zadařilo domácím, když vsítili svou druhou branku a snížili tak na rozdíl dvou branek. Mostečtí ale záhy dokázali odpovědět, když se podruhé v utkání trefil Denis Paldrych a navýšil skóre na 5:2.

V závěrečných minutách již branka nepadla a mostečtí se tak mohli radovat z vítězství 5:2.

Sestava Mostu: Dobrev – Vorlíček ,Radba, Moscato, Krbec(60.Plhák), Benda , Myška(K) ,Schöpp (60.Šlehofer), Fedák (50. Jandák), Paldrych , Svoboda

Trenéři : Petr Melichar,Jan Havlíček

Vedoucí : Radim Vaic

Petr Melichar, trenér:   „ V dnešním utkání jsme byli herně lepším týmem, ale nemůžu být spokojen s naší produktivitou. Přestože jsme vstřelili pět branek, šancí jsme si vypracovali minimálně dvakrát tolik ,ale nedokázali jsme je gólově vyřešit “.