MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

banmuzi

FC Háje Jižní Město – Mostecký FK U14  2 : 4 (0:1)

Branky Mostu: 42.,63. Myška , 33. Svoboda , 72. Žáček

Ve druhém kole divize starších žáků zajížděli mostečtí do Prahy , kde se utkali s celkem FC Háje Jižní Město.

V prvním poločase měli mostečtí mírnou územní převahu , ale až ve 33 min. se jim , po několika promarněných příležitostech , podařilo skórovat , když se střelecky prosadil Jan Svoboda. Domácí si v tomto poločase také vytvořili několik slibných příležitostí ,ale brankáře hostí jim nepodařilo překonat. Po poločase tak mostečtí vedli 1:0.

Druhý poločas byl hodně bohatý na branky a podíleli se na tom oba týmy. Mostečtí hned v úvodu, po skvělé přihrávce Denise Paldrycha a individuálním průniku Josefa Myšky, vstřelili svůj druhý gól a dostali se tak do dvoubrankového vedení. V 54 min. se domácím podařilo snížit na rozdíl jediné branky a utkání tak bylo stále otevřené.

Domácí se tlačili do pokutového území hostí , ale vyrovnání se nedočkali . Naopak v 63 min. se opět radovali hosté , když se podruhé v utkání střelecky prosadil Josef Myška. Mostečtí se opět dostali ke své hře a v 72 min. po dorážce Jakuba Žáčka přidali čtvrtou branku. Domácí se ale nesmířili s průběžným stavem a v 77 min. dokázali snížit na 2:4. Mostečtí si však závěrečnou desetiminutovku aktivní hrou pohlídali a po závěrečném hvizdu se tak mohli radovat z výhry 4:2.

Sestava Mostu: Dobrev – Vorlíček ,Schöpp, Moscato, Krbec(65.Plhák), Benda , Myška(K) ,Žáček, Fedák(48. Jandák), Paldrych , Svoboda(70.Šlehofer)

Trenéři : Petr Melichar,Jan Havlíček

Vedoucí : Radim Vaic

Petr Melichar, trenér   „V dnešním utkání jsme narazili na houževnatého soupeře , který nám nedal nic zadarmo. Kluci si to vítězství museli vybojovat a jsem rád , že to pomocí herních dovedností a nasazením zvládli“.