MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

banmuzi

Mostecký FK U14 – FK Litvínov  1 : 3 (1:2)

Branky Mostu:  19. Svoboda

Ve třetím kole divize starších žáků se mostečtí utkali s celkem FK Litvínov. V prvním poločase se hrála vyrovnaná partie a soupeři si nedali nic zadarmo.

Již ve 4 min. se hosté ujali vedení, když si domácí nepohlídali hostujícího útočníka a ten s přehledem překonal domácího gólmana Pinteho.

Domácí poté zvýšili aktivitu a v 19 min. se dočkali zasloužené vyrovnávací branky o kterou se postaral Jan Svoboda. Ve 27 min. se hosté opět dostali do vedení a mostečtí tak museli dohánět jednogólové manko. V prvním poločase se jim to však nepovedlo, a protože ani hosté již nevsítili žádnou branku tak se šlo do kabin za stavu 2:1 pro hosty.

Ve druhém poločase domácí zvýšili obrátky a po většinu času se usídlili na polovině soupeře, ale pozorná obrana hostí jim příliš střeleckých příležitostí nedovolila.

Snahu domácího celku nakonec zlomila 74 min., kdy se hosté trefili potřetí a definitivně tak rozhodli o výsledku tohoto utkání. Mostečtí tak podlehli týmu FK Litvínov 1:3.

Sestava Mostu: Pinte – Vorlíček ,Radba, Moscato, Fedák, Benda(60.Plhák) , Schöpp(72.Šlehofer) ,Žáček, Myška“K“(65. Jandák) , Paldrych , Svoboda

Trenéři : Petr Melichar,Jan Havlíček

Vedoucí : Radim Vaic

Petr Melichar, trenér   „Myslím si ,že v dnešním utkání jsme byli kombinačně lepší , ale v koncové fázi jsme naráželi na dobře zorganizovanou obranu,  přes kterou jsme se velice těžce probíjeli a z těch šancí co jsme si vypracovali ,jsme vytěžili pouze jednu branku. Naopak soupeři jsme dovolili třikrát skórovat a mě nezbývá nic jiného než mu pogratulovat k vítězství “.