MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

banmuzi

Junior Chomutov – Mostecký FK U14  1 : 4 (0:2)

Branky Mostu: 5.,62. Benda , 17. Žáček , 44. Paldrych

K dalšímu mistrovskému utkání divize starších žáků zajížděli mostečtí do Chomutova, kde se utkali s celkem Junior Chomutov.

Hned v úvodu se mosteckým podařilo skórovat, když se po pěkné nahrávce od Jana Svobody střelecky prosadil Tomáš Benda.

V dalších minutách drželi míč na kopačkách spíše domácí hráči, ale hosté v 17 minutě opět udeřili , když se po samostatné akci prosadil Jakub Žáček.

Domácí se poté snažili o zkorigování výsledku, ale stav utkání 2:0 pro hosty se do konce prvního poločasu již nezměnil.

Druhý poločas začali lépe hosté a ve 44 min. se po pěkné střele Denise Paldrycha dostali do tříbrankového vedení. Mostečtí v této fázi utkání drželi míč a domácím toho příliš nedovolili.

V 62 min. se jim podařilo vstřelit čtvrtou branku, když se podruhé v utkání střelecky prosadil Tomáš Benda.

Poté domácí převzali iniciativu a přimáčkli mostecké na jejich vlastní polovinu, ale zaslouženou branku vsítili až v 71 min. V závěrečných minutách již branka nepadla, a tak se mohli mostečtí radovat z výhry 4:1.

Sestava Mostu: Dobrev – Vorlíček(41. Krbec) ,Radba , Moscato, Plhák, Benda(65.Jandák) ,Schöpp , Žáček, Myška(K), Paldrych , Svoboda(65.Šlehofer)

Trenéři : Petr Melichar,Jan Havlíček

Vedoucí : Radim Vaic

Petr Melichar, trenér   „V dnešním utkání nám vázla kombinace a soupeř byl v této činnosti lepší .My jsme zase byli více nebezpeční v koncové fázi a to utkání prakticky rozhodlo“.