MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

banmuzi

Mostecký FK U14 – FK Varnsdorf  9 : 2 (7:1)

Branky Mostu:  4.,35.,36. Paldrych , 22.,33.,53. Svoboda,39., 68.Benda, 29. Myška

V dalším kole divize starších žáků se mostečtí utkali s celkem FK Varnsdorf.

V úvodu prvního poločasu bylo utkání celkem vyrovnané , když se mostečtí hned ve 4 min. po střele Denise Paldrycha ujali vedení a v 11 min. dokázali hosté stav srovnat na 1:1.

Domácí ale postupně přidávali na obrátkách a v dalším průběhu prvního poločasu nastříleli celkem šest branek. Dvě branky zaznamenali Denis Paldrych , Honza Svoboda a po jedné přidali Josef Myška a Tomáš Benda. Po prvním poločase tak byl stav 7:1 pro domácí tým.

Ve druhém poločase pokračovali mostečtí v kvalitní hře , ale střelecky se jim již tolik nedařilo. V 53.min přidal osmou branku Jan Svoboda a poslední zápis domácích do střelecké listiny si připsal Tomáš Benda. V závěru ještě dokázali hosté přidat svou druhou branku , která určila konečný stav tohoto utkání. Mostečtí tak po kvalitním výkonu zvítězili 9:2.

Sestava Mostu: Dobrev – Novotný(41.Švarc) ,Schöpp, Moscato, Jandák, Benda ,Žáček, Myška“K“,Štandera(41.Bernard) , Paldrych , Svoboda(63.Šlehofer)

Trenéři : Petr Melichar,Jan Havlíček

Vedoucí : Radim Vaic

Petr Melichar, trenér   „Myslím si ,že v dnešním utkání jsme byli kombinačně lepší a dařilo se nám i v koncovce , což se projevilo na skóre. Kluky musím pochválit za přístup k utkání a poděkovat hráčům U13, kteří toto utkání absolvovali, za kvalitní výpomoc“.