MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

banmuzi

FK Baník Sokolov – Mostecký FK U14  4 : 0 (1:0)

K dalšímu mistrovskému utkání divize starších žáků zajížděli mostečtí do Sokolova , kde se utkali s celkem FK Baník Sokolov.

V úvodu prvního poločasu měli více ze hry domácí ,ale pozorná obrana hostí jim toho příliš nedovolila. První velká šance mosteckých přišla ve 14 min. , kdy se Jan Svoboda ,po pěkné přihrávce za obranu ,dostal do samostatného nájezdu , ale gólman domácích mu skórovat nedovolil.

V 17 min. se poprvé měnilo skóre , když střelu domácího hráče hostující gólman pouze vyrazil a dobíhající hráč usměrnil míč do mostecké branky.

Ve 25 min. se ke slovu opět dostali mostečtí , ale střela Josefa Myšky jen těsně minula branku domácích. Domácí se ke konci poločasu také dostali do několika šancí ,ale většina střel mířila nad branku hostí anebo do náručí hostujícího gólmana. Po prvním poločase tak vedl domácí tým 1:0.

Ve druhém poločase měli domácí více ze hry, ale střelecké příležitosti si vypracovali oba týmy. Sokolovští však byli v tomto poločase opět produktivnější a třemi zásahy zatížili konto hostujícího týmu.

Mostečtí se i přes velkou snahu nedokázali gólově prosadit a tak se po závěrečném hvizdu ,museli smířit s porážkou 4:0.

Sestava Mostu: Dobrev – Vorlíček ,Radba , Moscato, Krbec(71.Novotný), Benda,Schöpp , Žáček(75.Jandák), Myška(K), Paldrych (58.Štandera), Svoboda(77.Šlehofer)

Trenéři : Petr Melichar,Jan Havlíček

Vedoucí : Radim Vaic

Petr Melichar, trenér   „V dnešním utkání jsme narazili na velice kvalitního soupeře a přestože jsme prohráli , tak musím kluky za odvedený výkon pochválit. Soupeř měl sice více ze hry a vstřelil nám čtyři branky , ale i my jsme si vytvořili ,řekl bych  stoprocentní  střelecké možnosti , které jsme bohužel neproměnili “.