MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

Sestava U8

Realizační tým U8

Foto U8

U8

Přenos Jílové - MFK

youtubechannel

facrlogo

 

 

ukfslogo

 

ofsmostlogo

 

ofsmostlogo

Naši partneři

logo most cb2

 

logo usteckykraj

 

logo fortuna

 

logo mosteckydenik

 

logo homerlive

 

logo emostecko

 

logo gamaradio

 

logo datalife

 

logo mb1

 

logo ts

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

banmuzi

Poté co se mostecká mladší přípravka kat. U8 nedávno stala nejlepším týmem v Ústeckém kraji, doznala o víkendu ještě většího úspěchu, kdy se stala třetím nejlepším týmem v ČR na celorepublikovém finálovém turnaji Ondrášovka Cupu 2019, kterého se účastnilo nejlepších 24 týmů, které se musely na hlavní turnaj probít přes předkola a kvalifikace. 

Lepšími než mostečtí jsou jen Slavia Praha a vítězný tým Sparta Praha. Mostečtí se tak postarali o jeden z největších mládežnických úspěchů mosteckého fotbalu posledních let a na turnaji mu udělali skvělou reklamu.

Hodnocení trenéra Raina:

“Je to krásný úspěch mosteckého mládežnického fotbalu a hlavně těch kluků, kteří to tak bravůrně zvládli. Je to vlastně odměna za celou sezónu, za tu jejich pracovitost v tréninku a radost ze hry, z každé povedené kličky, z každé branky, či vyhraného souboje, bylo mi ctí je trénovat.

Kluci si ten dětský úspěch zaslouží a já jim za ten zážitek moc děkuji. Děkuji i za podporu rodičům, jelikož bez jejich víry v náš tréninkový proces a v naší filosofii, kterou razíme, by to tak lehce nešlo. A závěrem snad jen říci, že ani tak nejde o ten samotný výsledek, ale o to jakým způsobem, jakými výkony, vůlí a šikovností si pro to ocenění kluci dokráčeli, protože v tom vidím ten největší potenciál těch kluků do budoucna“.

Sestava: Tomáš Lipert, Josef Libecajt, Šimon Vorlíček, Richard Brabec, Ondřej Tampa, Josef Král, Kryštof Král, Kryštof Kučera, Teodor Kuta, David Bebák, Tony Phan,

Trenéři: T. Rain, J. Rosenbaum

ocu862019

Mladší přípravka U8

Poslední turnaj:

tbu

Následující turnaj:

tbu

Žádáme rodiče o kontrolu plateb měsíčních členských příspěvků.

Číslo účtu 1019551077/6100

variabilní symbol - rodné číslo dítěte.

Částka 400,- Kč.

Děkujeme.

Main Page Contacts Search