SK Ervěnice Jirkov - MFK Most   2 : 9  (1 : 7)

Branky :  Sobota 3x, Novák 2x, Wittausch 2x, Fedák, Neckář.

Sestava : Procházka, Smitka, Relich, Tomeš, Wittausch, Neckář, Fedák, Sobota, Brejcha, Duchoň, Novák.

banmuzi

V TCM Albrechtická jsme odehráli v rámci dopoledního tréninku modelové utkání proti kategorii U16.

Mostecký Fotbalový Klub U15 - Mostecký Fotbalový Klub U16 3:4 (2:2)

Branky: Buben Š., Lipták, Hammerschmidt.

Sestava Mostecký Fotbalový Klub U15: Behina, - Šenkyřík, Výdurek, Hammerschmidt, Buben D., - Havlíček, Charamza, Skurovec, Buben Š., -  Lipták, Yaremchuk.

Trenéři: Fibiger, Tancoš.

Vedoucí mužstva: Švarc

Sestava Mostecký Fotbalový Klub U16: Šindelář, - Smitka, Sapoušek, Vlček, Suttner, - Neckář, Duchoň, Brejcha, Lenk M. (Vaňo), - Nistor,Tran.

Trenéři: Klimpl, Broskovics

banmuzi

Na fotbalovém stadionu Josefa Masopusta jsme odehráli přípravné utkání proti mladším dorostencům U16. Utkání se hrálo na hřišti č. 2 a hrací doba byla 2 x 40 minut.

Mostecký Fotbalový Klub U15 - Mostecký Fotbalový Klub U16 1:7 (1:3)

Branka U15: Yaremchuk

Sestava Mostecký Fotbalový Klub U15: Behina, - Šenkyřík, Výdurek, Hammerschmidt, Buben D., - Holdy David, Charamza, Skurovec, Buben Š., -  Lipták, Yaremchuk.

Sestava Mostecký Fotbalový Klub U16: Patka, - Smitka, Sapoušek, Vlček, Suttner, - Neckář, Duchoň, Brejcha, Lenk M. (Vaňo), - Nistor, Hricko (Tran).

banmuzi

29.12.2017

Mezi svátky jsme odehráli zahraniční halový turnaj v německém Annabergu.

25.11.2017

Arsenal Česká Lípa - Mostecký FK  U16      2:1 (1:0)

K dalšímu mistrovskému podzimnímu utkání zajížděli mostečtí mladší dorostenci do České Lípy.

Od úvodu utkání si mostečtí vytvořili územní převahu a i šance. Hned ve druhé minutě se v pokutovém území uvolnil Myška, ale nastřelil pouze tyčku domácí branky.

Po celý první poločas se prakticky hrálo na polovině domácích, ale mostečtí nedokázali svou převahu a své šance proměnit. Ve 37. minutě se domácí více méně podruhé za poločas dostali před branku mosteckých, ale bohužel se hned trefili a ujali se vedení 1:0.

banmuzi

18.11.2017

FC Chomutov - Mostecký FK  U16   0:3 (0:2)

Branky : Klíč, Fedák, Wittausch

K dalšímu mistrovskému podzimnímu utkání zajížděli mostečtí mladší dorostenci do Chomutova. Od úvodu utkání si mostečtí vytvořili územní převahu a i šance. Ve 27. minutě odražený míč vybojoval Vlach. Ten uvolnil Klíče a Klíč otevřel skóre utkání. 1:0 pro mostecké. Ve 39. minutě po akci Klíče a Minaříka se uvolnil Fedák a přidal druhou branku. Pozměně stran ve 48. minutě po přihrávce Klíče přidal třetí branku Wittausch a upravil skóre utkání na konečných 3:0 pro mostecké.

banmuzi

11.11.2017

Mostecký FK U16 - FC Slovan Liberec  0:1 (0:1)

V dalším kole přivítali mostečtí mladší dorostenci první celek soutěže Slovan Liberec.

Mostečtí dorostenci si hned ve druhé minutě vytvořili šanci. Po centru Fedáka se sám před brankářem uvolnil Klíč, ale jeho střela šla nad branku.

V 18. minutě zahrozili hosté. Střela z osmnácti metrů orazítkovala břevno mostecké branky. Do poločasu měl ještě šanci mostecký Vlach, ale jeho střela ze čtrnácti metrů trefila pouze brankáře hostí. Po změně stran to byli hosté, kteří měli více ze hry.

banmuzi

4.11.2017

FK SEKO Louny - Mostecký FK  U16   1:4 (1:2)

Branky : Klíč 2, Myška, Kubíček

K dalšímu utkání mistrovského podzimního kola zajížděli mostečtí mladší dorostenci do Loun, kde se hrálo na umělé trávě s menšími rozměry.

Domácí do utkání vstoupili s větším nasazením a již v 6. minutě se po chybě v obranné činnosti mosteckých ujali vedení 1:0.

Poté hosté soupeře přehrávali a dostávali se i do šancí. Vyrovnat se jim podařilo až ve 30. minutě, kdy Myška zahrával roh. Na jeho centr si naběhl Klíč a hlavou vyrovnal na 1:1. Ve 39. minutě Minařík uvolnil Myšku, ten se nemýlil a mostečtí šli do šaten s vedením 2:1.

banmuzi

21.10.2017

VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem - Mostecký FK U16    0:3 (0:1)

Branky : Slabyhoud, Fedák, Klíč

K dalšímu mistrovskému podzimnímu kolu zajížděli mostečtí mladší dorostenci do Vědomic, kde se střetli s VOŠ a SOŠ Roudnicí nad Labem.

Úvod utkání se mosteckým povedl a již v sedmé minutě se na pravé straně uvolnil Fedák. Na jeho centr si naběhl Slabyhoud a hlavou otevřel skóre utkání. 1:0 pro mostecké.

Po této brance měli mostečtí mírnou územní převahu, ale domácí houževnatý tým podnikal rychlé protiútoky. Do úplně vyložené šance se však nedostával. Poločas tak skončil 1:0 pro hráče MFK.

Po změně stran se domácí snažili o vyrovnání, ale mostečtí byli v obranné činnosti velmi pozorní. V 60. minutě centroval Antropius, na míč si naběhl Fedák a přesnou střelou přidal druhou branku mosteckých.

banmuzi

14.10.2017

Mostecký FK  U16 - FK Junior Děčín 6:0 (1:0)

Branky : Procházka 2, Klíč, Fedák, Vlach, Juris

V dalším kole přivítali mostečtí mladší dorostenci Junior Děčín.

Od úvodu si mostečtí vytvořili územní převahu a i se dostávali do šancí, ale branku se jim podařilo vstřelit až ve 31. minutě. To Vlach uvolnil Klíče a mostečtí vedli 1:0.

Po změně stran se hned ve 41. minutě trefil Fedák, který si naběhl na přední tyčku po rohovém kopu Klíče.

Ve 48. minutě Myška unikl po levé straně. Na jeho centr si naběhl Procházka - 3:0. V 50. minutě byl sražen v pokutovém území Novák. Tentýž hráč ale nařízenou penaltu neproměnil. V 59. minutě Minařík průnikovou přihrávkou našel Vlacha. Ten obešel i brankáře - 4:0.