logo xfotbal

banmuzi

SK Petřín Plzeň  - MFK Most 0 : 1 n.p. (0 : 0)

V dnešním MU jsme si napravili reputaci po nevydařeném utkání s Plzní.

Po celý zápas jsme hráli náročný způsob hry, který po hráčích vyžadujeme a na co je připravujeme. I když jsme hráli proti velice kvalitnímu soupeři, který nám nedal ani prostor ani čas, my jsme se jim v těchto ohledech nejen že vyrovnali, ale po herní stránce jsme hlavně ve druhé půli byli i lepší.

Sestava : Bureš, Vlček, Novák, Bouček, Wittausch, Myška, Vlach, Minařík (45. Relich), Sobota, Klimt, Klíč

banmuzi

Viktoria Žižkov - MFK Most 1 : 0 (1 : 0)

Na závěr ,,Anglického týdnu" jsme odehráli i přes prohru vynikající utkání.

Prvních 20 minut jsme hráli trochu zaraženě a i díky kumulované únavě (3. utkání v týdnu pouze v 11 hráčích) jsme se pomaleji dostávali do tempa. Vše vyvrcholilo naprosto banální chybou našeho brankáře, díky které jsme sami dostali domácí do vedení. To s námi sice na chvíli zamávalo, ale zároveň jsme přidali na obrátkách. Získali jsme střed hřiště a začali mít převahu. Dokázali jsme si  i vytvořit velkou šanci, ale ta k naší smůle skončila jen na tyči.

Do druhé půle jsme ještě přidali na tempu a po zbytek zápasu jsme až na výjimky nepustili domácí z vlastní poloviny. Díky velké převaze jsme si vytvořili i tři obrovské šance, nastřelili další tyč, ale branku se nám vstřelit nepovedlo.

banmuzi3.6.2017

ASK Lovosice/SK Velemín - MFK „ B   0:4 (0:3)

Jaroslav Haspra :“Utkání se hrálo za velmi horkého počasí a tak nebilo divu, že po utkání toho měli aktéři utkání plné zuby.

Hrál se velmi pěkný fotbal z obou stran a obě družstva chtěla vyhrát. Naši kluci prokázali svoje kvality a od brankáře po útočníky si plnili svoje úkoly na hřišti zodpovědně.

Soupeř se sice snažil, ale naše obrana pracovala svědomitě a i brankář si obranu organizoval velmi zodpovědně. Záloha vytvářela hru a produkovala pěkné a přesné přihrávky dopředu, kde naši útočníci zaměstnávali soupeřovu obranu, která často nestíhala zachytávat naše akce.

Abych jen nechválil, tak i soupeř se dokázal dostat do zakončení, ale naši hráči si s těmito pokusy poradit. Do kabin se odcházelo za příjemného stavu v náš prospěch 3:0.

banmuzi

12.3.2017

Mostecký FK (B) - FK Varnsdorf 3:4 (2:1) po penaltách

Góly MFK : Kurcin L., Cicko 2x

V neděli 12.3.2017 hostili mostečtí dorostenci v rámci Krajského přeboru mladšího dorostu tým FK Varnsdorf.

Tento zápas se dal očekávat jako velmi vyrovnaný a to se také v průběhu hry naplnilo. Hned od první minuty se do sebe obě mužstva pustila v plném nasazení a ve velice rychlém tempu. Již v jedenácté minutě se vyplatil domácím důraz v napadání soupeře při rozehrávce prostřednictvím Kurcina L., který využil chyby hostujícího brankaře a umístěnou střelou po zemi poslal domácí do vedení (1:0).

O dvě minuty později si důrazem řekl o penaltu Mikulka, když obránce hostí hrál v pokutovém území nedovoleně rukou. K provedení nařízené penalty si postavil míč Cicko a úspěšným kopem zvýšil na 2:0. Ve čtyřicáté minutě se podařilo po chybě domácí obrany hostujícím snížit chytrým lobem přes vybíhajícího brankaře (2:1).

banmuzi

3.3.2017

Ve dnech 27.2.- 3.3.2017 proběhlo soustředění mladšího dorostu U17-KP ve sportovním areálu Spořice.

Příprava probíhala ve čtyřech fázích denně, první dvě se zaměřovaly na dynamiku a herní cviční, další dvě na silovou přípravu a regeneraci (posilovna, kruhové cvičení s kvalifikovanou lektorkou, regenerace - sauna a masáže).

Trenéři děkují svým svěřencům za zodpovědný přístup v celé přípravě, která se jistě promítne v konečném umístění ve své soutěži.

banmuzi

20.11.2016

Mostecký FK - FK Seko Louny 2:0 (2:1)

Góly MFK: Cicko 2x

V neděli 20.11.2016 hostili mladší dorostenci tým z Loun k sehrání posledního zápasu podzimní části. Domácí nastoupili do zápasu s respektem k soupeři, lounský tým dokázal v minulosti vždy potrápit a výsledky předchozích zápasů byly velice těsné.

Proto mosteckým nezbylo nic jiného, než se pokusit si co nejdříve vytvořit pokud možno větší gólový náskok. Tlak se vyplatil již v šestnácté minutě, když si Kurcin vyšel na výlet mezi dva obránce. K jeho zastavení si pomohli faulem a rozhodčí byl nucen nařídit přímý kop ze střední vzdálenosti. Míč si připravil Majerský, chytře však posunul míč na střed mimo stojící zeď, kde vyzval k utažené střele po zemi k tyči Cicka. Jeho přesná dělovka se proměnila v první důležitý gól (1:0).

banmuzi

13.11.2016

FK Český Lev Neštěmice – Mostecký FK 0:3 (0:3)

Góly MFK : Kurcin, Cicko , Procházka

V neděli 13.11.2016 si zajel mladší dorost MFK pro tři důležité body do Neštěmic a zároveň tak sehrál předposlední zápas podzimní části soutěže.

Do zápasu vletěli hosté hned od první minuty s jasnou převahou, tu v šesté minutě potvrdil Kurcin s Hejnou. Hejna na polovině hřiště prodloužil míč mezi obranu domácích, kde si míč přebral rozběhnutý Kurcin a utaženou střelou překonal domácího brankaře poprvé (0:1).

O dvě minuty později vyzval Majerský vedle sebe na dvaceti metrech připraveného Cicka, ten si míč posunul na svou silnější levou nohu a utaženou střelou po zemi k tyči zvýšil na 0:2.

banmuzi

6.11.2016

MFK - ASK Lovosice / SK Velemín 3:0 (2:0)

Góly MFK: Šíla, Cicko, Majerský.

V neděli 6.11.2016 hostili v rámci Krajského přeboru mladší dorostenci tým z Lovosic.

Domácí se vrhli do zápasu hned od první minuty a zatlačili hostující tým na svou polovinu. Tlak se vyplatil, ve třetí minutě si Koutecký vyšel s míčem do pokutového území, obránce hostujícího týmu si pomohl k jeho zastavení nedovoleně a rozhodčímu nezbylo než ukázat na penaltovou značku. Míč si připravil Cicko, jeho následnou střelu však brankař vytěsnil mimo branku.

Tlak domácích nepolevil a tak ve dvacáté minutě využil chybné rozehrávky obrany na polovině hřiště Šíla, zamířil přímým směrem k hostující brance. Po brankařově vyběhnutí se snahou zmenšit střelecký úhel si Šíla zachoval chladnou hlavu a lobem vstřelil první branku zápasu (1:0).

banmuzi

30.10.2016

FK Litvínov – MFK 2:0 (1:0)

V neděli 30.10. zajížděli mladší dorostenci MFK na hřiště FK Litvínov.

Zápas se odehrál za větrného počasí v areálu Lomská na UMT. Již v 1. minutě se po levém křídle protáhl Šíla, nacentroval míč na hlavu Cickovi a ten svou hlavičkou protáhl domácího brankáře. Poté se zápas odehrával po většinu času ve středu hřiště.

V 11. minutě zahrávali domácí přímý volný kop z 30-ti metrů, Elstner vyrazil míč pouze před sebe a dorážka domácího útočníka již skončila v bráně 1:0.

V dalším průběhu prvního poločasu se dostali do šancí Cicko a Šíla. Hlavně druhá šance Cicka stojí za zmínku, když po rohu Kučery stál osamocen na zadní tyči, ale nedokázal míč usměrnit do sítě z dvou metrů.

banmuzi

23.10.2016

MFK – FK Litoměřicko 1:2 (1:0)

Gól MFK: Cicko

V neděli 23.10.2016 hostili mostečtí mladší dorostenci tým z Litoměřic.

Zápas byl zahájen převahou domácích. Hned v šesté minutě zahrávali domácí rohový kop na krátko, Cicko si nechal narazit míč od Majerského a vrhl se neohroženě do pokutového území. Před obráncem si posunul míč ke střele na svou silnější levou nohu, obránce míč promáchl a zasáhl jen Cickovu nohu.

Sudímu nezbylo než nařídit penaltu. Na tu si úspěšně postavil míč opět Cicko a poslal domácí do vedení (1:0).