Datum: 31.3.2019

Pořadatel: FK Litvínov

Stadion: hala Koldum Litvínov

Počet účastníků: 8

V sobotu 31.3.2019 se nejmladší přípravky Mosteckého FK ročníku 2012 zúčastnili halového turnaje o pohár SčVK , který se uskutečnil v hale Koldum v Litvínově.

Turnaj byl určen pro hráče ročníku 2012 a  zúčastnilo se ho celkem 8 týmů. Turnaj se odehrál systémem každý s každým s hrací dobou 15 min. Ve všech utkáních  mostečtí bojovali jako lvi a nakonec se na tomto turnaji umístili na pěkném druhém místě.

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen mostecký Tomáš Rohrbach.

banmuzi

Datum: 16.3.2019

Pořadatel: SFK Meziboří

Stadion: hala Meziboří

Počet účastníků: 6

V sobotu 16.3.2019 se nejmladší přípravky Mosteckého FK ročníku 2012 zúčastnili halového turnaje , který se uskutečnil v hale Meziboří.

Turnaj byl určen pro hráče ročníku 2012 a  zúčastnilo se ho celkem 6 týmů. Turnaj se odehrál systémem každý s každým s hrací dobou 13 min.

Ve všech utkáních  mostečtí bojovali jako lvi a nakonec se na tomto turnaji umístili na pěkném druhém místě.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen mostecký Martin Tran.

Stadion: hala Málkov

V neděli 20.1.2019 se nejmladší přípravky MFK Most ročníku 2012 zúčastnili halového turnaje , který se uskutečnil v hale Málkov.

Turnaj byl určen pro hráče ročníku 2012 a  zúčastnilo se ho celkem 6 týmů. Turnaj se odehrál systémem každý s každým s hrací dobou 13 min. Ve všech utkáních podávali mostečtí velmi dobré výkony , když postupně porazili FK Ostrov I 6:0, FK Baník Sokolov 4:1, FK Ostrov II 7:0 , FK Baník Souš 6:0 a pouze v posledním utkání , po velkém boji, podlehli Junioru Žatec 1:2.

Po sečtení výsledků měli první tři týmy shodně 12 bodů , ale protože rozhodujícím kritériem byl počet vstřelených branek a kluci jich nastříleli celkem 24 , tak se stali celkovými vítězi. Na druhém místě se umístil Junior Žatec a třetí místo obsadil Baník Souš.

banmuzi

MFK Most U7(2012) – FK Ervěnice U7(2012) 11 : 4 (2:2,5:1,4:1)

Branky Mostu: 2x Kraus , 2x Porkert , 2x Šlégr , 2x Tran, 1x Blín , 1x Melichar , 1x Hodvan

Další přátelské utkání odehráli nejmladší přípravky MFK Most ročníku 2012 v domácím prostředí v hale Albrechtická , kde se střetli s nejmladší přípravkou FK Ervěnice.

Utkání se odehrálo na 3x20 minut na střední branky a oba týmy do toho dali opravdu všechno. V první třetině padli celkem čtyři branky , když se oba týmy prosadili dvakrát a po 20 minutách byl tak stav 2:2.

Ve druhé třetině byli mostečtí o něco lepší ve hře a také  produktivnější a vyhráli jí 5:1.

Ve třetí třetině byl průběh podobný jako ve druhé třetině , když se domácí prosadili celkem čtyřikrát a hosté pouze jednou. Mostečtí se tak mohli radovat z celkového vítězství 11:4.

banmuzi

Datum: 18.11.2018

Pořadatel: Junior Chomutov

Stadion: Městská hala Chomutov

V neděli 18.11.2018 se nejmladší přípravky MFK Most ročníku 2012 zúčastnili halového turnaje BioSport Cup 2018 , který se uskutečnil v městské hala Chomutov.

Turnaj byl určen pro hráče ročníku 2012 a  zúčastnilo se ho celkem 6 týmů. Turnaj se odehrál systémem každý s každým s hrací dobou 12 min. a podle umístění se v závěrečných 3 utkáních bojovalo o celkové umístění s hrací dobou 15 min.

zelencupodkaz

banmuzi

Mladší přípravka Mosteckého fotbalového klubu Most uspěla na mezinárodním turnaji v Českém Dubu s názvem ZELENCUP Junior 2018, kterého se účastnilo 16 týmů včetně Sparty Praha nebo Slavie Praha.

Kluci se ve skupině A postupně utkali právě s favorizovanou Slávií Praha, dále Jeléniou Gorou ( Pol. ), FK Kolín, Slovanem Liberec, FA Petra Voříška, Juniorem Chomutov a Olympií Bruntál.

Mostečtí v základní skupině všechny utkání vyhráli a co víc, všechny soupeře herně přehráli. Vzhledem k jinému systému turnaje, kdy se hrálo na větší počet vstřelených branek nakonec mostečtí i přes svou herní dominanci v základní skupině skončili druzí za Slávií Praha, která měla 56 vstřelených branek. Mostečtí byli též agilní, ale vstřelili o něco méně gólů a to 41.

Most se tedy utkal o třetí místo s výborným silově a technicky vybaveným mužstvem TJ Praga Praha. Toto utkání se hrálo již za velkého deště, přesto bylo reklamou na dětský fotbal. Mostečtí do samého závěru prohrávali o jednu branku a i díky obrovské snaze za každou cenu hrát fotbal do poslední chvíle utkání vyrovnali a dovedli ho k penaltovému rozstřelu, kde nakonec byli šťastnějším týmem a získali na tomto velkém turnaji úžasné  3. místo.

banmuzi

V sobotu dne 28.4.2018 se uskutečnil turnaj v Ústí nad Labem pro ročník 2011. Hrálo se systémem 4+1. Čas utkání 1 x 15 minut.

Sestava: Tomáš Lipert, Kryštof Kučera, Kryštof Král, Josef Libecajt, Šimon Vorlíček, Teodor Kuta, Richard Brabec, Jan Studnička, Martin Oktábec

Trenér: Rain Tomáš

Hodnocení trenéra:  "Kluci vstoupili do turnaje výborně a přehrávali postupně jednoho soupeře za druhým. Kluci podali velmi dobré individuální výkony. Také stejně tak dobře podali výkon týmový. Za předvedenou hru a snahu zaslouží velkou pochvalu."

banmuzi

V neděli dne 04.03.2018 se uskutečnilo přátelské trojutkání roč. 2011 ve sportovní hale v Teplicích za účasti týmů Junior Teplice, Modlany a MFK Most.

Hrálo se na 3 hřištích systémem 3 + 0. Délka jednoho utkání byla 1 x 15 minut. Ve všech utkáních kluci obstáli a hráli hezký fotbal.

Sestava: Martin Skrčený, Adam Lacko, Kryštof Kučera, Kryštof Král, Tony Phan, Jan Urbánek, Patrik Kotner, Filip Škulty, Jan Studnička, Miroslav Mička

Trenéři: Tomáš Rain, Jan Urbánek

Hodnocení trenérů:„Kluci nás velmi překvapili svým přístupem, bojovností a technickými dovednostmi, které v utkáních předváděli. Vstřelili velké množství branek a ze zápasů se velmi těšili.“

banmuzi

V neděli  dne 18.2.2018 pořádal MFK turnaj mladších přípravek v Mostě, hale Albrechtická. Utkání se hrála systémem 1+4 a 1 x 15 minut.