MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

Sestava U7

Realizační tým U7

Foto U7

U7

Přenos Oldřichov - MFK

youtubechannel

facrlogo

 

 

ukfslogo

 

ofsmostlogo

 

ofsmostlogo

Spolupráce s Klubovou akademií FK Teplice

tepliceznak

Naši partneři

logo most cb2

 

logo usteckykraj

 

logo fortuna

 

logo mosteckydenik

 

logo homerlive

 

logo emostecko

 

logo gamaradio

 

logo datalife

 

logo mb1

 

logo ts

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

banmuzi

Datum: 31.3.2019

Pořadatel: FK Litvínov

Stadion: hala Koldum Litvínov

Počet účastníků: 8

V sobotu 31.3.2019 se nejmladší přípravky Mosteckého FK ročníku 2012 zúčastnili halového turnaje o pohár SčVK , který se uskutečnil v hale Koldum v Litvínově.

Turnaj byl určen pro hráče ročníku 2012 a  zúčastnilo se ho celkem 8 týmů. Turnaj se odehrál systémem každý s každým s hrací dobou 15 min. Ve všech utkáních  mostečtí bojovali jako lvi a nakonec se na tomto turnaji umístili na pěkném druhém místě.

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen mostecký Tomáš Rohrbach.

banmuzi

Datum: 16.3.2019

Pořadatel: SFK Meziboří

Stadion: hala Meziboří

Počet účastníků: 6

V sobotu 16.3.2019 se nejmladší přípravky Mosteckého FK ročníku 2012 zúčastnili halového turnaje , který se uskutečnil v hale Meziboří.

Turnaj byl určen pro hráče ročníku 2012 a  zúčastnilo se ho celkem 6 týmů. Turnaj se odehrál systémem každý s každým s hrací dobou 13 min.

Ve všech utkáních  mostečtí bojovali jako lvi a nakonec se na tomto turnaji umístili na pěkném druhém místě.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen mostecký Martin Tran.

Celkové pořadí :

  1. SFK Meziboří
  2. Mostecký FK
  3. TJ Hvězda Trnovany
  4. SK Ervěnice/Jirkov
  5. Junior Chomutov B
  6. Junior Chomutov A

banmuzi

Halový turnaj Málkov 2019

Datum: 20.1.2019

Pořadatel: Ivan Filip

Stadion: hala Málkov

Počet účastníků: 6

V neděli 20.1.2019 se nejmladší přípravky MFK Most ročníku 2012 zúčastnili halového turnaje , který se uskutečnil v hale Málkov.

Turnaj byl určen pro hráče ročníku 2012 a  zúčastnilo se ho celkem 6 týmů. Turnaj se odehrál systémem každý s každým s hrací dobou 13 min. Ve všech utkáních podávali mostečtí velmi dobré výkony , když postupně porazili FK Ostrov I 6:0, FK Baník Sokolov 4:1, FK Ostrov II 7:0 , FK Baník Souš 6:0 a pouze v posledním utkání , po velkém boji, podlehli Junioru Žatec 1:2.

Po sečtení výsledků měli první tři týmy shodně 12 bodů , ale protože rozhodujícím kritériem byl počet vstřelených branek a kluci jich nastříleli celkem 24 , tak se stali celkovými vítězi. Na druhém místě se umístil Junior Žatec a třetí místo obsadil Baník Souš.

banmuzi

MFK Most U7(2012) – FK Ervěnice U7(2012) 11 : 4 (2:2,5:1,4:1)

Branky Mostu: 2x Kraus , 2x Porkert , 2x Šlégr , 2x Tran, 1x Blín , 1x Melichar , 1x Hodvan

Další přátelské utkání odehráli nejmladší přípravky MFK Most ročníku 2012 v domácím prostředí v hale Albrechtická , kde se střetli s nejmladší přípravkou FK Ervěnice.

Utkání se odehrálo na 3x20 minut na střední branky a oba týmy do toho dali opravdu všechno. V první třetině padli celkem čtyři branky , když se oba týmy prosadili dvakrát a po 20 minutách byl tak stav 2:2.

Ve druhé třetině byli mostečtí o něco lepší ve hře a také  produktivnější a vyhráli jí 5:1.

Ve třetí třetině byl průběh podobný jako ve druhé třetině , když se domácí prosadili celkem čtyřikrát a hosté pouze jednou. Mostečtí se tak mohli radovat z celkového vítězství 11:4.

banmuzi

Datum: 18.11.2018

Pořadatel: Junior Chomutov

Stadion: Městská hala Chomutov

Počet účastníků: 6

V neděli 18.11.2018 se nejmladší přípravky MFK Most ročníku 2012 zúčastnili halového turnaje BioSport Cup 2018 , který se uskutečnil v městské hala Chomutov.

Turnaj byl určen pro hráče ročníku 2012 a  zúčastnilo se ho celkem 6 týmů. Turnaj se odehrál systémem každý s každým s hrací dobou 12 min. a podle umístění se v závěrečných 3 utkáních bojovalo o celkové umístění s hrací dobou 15 min.

zelencupodkaz

banmuzi

Mladší přípravka Mosteckého fotbalového klubu Most uspěla na mezinárodním turnaji v Českém Dubu s názvem ZELENCUP Junior 2018, kterého se účastnilo 16 týmů včetně Sparty Praha nebo Slavie Praha.

Kluci se ve skupině A postupně utkali právě s favorizovanou Slávií Praha, dále Jeléniou Gorou ( Pol. ), FK Kolín, Slovanem Liberec, FA Petra Voříška, Juniorem Chomutov a Olympií Bruntál.

Mostečtí v základní skupině všechny utkání vyhráli a co víc, všechny soupeře herně přehráli. Vzhledem k jinému systému turnaje, kdy se hrálo na větší počet vstřelených branek nakonec mostečtí i přes svou herní dominanci v základní skupině skončili druzí za Slávií Praha, která měla 56 vstřelených branek. Mostečtí byli též agilní, ale vstřelili o něco méně gólů a to 41.

Most se tedy utkal o třetí místo s výborným silově a technicky vybaveným mužstvem TJ Praga Praha. Toto utkání se hrálo již za velkého deště, přesto bylo reklamou na dětský fotbal. Mostečtí do samého závěru prohrávali o jednu branku a i díky obrovské snaze za každou cenu hrát fotbal do poslední chvíle utkání vyrovnali a dovedli ho k penaltovému rozstřelu, kde nakonec byli šťastnějším týmem a získali na tomto velkém turnaji úžasné  3. místo.

banmuzi

V sobotu dne 28.4.2018 se uskutečnil turnaj v Ústí nad Labem pro ročník 2011. Hrálo se systémem 4+1. Čas utkání 1 x 15 minut.

Sestava: Tomáš Lipert, Kryštof Kučera, Kryštof Král, Josef Libecajt, Šimon Vorlíček, Teodor Kuta, Richard Brabec, Jan Studnička, Martin Oktábec

Trenér: Rain Tomáš

Hodnocení trenéra:  "Kluci vstoupili do turnaje výborně a přehrávali postupně jednoho soupeře za druhým. Kluci podali velmi dobré individuální výkony. Také stejně tak dobře podali výkon týmový. Za předvedenou hru a snahu zaslouží velkou pochvalu."

banmuzi

V neděli dne 04.03.2018 se uskutečnilo přátelské trojutkání roč. 2011 ve sportovní hale v Teplicích za účasti týmů Junior Teplice, Modlany a MFK Most.

Hrálo se na 3 hřištích systémem 3 + 0. Délka jednoho utkání byla 1 x 15 minut. Ve všech utkáních kluci obstáli a hráli hezký fotbal.

Sestava: Martin Skrčený, Adam Lacko, Kryštof Kučera, Kryštof Král, Tony Phan, Jan Urbánek, Patrik Kotner, Filip Škulty, Jan Studnička, Miroslav Mička

Trenéři: Tomáš Rain, Jan Urbánek

Hodnocení trenérů:„Kluci nás velmi překvapili svým přístupem, bojovností a technickými dovednostmi, které v utkáních předváděli. Vstřelili velké množství branek a ze zápasů se velmi těšili.“

banmuzi

V neděli  dne 18.2.2018 pořádal MFK turnaj mladších přípravek v Mostě, hale Albrechtická. Utkání se hrála systémem 1+4 a 1 x 15 minut. 

Utkání MFK:

1. MFK Most – SK Ervěnice žlutí 8:2

2. SK Ervěnice červení – MFK Most 1:6

3. FK Baník Sokolov – MFK Most 0:11

5. MFK Most – Baník Souš tygříci 10:0

Mladší přípravka U7

Poslední turnaj:

tbu

Následující zápas:

tbu

Žádáme rodiče o kontrolu plateb měsíčních členských příspěvků.

Číslo účtu 1019551077/6100

variabilní symbol - rodné číslo dítěte.

Částka 400,- Kč.

Děkujeme.

Main Page Contacts Search