MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

Sestava U8 modří

Realizační tým U8 modří

Foto U8

U8

Přenos MFK - Zbuzany

youtubechannel

facrlogo

 

 

ukfslogo

 

ofsmostlogo

 

ofsmostlogo

Spolupráce s Klubovou akademií FK Teplice

tepliceznak

Naši partneři

logo most cb2

 

logo usteckykraj

 

logo fortuna

 

logo mosteckydenik

 

logo homerlive

 

logo emostecko

 

logo gamaradio

 

logo datalife

 

logo mb1

 

logo ts

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

banmuzi

Mladší přípravka ročník narození 2011 ovládla turnaj pořádaný pro starší ročník narození 2010, na kterém se představilo 16 týmů a soupeři mosteckých byli např. týmy ČAFC Praha r. 2010, Tempo Praha r. 2010, Český Brod r. 2010, Dukla Jižní město r.2010 nebo Viktoria Plzeň r. 2011.

Mostečtí sestavili dva týmy, kdy tým MFK zelení skončil na 12. místě a tým MFK modří v turnaji obsadil 1. místo. 

Sestava MFK modří: Lipert, Tampa, Lukeš, J. Král, Vorlíček, Kučera, Libecajt, Lacko

Sestava MFK zelení: Bebák, Balín, Skrčený, Phan, Oktábec, Valouch, Kubánek, Škulty

Trenéři: Rain, L. Lžíčař

received 1736507779827591

banmuzi

Mladší přípravka MFK ročník 2011, uspěla na turnaji v Litvínově, kterého se zúčastnilo 8 týmů.

Mostečtí postavili dva týmy, přičemž kluci MFK modří obsadili 1. místo a kluci MFK zelení 3. místo.  Jediný tým, který se mezi mostecké chlapce dokázal dostat, byl tým z Karlových Varů.

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen mostecký Tomáš Lipert.

Sestava MFK modří: Lipert, Valouch, Vorlíček, Libecajt, Kuta, Kučera, Lacko, Škulty, Škramlík

Sestava MFK zelení: Lžíčař, Bebák, J. Král, Skrčený, Phan, Studnička, Pech, Tampa, Lukeš

Trenéři: Rain, L. Lžíčař 

banmuzi

Mladší přípravka kat. U8 se představila na domácím turnaji ve sportovní hale v Mostě, kde postavila dva týmy. Dalšími účastníky byla FŠ Litvínov, SK Český Brod, FK Baník Souš, SK Sparta Kolín, FK Teplice a AC Sparta Praha.

Turnaj, který měl úžasné zázemí a atmosféru nakonec ovládla podle očekávání AC Sparta Praha, která po semifinálové drama s domácím Mostem, kde zvítězila brankou vstřelenou v posledních dvou vteřinách utkání, neměla v samotném finále s Kolínem již výraznější problémy.

Turnaj se vedl v přátelském duchu a všechny týmy předvedly na turnaji hezký fotbal plný nasazení, kliček, kombinací a střel. Snad jen branek na turnaji mohlo padat více, možná právě proto, příště organizátoři instalují vetší branky i vzhledem k velikosti hřiště ve sportovní hale.

banmuzi

Trenér Duchek přiblížil účast fotbalistů MFK U8 na turnaji v Libouchci :

„Dne 25.2.2018 zavítal náš tým ročník 2010 na halový turnaj do Libouchce. V turnaji nastoupily naše 2 týmy a to Zelení a Modří.

Sestava MFK 2010 Zelení : Duchek, Pelikán, Malkus, Vávra, Stabile, Kraus.M, Arnolt  

Sestava MFK 2010 Modří : Hačecký, Kratochvíl, Musil, Terynek Tadeáš a Tobiáš, Kuruc, Chrtek.

V turnaji byla vidět bojovnost a nasazení, kluci se fotbalem bavili a bylo to na nich vidět. Předváděli krásné kličky a přihrávky.

Turnaj nám ukázal, na čem musíme hodně zapracovat a to zejména řešení situace 2 na 1 a zrychlení přechodu hry z obrany do útoku. Nejlepším hráčem MFK Zelení byl zvolen M. Kraus. Nejlepším hráčem MFK Modří byl zvolen Tadeáš Terynek.

Všem hráčům děkuji za účast a rodičům za skvělou atmosféru v hledišti.“

banmuzi

Úspěšné vystoupení družstva MFK U8 zhodnotil trenér Duchek:

“Dne 11.3.2018 zavítal náš tým ročníku 2010 na halový turnaj do Jirkova. Zde se postupně střetl s týmy SK Ervěnice Jirkov 2011, SK Ervěnice Jirkov červení, SK Ervěnice Jirkov Bílí, SK Strupčice, FA Bohemians 1905, Velvary  a FAPV Děčín 2011.

Hrálo se systémem každý s každým, v zápasech padalo hodně branek a kluci docela často v zápasech předváděli útočný a kombinační fotbal. Velice mě překvapili s tím, že docela často se snažili o přihrávku tzv chytrou českou uličkou.

Zdobila nás rychlost, bojovnost a nasazení a samozřejmě dobrá poziční hra, díky níž jsme za celý turnaj inkasovali pouze 1 branku, turnaj jsme opanovali s celkovým skóre - 26:1 a zaslouženě vyhráli 1. místo.

banmuzi

Halový turnaj U9 v Roudnici n/L

Účast na turnaji pro o rok starší fotbalisty popsal trenér mosteckých Roman Hačecký :

“V sobotu 24.02.2018 přípravka U8 zavítala do Roudnice n/L na halový turnaj ročníku U9. Jako o rok mladší jsme měli povolenou jednu slabší posilu z ročníku U10.

Kluci zahájili turnaj výborně, kdy po dvou výhrách s Kladnem a Litoměřicemi a remíze s domácí Roudnicí skončili druzí ve skupině. Postoupili jsme do bojů o medaile, kde nás přehrál silný tým SK Bezděkov a v repríze utkání ve skupině i jediným šťastným gólem FK Roudnice.

Naši hráči byli dost smutní ze čtvrtého místa, ale hráli výborný fotbal, který ocenili i kolegové trenéři ostatních týmů.

Osobně je musím velmi pochválit, pokoušeli se o krásné kombinace, plnili pokyny jak velcí fotbalisté, ale především se hrou neskutečně bavili."

Sestava: Kraus Michal, Kraus Adam, Kusek Aleš, Hačecký Jakub a Josef, Buriánek Vojtěch a Štěpánek Martin.

banmuzi

Účast na turnaji zhodnotil trenér Roman Hačecký :

“V sobotu 16.12.2017 odehrály týmy Zelených i Modrých U8 letošní poslední turnaj. Tentokrát jsme zavítali do Ostrova u Karlových Varů a na velmi dobře organizovaném turnaji si oba týmy zahrály šest kvalitních zápasů každý s každým.

Zelení po velmi dobrých výkonech vybojovali stříbrné medaile, kdy až na slabší střeleckou potenci hráli to, co si my trenéři představujeme.

Příjemně nás také potěšili kluci z Modrého týmu, když dokázali s každým hrát dobré a bojovné zápasy. Jedno utkání vyhráli, jedno remizovali a ve zbylých zápasech byli všem důstojným soupeřem. Pokud se budou všichni soustředit na fotbal, poslouchat rady svých trenérů a navzájem si pomáhat, budou jejich týmové výkony jen a jen lepší.

Mladší přípravka U8 modří

Poslední turnaj:

tbu

Následující zápas:

tbu

Žádáme rodiče o kontrolu plateb měsíčních členských příspěvků.

Číslo účtu 1019551077/6100

variabilní symbol - rodné číslo dítěte.

Částka 400,- Kč.

Děkujeme.

Main Page Contacts Search