MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

Sestava U8

Realizační tým U8

Foto U8

U8

Přenos Jílové - MFK

youtubechannel

facrlogo

 

 

ukfslogo

 

ofsmostlogo

 

ofsmostlogo

Spolupráce s Klubovou akademií FK Teplice

tepliceznak

Naši partneři

logo most cb2

 

logo usteckykraj

 

logo fortuna

 

logo mosteckydenik

 

logo homerlive

 

logo emostecko

 

logo gamaradio

 

logo datalife

 

logo mb1

 

logo ts

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

banmuzi

Mostecký FK - FAPV Děčín 12 : 7 (5:2, 3:2, 3:2, 1:1)

Mostecký FK – SK Roudnice n/L 13: 9 (3:2, 3:2, 4:3, 3:2)

Mostecký FK – SK Ervěnice 16 : 2 (5:2, 0:1, 6:1, 5:0)

V pátém kole Krajského přeboru mladších přípravek hrála Mostecká přípravka U8 ročník 2012 satelit v Čepirozích. Satelit se hrál za účasti Mosteckého FK, FAPV Děčín, SK Roudnice nad Labem a SK Ervěnice systémem každý s každým.

Zdeněk Kopas, trenér: „ Páté kolo KPMP odehrála mostecká přípravka satelit v Čepirozích. Dnes se klukům moc nedařilo kombinovat. Spíše bojovali. Také v zakončení jsme byli málo důrazní."

Sestava Mostu: Šlégr, Tran Boanam  - Vu Trong, Porkert, Pomahač, Ledvina, Hodvan, Kubiš, Rohrbach, Rubáš, Červenka, Michl, Slavík, Kraus, Praženica

Trenéři: Zdeněk Kopas, Ladislav Dobiáš, Michal Kubiš, Zdeňka Doubravová

banmuzi

Mostecký FK - FŠ Litvínov   24 : 5 (6:0,7:2,6:1,5:2)

Mostecký FK – FK Louny/Žatec  28: 7 (9:1,8:1,7:4,4:1)

Mostecký FK – FK Teplice  17: 14 (4:4,9:1,3:1,1:8)

Ve čtvrtém kole Krajského přeboru mladších přípravek hrála Mostecká přípravka U8 ročník 2012 satelit v Litvínově. Satelit se hrál za účasti Mosteckého FK, FŠ Litvínov, FK Louny/Žatec a FK Teplice systémem každý s každým.

Zdeněk Kopas, trenér: „ Další již čtvrté kolo KPMP odehrála mostecká přípravka satelit v Litvínově. Nominováni byli všichni zdraví kluci a cílem bylo si hlavně zahrát a získat ještě více zkušeností ve hře 4+1. Klukům se dařilo kombinovat a i střelecky se dokázali v každém zápase prosadit. Za předvedenou hru musím kluky pochválit. "

Sestava Mostu: Šlégr, Vu Trong - Porkert, Pomahač, Ledvina, Melichar, Hodvan, Kubiš, Rohrbach, Rubáš, Červenka, Michl, Slavík, Blín, Kraus, Tran Boanam,

Trenéři: Zdeněk Kopas, Ladislav Dobiáš, Michal Kubiš, Zdeňka Doubravová

banmuzi

Mostecký FK - FK Slavia Karlovy Vary      8 : 1

Mostecký FK – FK Litoměřicko 3 : 9

Mostecký FK – FK Ostrov 12 : 2

Mostecký FK – SK Junior Teplice 4 : 3

Mostecký FK – Junior Chomutov 3 : 9

Mostecká mladší přípravka hrála první kolo republikového turnaje Ondrášovka Cup.

V šestičlenné skupině se utkala postupné s FC Slavia Karlovy Vary, FK Litoměřicko, FK Ostrov, SK Junior Teplice, a Junior Chomutov.

Z tohoto kola postupovali dva týmy. Mostečtí třikrát vyhráli a dvakrát prohráli. O tom, že nepostoupili do dalšího kola rozhodla minitabulka mezi J.Chomutov, SK J.Teplice.

banmuzi

Mostecký FK - SK Ervěnice - Jirkov            30 : 4 (8:0,5:3,5:1,12:0)

Mostecký FK – FK Litoměřicko                   24: 3 (10:0,6:1,1:1,7:1)

Ve druhém kole Krajského přeboru mladších přípravek hrála Mostecká přípravka U8 ročník 2012 satelit v Ervěnicích - Jirkově.

Satelit se hrál za účasti Mosteckého FK, SK Ervěnice - Jirkov, FK Litoměřicko systémem každý s každým.

Zdeněk Kopas, trenér: „ Kluci si zahráli mistrovskou soutěž a to Krajský přebor mladších přípravek, což je dlouhodobá soutěž. Nominováni byli všichni zdraví kluci a cílem bylo si hlavně zahrát a získat více zkušeností ve hře 4+1. Klukům se tentokrát dařilo i střelecky.

Sestava Mostu: Šlégr, Kraus - Porkert, Pomahač, Ledvina, Suk, Melichar, Hodvan, Vu Trong, Dvořáček, Gabriel, Kubiš, Rohrbach

Trenéři: Zdeněk Kopas, Ladislav Dobiáš, Michal Kubiš, Zdeňka Doubravová

banmuzi

Mostecký FK - Junior Teplice 11:19 (7:5,0:8,4:2,0:4)

Mostecký FK – Junior Chomutov  19:14 (6:3,3:5,5:3,5:3)

Ve druhém kole Krajského přeboru mladších přípravek hrála Mostecká přípravka U8 ročník 2012 satelit v Chomutově. Satelit se hrál za účasti Mosteckého FK, Junioru Teplice a Junioru Chomutov systémem každý s každým.

OSTATNÍ VÝSLEDKY :

Junior Chomutov - Junior Teplice  7:21

Zdeněk Kopas, trenér: „ Kluci si opět zahráli mistrovskou soutěž a to Krajský přebor mladších přípravek, což je dlouhodobá soutěž. Nominováni byli všichni zdraví kluci a cílem bylo si hlavně zahrát a získat více zkušeností ve hře 4+1. Do hry se zapojili i hráči, kteří přišli do klubu v letošní sezóně."

Sestava Mostu: Šlégr, Rohrbach, Kraus - Porkert, Pomahač, Ledvina, Suk, Melichar, Hodvan, Vu Trong, Michl, Tran, Slavík, Dvořáček, Michl, Výdurek, Gabriel,

Trenéři: Zdeněk Kopas, Ladislav Dobiáš, Michal Kubiš, Zdeňka Doubravová

banmuzi

Mostecký FK - Ervěnice Jirkov     16:8 (7:2,6:0,2:0,1:6)

Mostecký FK - Junior Teplice       17:7 (7:0,6:0,2:3,2:4)

Mostecký FK – FK Ústí nad Labem 10:17 (2:6,6:0,2:3,0:8)

V prvním kole Krajského přeboru mladších přípravek pořádala Mostecká přípravka U8 ročník 2012 satelit v Čepirozích. Satelitu se hrál za účasti Mosteckého FK, Junioru Teplice, FK Ústí nad Labem a SK Ervěnice systémem každý s každým.

OSTATNÍ VÝSLEDKY : 

Junior Teplice - FK Ústí nad Labem           9:14

Ervěnice Jirkov - FK Ústí nad Labem        4:17

Ervěnice Jirkov - Junior Teplice                  4:14

banmuzi

Poté co se mostecká mladší přípravka kat. U8 nedávno stala nejlepším týmem v Ústeckém kraji, doznala o víkendu ještě většího úspěchu, kdy se stala třetím nejlepším týmem v ČR na celorepublikovém finálovém turnaji Ondrášovka Cupu 2019, kterého se účastnilo nejlepších 24 týmů, které se musely na hlavní turnaj probít přes předkola a kvalifikace. 

Lepšími než mostečtí jsou jen Slavia Praha a vítězný tým Sparta Praha. Mostečtí se tak postarali o jeden z největších mládežnických úspěchů mosteckého fotbalu posledních let a na turnaji mu udělali skvělou reklamu.

Hodnocení trenéra Raina:

“Je to krásný úspěch mosteckého mládežnického fotbalu a hlavně těch kluků, kteří to tak bravůrně zvládli. Je to vlastně odměna za celou sezónu, za tu jejich pracovitost v tréninku a radost ze hry, z každé povedené kličky, z každé branky, či vyhraného souboje, bylo mi ctí je trénovat.

Kluci si ten dětský úspěch zaslouží a já jim za ten zážitek moc děkuji. Děkuji i za podporu rodičům, jelikož bez jejich víry v náš tréninkový proces a v naší filosofii, kterou razíme, by to tak lehce nešlo. A závěrem snad jen říci, že ani tak nejde o ten samotný výsledek, ale o to jakým způsobem, jakými výkony, vůlí a šikovností si pro to ocenění kluci dokráčeli, protože v tom vidím ten největší potenciál těch kluků do budoucna“.

banmuzi

Mladší přípravka Mosteckého fotbalového klubu ročník narození 2011 se v sobotu účastnila výborně organizovaného krajského finále mladších přípravek ve Spořicích, kde turnaj s počtem 67 vstřelených branek ve 4 utkáních ovládla a získala tak pohár za nejlepší tým v dané kategorii v rámci Ústeckého kraje za rok 2019.

Hodnocení trenéra Raina:

„Musím chlapce za jejich výkony v turnaji pochválit. Během turnaje vstřelili největší počet branek ze všech týmů a turnaj i po herní stránce ovládli.

Je to pro děti odměna za jejich celoroční přístup k trénování a k fotbalu obecně.

Příští týden nás ještě dne 8.6. a 9.6. čeká republikové finále Ondrášovky Cupu na hlavním stadionu v Chomutově, kam si to pojedeme hlavně užít, protože už samotný postup na toto finále je vlastně úspěchem pro kluky i klub.

Tímto všechny příznivce našeho týmu a klubu na toto finále zvu.

banmuzi

Mladší příprava ročník 2011 se v sobotu zúčastnila prestižního turnaje Zelen Cup Junior 2019 v Českém Dubu.

Na turnaji se představilo 16 kvalitních týmů, jako je např. Sparta Praha, která turnaj ovládla, dále Slovan Liberec nebo Bohemians 1905 a další.

Mostečtí v turnaji obsadili pěkné 7. místo, když se jim nepovedl začátek turnaje a zlepšený výkon přišel až v jeho průběhu s dalšími zápasy. Nejlepším hráčem týmu byl vyhlášen Tony Phan a rodiče se stali 2. nejlepšími fanoušky v turnaji.

Hodnocení trenéra:

„Musím pochválit kluky za jejich výkony v turnaji, protože přesto, že se jim nepovedl začátek turnaje, kousli se a odmakali zbytek turnaje.

Přesto, že naše hra nebyla taková, jako v jiných zápasech a turnajích, jsem přesvědčen, že kluci jsou natolik šikovní, že jsou schopni se herně vyrovnat těm nejlepším týmům a věřím, že to v nadcházející Ondrášovce Cupu potvrdí.

Jsem hlavně rád, že si turnaj užili, protože přeci jen jde o součást jejich rozvoje a sportovní přípravy, na což myslíme primárně. Dále děkuji rodičům za podporu, právem si zasloužili fanouškovské ocenění.“

banmuzi

Mladší přípravka ročník narození 2011 ovládla turnaj pořádaný pro starší ročník narození 2010, na kterém se představilo 16 týmů a soupeři mosteckých byli např. týmy ČAFC Praha r. 2010, Tempo Praha r. 2010, Český Brod r. 2010, Dukla Jižní město r.2010 nebo Viktoria Plzeň r. 2011.

Mostečtí sestavili dva týmy, kdy tým MFK zelení skončil na 12. místě a tým MFK modří v turnaji obsadil 1. místo. 

Sestava MFK modří: Lipert, Tampa, Lukeš, J. Král, Vorlíček, Kučera, Libecajt, Lacko

Sestava MFK zelení: Bebák, Balín, Skrčený, Phan, Oktábec, Valouch, Kubánek, Škulty

Trenéři: Rain, L. Lžíčař

received 1736507779827591

Mladší přípravka U8

Poslední turnaj:

tbu

Následující turnaj:

tbu

Žádáme rodiče o kontrolu plateb měsíčních členských příspěvků.

Číslo účtu 1019551077/6100

variabilní symbol - rodné číslo dítěte.

Částka 400,- Kč.

Děkujeme.

Main Page Contacts Search