MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

Mladší přípravka U8 zelení

Sestava U8 zelení

Realizační tým U8 zelení

Foto U8

U8

Přenos MFK - Zbuzany

youtubechannel

facrlogo

 

 

ukfslogo

 

ofsmostlogo

 

ofsmostlogo

Spolupráce s Klubovou akademií FK Teplice

tepliceznak

Naši partneři

logo most cb2

 

logo usteckykraj

 

logo fortuna

 

logo mosteckydenik

 

logo homerlive

 

logo emostecko

 

logo gamaradio

 

logo datalife

 

logo mb1

 

logo ts

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

banmuzi

Poté co se mostecká mladší přípravka kat. U8 nedávno stala nejlepším týmem v Ústeckém kraji, doznala o víkendu ještě většího úspěchu, kdy se stala třetím nejlepším týmem v ČR na celorepublikovém finálovém turnaji Ondrášovka Cupu 2019, kterého se účastnilo nejlepších 24 týmů, které se musely na hlavní turnaj probít přes předkola a kvalifikace. 

Lepšími než mostečtí jsou jen Slavia Praha a vítězný tým Sparta Praha. Mostečtí se tak postarali o jeden z největších mládežnických úspěchů mosteckého fotbalu posledních let a na turnaji mu udělali skvělou reklamu.

Hodnocení trenéra Raina:

“Je to krásný úspěch mosteckého mládežnického fotbalu a hlavně těch kluků, kteří to tak bravůrně zvládli. Je to vlastně odměna za celou sezónu, za tu jejich pracovitost v tréninku a radost ze hry, z každé povedené kličky, z každé branky, či vyhraného souboje, bylo mi ctí je trénovat.

Kluci si ten dětský úspěch zaslouží a já jim za ten zážitek moc děkuji. Děkuji i za podporu rodičům, jelikož bez jejich víry v náš tréninkový proces a v naší filosofii, kterou razíme, by to tak lehce nešlo. A závěrem snad jen říci, že ani tak nejde o ten samotný výsledek, ale o to jakým způsobem, jakými výkony, vůlí a šikovností si pro to ocenění kluci dokráčeli, protože v tom vidím ten největší potenciál těch kluků do budoucna“.

banmuzi

Mladší přípravka Mosteckého fotbalového klubu ročník narození 2011 se v sobotu účastnila výborně organizovaného krajského finále mladších přípravek ve Spořicích, kde turnaj s počtem 67 vstřelených branek ve 4 utkáních ovládla a získala tak pohár za nejlepší tým v dané kategorii v rámci Ústeckého kraje za rok 2019.

Hodnocení trenéra Raina:

„Musím chlapce za jejich výkony v turnaji pochválit. Během turnaje vstřelili největší počet branek ze všech týmů a turnaj i po herní stránce ovládli.

Je to pro děti odměna za jejich celoroční přístup k trénování a k fotbalu obecně.

Příští týden nás ještě dne 8.6. a 9.6. čeká republikové finále Ondrášovky Cupu na hlavním stadionu v Chomutově, kam si to pojedeme hlavně užít, protože už samotný postup na toto finále je vlastně úspěchem pro kluky i klub.

Tímto všechny příznivce našeho týmu a klubu na toto finále zvu.

banmuzi

Mladší příprava ročník 2011 se v sobotu zúčastnila prestižního turnaje Zelen Cup Junior 2019 v Českém Dubu.

Na turnaji se představilo 16 kvalitních týmů, jako je např. Sparta Praha, která turnaj ovládla, dále Slovan Liberec nebo Bohemians 1905 a další.

Mostečtí v turnaji obsadili pěkné 7. místo, když se jim nepovedl začátek turnaje a zlepšený výkon přišel až v jeho průběhu s dalšími zápasy. Nejlepším hráčem týmu byl vyhlášen Tony Phan a rodiče se stali 2. nejlepšími fanoušky v turnaji.

Hodnocení trenéra:

„Musím pochválit kluky za jejich výkony v turnaji, protože přesto, že se jim nepovedl začátek turnaje, kousli se a odmakali zbytek turnaje.

Přesto, že naše hra nebyla taková, jako v jiných zápasech a turnajích, jsem přesvědčen, že kluci jsou natolik šikovní, že jsou schopni se herně vyrovnat těm nejlepším týmům a věřím, že to v nadcházející Ondrášovce Cupu potvrdí.

Jsem hlavně rád, že si turnaj užili, protože přeci jen jde o součást jejich rozvoje a sportovní přípravy, na což myslíme primárně. Dále děkuji rodičům za podporu, právem si zasloužili fanouškovské ocenění.“

banmuzi

Mladší přípravka ročník narození 2011 ovládla turnaj pořádaný pro starší ročník narození 2010, na kterém se představilo 16 týmů a soupeři mosteckých byli např. týmy ČAFC Praha r. 2010, Tempo Praha r. 2010, Český Brod r. 2010, Dukla Jižní město r.2010 nebo Viktoria Plzeň r. 2011.

Mostečtí sestavili dva týmy, kdy tým MFK zelení skončil na 12. místě a tým MFK modří v turnaji obsadil 1. místo. 

Sestava MFK modří: Lipert, Tampa, Lukeš, J. Král, Vorlíček, Kučera, Libecajt, Lacko

Sestava MFK zelení: Bebák, Balín, Skrčený, Phan, Oktábec, Valouch, Kubánek, Škulty

Trenéři: Rain, L. Lžíčař

received 1736507779827591

banmuzi

Výsledky:

MFK-Louny/Zatec 33:2

MFK-Litvinov 20:9

MFK-J.Chomutov 38:5

Hodnocení trenéra: Velká pochvala pro kluky. Ve 3 zápasech vstřelili kluci 91 branek, předvedli velké množství povedených individuálních akcí a branky padali i po vzájemné spolupráci. Rodičům děkujeme za podporu svých ratolestí.

Sestava: Lzicar, Libecajt, Lacko, Skrceny, Kubanek, Pech, Tampa, J.Kral, Kuta, Lipert, Bebak, K.Kral, Brabec, Kucera, Vorlicek, Lukes, Skulty, Phan,

Trenéři: Rain ,L.Lzicar, Rosenbaum

IMG 20190407 WA0009

banmuzi

Mladší přípravka MFK ročník 2011, uspěla na turnaji v Litvínově, kterého se zúčastnilo 8 týmů.

Mostečtí postavili dva týmy, přičemž kluci MFK modří obsadili 1. místo a kluci MFK zelení 3. místo.  Jediný tým, který se mezi mostecké chlapce dokázal dostat, byl tým z Karlových Varů.

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen mostecký Tomáš Lipert.

Sestava MFK modří: Lipert, Valouch, Vorlíček, Libecajt, Kuta, Kučera, Lacko, Škulty, Škramlík

Sestava MFK zelení: Lžíčař, Bebák, J. Král, Skrčený, Phan, Studnička, Pech, Tampa, Lukeš

Trenéři: Rain, L. Lžíčař 

banmuzi

Mladší přípravka kat. U8 se představila na domácím turnaji ve sportovní hale v Mostě, kde postavila dva týmy. Dalšími účastníky byla FŠ Litvínov, SK Český Brod, FK Baník Souš, SK Sparta Kolín, FK Teplice a AC Sparta Praha.

Turnaj, který měl úžasné zázemí a atmosféru nakonec ovládla podle očekávání AC Sparta Praha, která po semifinálové drama s domácím Mostem, kde zvítězila brankou vstřelenou v posledních dvou vteřinách utkání, neměla v samotném finále s Kolínem již výraznější problémy.

Turnaj se vedl v přátelském duchu a všechny týmy předvedly na turnaji hezký fotbal plný nasazení, kliček, kombinací a střel. Snad jen branek na turnaji mohlo padat více, možná právě proto, příště organizátoři instalují vetší branky i vzhledem k velikosti hřiště ve sportovní hale.

banmuzi

Přípravka MFK r.2011, vyhrála turnaj v Ústí nad Labem, ve kterém jim soupeři byly týmy Teplic, Benešova, Ústí nad Labem, Fotbalové akademie Petra Voříška z Děčína a 2 x tým Litoměřicka.

Turnaj se hrál systémem každý s každým a mostečtí všechny své soupeře přehráli a  vstřelili v něm krásných 32 branek.      

Hodnocení trenéra: Kluci na turnaji předváděli hezké výkony, vstřelili velké množství branek, fotbal je bavil, což je vlastně to nejdůležitější u této kategorie a zaslouží tedy velkou pochvalu.   

Sestava: Lipert, Vorlíček, Kuta, K.Král, Kučera, Brabec, Bebák, J.Král, Kubánek 

Trenéři: Rain 

banmuzi

Mostecká mladší přípravka r.2011, vyhrála turnaj v Chomutově, ve kterém jim soupeři byly týmy Teplic, Chomutova, Ervěnic, Litvínova a Litoměřicka.

Ve skupině všechny své soupeře mostečtí kluci přehráli a ve finále zvítězili nad Teplicemi dokonce o pět branek.

Hodnocení trenéra: Kluci na turnaji předváděli hezké výkony, a to jak po individuální stránce, tak stránce týmové a zaslouží velkou pochvalu. Stejně tak moc děkujeme rodičům za podporu.

Sestava: Lipert, Vorlíček, Libecajt, K.Král, Kučera, Oktábec, Bebák, J.Král,

Trenéři: Rain

2011chmutov12019

banmuzi

Mladší přípravka ročník 2011, uspěla na turnaji ve Štěnovicích u Plzně, který pořádal klub Petřín Plzeň.

Na turnaji se představilo sedm mužstev, hrálo se systémem každý s každým a kluci přehráli postupně všechny své soupeře, kdy jen s Viktorií Plzeň remizovali, po oboustranně krásném utkání. Díky lepšímu skóre oproti Viktorii Plzeň v turnaji mostečtí nakonec obsadili v turnaji první místo a zakončili rok 2018 úspěšně.

Sestava: Tomáš Lipert, Šimon Vorlíček, Kryštof Kučera, Ondřej Tampa, Josef Král, Martin Oktábec, Richard Brabec, Josef Libecajt,

Trenéři: Rain, Rosenbaum 

Hodnocení trenéra: „Nechtěl bych hodnotit tento turnaj, byl hezký a kluci na něm hráli opravdu dobře, ale spíše bych chtěl pochválit všechny kluky v našem týmu, kterých je v současné době 31 za snahu v trénincích v uplynulém roce  2018, je krásné vidět, jakou mají chuť trénovat, hrát a zlepšovat se.

Mladší přípravka U8 zelení

Poslední turnaj:

tbu

Následující turnaj:

tbu

Žádáme rodiče o kontrolu plateb měsíčních členských příspěvků.

Číslo účtu 1019551077/6100

variabilní symbol - rodné číslo dítěte.

Částka 400,- Kč.

Děkujeme.

Main Page Contacts Search