MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

Sestava U8

Realizační tým U8

Foto U8

U8

Přenos Lovosice - MFK

youtubechannel

facrlogo

 

 

ukfslogo

 

ofsmostlogo

 

ofsmostlogo

Spolupráce s Klubovou akademií FK Teplice

tepliceznak

Naši partneři

logo most cb2

 

logo usteckykraj

 

logo fortuna

 

logo mosteckydenik

 

logo homerlive

 

logo emostecko

 

logo gamaradio

 

logo datalife

 

logo mb1

 

logo ts

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

banmuzi

Po dvouměsíční pauze zaviněné COVID 19 se ve středu 3. 6. 2020 opět uskutečnil Babmini turnaj, který proběhl v areálu FK Baník Souš.

Do turnaje se přihlásily čtyři kluby (FK Baník Souš, Mostecký FK, SFK Meziboří a FŠ Litvínov), které vytvořili dohromady devět mužstev.

Turnaj se odehrával současně na pěti hřištích. Na třech hřištích hráli fotbalisti narození v roce 2013 a 2014, kteří už hrají fotbal nějakou dobu a zbylé dvě hřiště byla určena úplně pro nejmladší nebo právě začínající fotbalisty, kterým bylo teprve 4-5 let.

Každé mužstvo odehrálo 5 zápasů po 12 minutách. Bohužel vzhledem k výskytu pandemie  situaci, která nastala se nepodařilo odehrát všechny naplánované turnaje Bambini.

Od příští sezony snad vše poběží jak má a na podzim se uskuteční další čtyři turnaje, které budou určeny pro hráče narozené 2014 a mladší. Na podzimní venkovní turnaje budou opět navazovat halové turnaje Bambini.

banmuzi

Mostecká mladší přípravka  U8 r.2012 sehrála přípravné utkání s FK Baník Souš. Utkání se hrálo na dvou hřištích. Hrálo se 4+1. Hrálo se 3 x 20 minut a kluci se mezi sebou vystřídali, takže si zahráli oba týmy proti všem klukům. Hrálo se za velkého povzbuzování rodičů, za což jim patří dík. 

Zdeněk Kopas, trenér: „ Za hezkého počasí jsme sehráli přípravné utkání s dětmi FK Baník Souš. Utkání mělo náboj a hlasité fandění rodičů kluky vyhecovalo. V tomto utkání nešlo ani tak o výsledek, ale zápas si užít.Padalo hodně branek a bylo hezký vidět kluky obou týmů jak se radují.Oba týmy si zápas užili."

Sestava Mostu:  Šlégr, Suk - Kubiš, Porkert, Melichar, Rubáš, Červenka, Ledvina, Jančárek, Pomahač, Slavík, Michl, Červenka, Rohrbach, Gabriel,

Trenéři: Zdeněk Kopas, Ladislav Dobiáš, Michal Kubiš, Zdeňka Doubravová

2013sous52020

banmuzi

Mostecký FK - Junior Chomutov 9 :4

Mostecký FK - České Budějovice 3 :11

Mostecký FK – Sokolov  10: 9

Mostecký FK -  Junior Chomutov 12 :1

Mostecký FK - České Budějovice 8: 3

Mostecká mladší přípravka  U8 r.2012 se po delší odmlce způsobené COVID-19 zúčastnila turnaje v Chomutově. MFK byl pozván jako host na miniligu. Hrálo se na dobře připraveném travnatém hřišti v Chomutově Na poliklinice. I když jeden tým (Táborsko) nedorazil, tak si všechna družstva zahrála ještě mezi sebou. 

Zdeněk Kopas, trenér:„ Vstup do turnaje se nám povedl. Tradičního soupeře Junior Chomutov jsme zaslouženě porazili. V dalším utkání s Budějovicemi byli kluci zaražení a utkání se jim vůbec nepovedlo a vysoko prohráli. V utkáním se Sokolovem to dlouho vypadalo na jasnou výhru. Vedli jsme o čtyři branky, ale pak jsme se nevyvarovali hrubých chyb v obranné činnosti a soupeř dotahoval, ale nakonec jsme byli šťastnější a vyhráli. Ve druhém utkání s Chomutovem kluci dobře kombinovali a i v koncovce se jim dařilo a i toto utkání jsme vyhráli. Na závěr turnaje jsme se opět střetli s Budějovicemi a od úvodu utkání jsme byli lepším týmem a utkání jsme vyhráli. Kluky musím pochválit, že se postupně zlepšovali v herních činnostech jednotlivce a hlavně v závěru turnaje dobře kombinovali a hlavně i bojovali a radovali se z každého gólu."

banmuzi

Mostecký FK - FK Tachov  1 :1

Mostecký FK - TJ Nové Sedlo 1 :1

Mostecký FK - Sokolov  3: 1

Mostecký FK - Sokolov  3: 3

Mostecký FK -  Junior Chomutov 1 :0

Mostecký FK - Junior Žatec  1 :0

Mostecká mladší přípravka  U8 r.2012 se zúčastnila halového turnaje v Sokolově. Turnaj se hrál ve dvou skupinách o čtyřech účastnících.

Po základních skupinách se opět vytvořili dvě skupiny po čtyřech týmech. Mostečtí ač na tomto turnaji neprohráli nakonec obsadili druhé místo.

banmuzi

Mostecká mladší přípravka  U8 r.2012  se zúčastnila halového turnaje v Mostě ve Velebudicích.

Turnaj se hrál ve dvou skupinách po čtyřech účastnících a pak o umístnění. Mostečtí skončili na třetím místě. Viktor Hodvan byl vyhlášen nejlepším hráčem týmu.

Ladislav Dobiáš,Michal Kubiš, trenér: „ Vstup do turnaje se klukům nepovedl. Postupně se rozehrávali a závěr turnaje se jim povedl a skončili ne hezkém třetím místě."

Viktor Hodvan byl vyhlášen nejlepším hráčem týmu.

Sestava Mostu :  Kraus, Rohrbach - Michl, Suk, Hodvan, Červenka, Blín, Výdurek,

Trenéři: Zdeněk Kopas, Ladislav Dobiáš, Michal Kubiš, Zdeňka Doubravová

banmuzi

Mostecký FK - Junior Chomutov 3 :0

Mostecký FK -  SK Slaný 3 :0

Mostecký FK -  FK Ostrov 5 :2

Semifinále

Mostecký FK -  SK Junior Žatec 2 :4

O 3.místo

Mostecký FK -  SK Slaný 3 :2

Mostecká mladší přípravka  U8 r.2012 (Most I) a U7 r.2013(MostII) se zúčastnila halového turnaje v Mostě ve Velebudicích. Turnaj se hrál ve dvou skupinách po čtyřech účastnících a pak o umístnění. Pro naše mladí kluky r.2013 to byla dobrá zkušenost a bylo na nich znát, že ještě nejsou tolik sehraní a rok rozdílu je v této věkové kategorii znát.

Zdeněk Kopas, trenér:„ Na tento turnaj jsme nominovali všechny kluky co byli zdraví a to jsme turnaj dohrávali jen s jedním náhradníkem, protože i další během turnaje onemocněl. Ale i přes to turnaj se nám moc nevydařil po herní stránce. Ačkoliv jsme skončili na třetím místě, tak náš výkon byl upracovaný a i vázla kombinace."

banmuzi

Mostecký FK – Sokolov 0: 7

Mostecký FK - Junior Chomutov 1 :3

Mostecký FK -  SK Ervěnice 1 :3

Mostecký FK -  FK Teplice 0 :5

Mostecký FK -  Junior Chomutov 0 :4

Mostecká mladší přípravka  U8 r.2012 a U9 r.2011 se zúčastnila halového turnaje v Ervěnicích - Jirkově. Turnaj byl pro kategorii U9 r.2011.

Ladislav Dobiáš, trenér: „ Na tento turnaj jeli kluci z ročníků 2011 a 2012, kteří mají menší turnajové vytížení, nebo teprve s fotbalem začínají. Kluci si zahráli a poznali že turnaj je něco jiného než trénink. Nešla jim upřít chuť do hry a bojovnost."

Sestava Mostu:  Keldrych - Červenka, Gabriel, Michl, Suk, Výdurek, Taslár, Studnička, Škramlík, Kubánek

banmuzi

Mostecká mladší přípravka  U8 r.2012 a U9 r.2011 sehrála přípravné utkání v Krupce ve sportovní hale.

Michal Kubiš trenér: „ Kluci si zahráli hodinu a půl v hale. Utkání splnilo svůj účel. Hrálo se bez přerušení a oba týmy byli velice vyrovnané ."

Sestava Mostu: Rohrbach, Kubíš, Ledvina, Melichar, Pomahač, Porkert, Rubáš, Tran,

Trenéři: Zdeněk Kopas, Ladislav Dobiáš, Michal Kubiš, Zdeňka Doubravová

banmuzi

Mostecký FK – Mělník 3:3

Mostecký FK - Nový Bor 7 :1

Mostecký FK -  Arsenal Česká Lípa 2 :4

Mostecký FK -  Loko Česká Lípa 2 :1

Mostecký FK -  Litoměřicko 4 :1

Mostecká mladší přípravka U8 r.2012 se zúčastnila halového turnaje v České Lípě. Turnaj byl pro kategorii U9 r.2011. Hrálo se systémem každý s každým.

V prvním utkání se o rok starším klukům kluci rozehrávali. Už prohrávali 2:0, ale nakonec v tomto utkání remizovali 3:3. Poté porazili Nový Bor 7:1. S Arsenal Česká Lípa mostečtí prohráli 2:4. Poté porazili Lokomotivu Českou Lípu 2:1 a v posledním utkání porazili Litoměřicko 4:1.

Na tomto turnaji jsme obsadili druhé místo a Tomáš Ledvina byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje.

banmuzi

Mostecký FK - FK Baník Souš  4: 0

Mostecký FK - SK Kopisty 1 :2

Mostecký FK -  SFK Meziboří 2 :1

Mostečtí mladší přípravka  U8 r.2012 se zúčastnila halového turnaje v Bečově, který pořádal OFS Most jako Vánoční turnaj. V první utkání porazili mostečtí FK Baník Souš 4:0. Ve druhém utkání prohráli 1:2 s SK Kopisty. V posledním utkání skupiny jsme porazili SFK Meziboří 2:1. Tímto jsme na turnaji obsadili druhé místo.

Zdeněk Kopas, trenér: „ Byl to náš další letošní turnaj v hale. Turnaj se hrál systémem 4+1 a jedno utkání se hrálo 18.minut. Tento víkend jsme měli dva turnaje, tak jsme nominovali všechny kluky rovnoměrně, aby si zahráli. Všichni účastníci dostali spoustu sladkostí a turnaj si užili."

Mladší přípravka U8

Poslední turnaj:

tbu

Následující turnaj:

tbu

Žádáme rodiče o kontrolu plateb měsíčních členských příspěvků.

Číslo účtu 1019551077/6100

variabilní symbol - rodné číslo dítěte.

Částka 400,- Kč.

Děkujeme.

Main Page Contacts Search