MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

Mladší přípravka U9 zelení

Sestava U9 zelení

Realizační tým U9 zelení

U8

Přenos MFK - Hostouň

youtubechannel

facrlogo

 

 

ukfslogo

 

ofsmostlogo

 

ofsmostlogo

Spolupráce s Klubovou akademií FK Teplice

tepliceznak

Naši partneři

logo most cb2

 

logo usteckykraj

 

logo fortuna

 

logo mosteckydenik

 

logo homerlive

 

logo emostecko

 

logo gamaradio

 

logo datalife

 

logo mb1

 

logo ts

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

banmuzi

Dne 19.5.2018 se odehrál Krajský přebor přípravek ročníku 2009 zelení - Satelit .

Hřiště : Čepirohy  - tráva

Soupeři: Litvínov A, Litvínov B, Junior Teplice A, Junior Teplice B.

Systém : 4+1

Hrací doba : 20min

Sestava : Svítek , Ponert, Mráz, Lidiak , Pešek , Papcun , Paulovič , Žák, Vyoral, Srnec, Praženica, Patera, Jandák , Procházka .

banmuzi

Dne 14.4. 2018 se odehrál Krajský přebor Přípravek ročník 2009 zelení - Satelit .

Pořadatel : FK Ústí N.L .

Hřiště : TCM Klíše 

Soupeři : FK Ústí , FK Litvínov, FAPV Děčín

Hrací čas : 15min

Hrací doba : 14.00 - 16.00

Systém : 4+1

Sestava : Lipert Jan , Svítek Tadeáš, Stoklas Jan , Pospíšil Tomáš , Kohout Jan , Patera Michal , Lidiak Adam , Mráz Štěpán , Verner Max, Kříž Jiří , Paulovič Pavel , Papcun Roman , Procházka Adam, Žák Tomáš , Pašek David , Praženica Tomáš 

banmuzi

Dne 8.4.2018 se odehrálo 2. kolo Krajského přeboru přípravek - Satelit ročník 2009 zelení.

Ročník : U9 / 2009 zelení

Pořadatel : Junior Chomutov na UMT Monika

Soupeři : Chomutov A,B, SK Ervěnice /Loko  A,B , FK Ústí N/L  A,B .

Hrací čas : 15 min

Hrací doba : 10.00 - 12.30

Systém : 4+1

Sestava : Lipert Jan, Stoklas Jan, Ball Lukáš, Pospíšil Tomáš, Svítek Tadeáš, Kohout Jan, Žák Tomáš, Patera Michal, Pašek David, Praženica Tomáš, Mráz Štěpán, Lidiak Adam, Ponert Jan, Paulovič Pavel, Papcun Roman, Verner Max, Jandák Jakub.

banmuzi

Dne 25.2.2018 se odehrála zimní halová liga v Litvínově, tradičně v tělocvičně Sportovní školy.

Soupeři : Litvínov, Hostomice

Hrací doba: 8 min., na dvě kola

Systém : 3 + 0

Sestava skupina A : Jandák Jakub, Praženica Tomáš, Vyoral David, Žák Tomáš, Pešek Josef, Patera Michal .

Skupina B: Stoklas Jan, Ball Lukáš, Svítek Tadeáš, Lidiak Adam, Mráz Štěpán, Paulovič Pavel

banmuzi

Dne 11.2.2018 se odehrál turnaj ročníku 2009 za účasti družstva MFKU9 zelení v Novém Strašecí. Domácí nastoupili s ročníkem 2008.

Pořadatel : SK Nové Strašecí

Soupeři:

TJ Nové Strašecí

SK Rakovník

SK Slaný    

banmuzi

Dne 3.2.2018 se odehrál turnaj ročníku 2009,kde se představilo družstvo MFK  zelení. Tento turnaj se odehrál v hale ve Spořice.

Účastníci Turnaje :FK Bílina, MFK, FK Litoměřice modří, FK Litoměřice žlutí, FK Ostrov n/O.

Hrací čas: 1 x 17 min

Hrací doba 14.00: 17.00

Systém : 4+1

Sestava : Lipert Jan, Stoklas Jan, Pospíšil Tomáš, Pašek David, Krejčí David, Ponert Jan , Mráz Štěpán, Lidiak Adam.

banmuzi

Dne 27.1.2018 se odehrálo přátelské utkání  ročníku 2009 v Teplicích na Stínadlech.

Hrací čas: 3 x 30 minut

Systém : 4+1

Sestava : Pašek David, Jandák Jakub, Mráz Štěpán, Lidiak Adam, Papcun Roman, Paulovič Pavel, Praženica Tomáš, Verner Max, Vyoral David, Patera Michal, Pešek Josef.

Hodnocení : „Přátelské utkání se nám moc nepovedlo. Naši kluci obstáli v technických dovednostech, je však nutné pracovat na psychické odolnosti a morálce jednotlivých hráčů.“

Výsledek : MFK 12:23 Teplice

Trenéři : Kovařík, Nováková, Lidiak

banmuzi

Dne 27.1.2018 se odehrál turnaj ročník 2009 zelení v Novém Strašecí s ročníkem 2008.

Soupeři :

TJ Nové Strašecí

SK Rakovník

SK Slaný

Hrací Čas : 6 x 18 min

Hrací doba : 10.00 - 14.30

banmuzi

Dne 21.1.2018 se odehrál halový turnaj, který pořádal FC Viktoria Plzeň. Turnaj byl vyhlášen pro ročník 2009 zelení.

Místo konání : Městská hala na Slovanech

Účastníci turnaje : SK Petřín Plzeň, 1.FK Příbram, Kohout Rokycany roč. 2008, MFK, FK Písek, Slavia Karlovy Vary, FK Viktoria Žižkov  a domácí FC Viktoria Plzeň.

Hrací čas : 15 minut

Hrací doba : 8.00 - 16.00

Systém : 5+1

banmuzi

Dne 7.1.2018 se odehrála další kolo zimní halové ligy mladších přípravek v Litvínově

Soupeři : FK Litvínov, Sovičky Ervěnice , Junior Chomutov

Systém : 3+0

Hrací doba : 8 minut, dvoukolově

Sestava skupina A: Svítek Tadeáš, Pašek David, Pospíšil Tomáš , Ball Lukáš, Lidiak Adam

Mladší přípravka U9 zelení

Zimní liga

19.5. Čepirohy

Následující turnaj:

13.10. 15:00 satelitní turnaj Litvínov

Žádáme rodiče o kontrolu plateb měsíčních členských příspěvků.

Číslo účtu 1019551077/6100

variabilní symbol - rodné číslo dítěte.

Částka 400,- Kč.

Děkujeme.

Main Page Contacts Search