MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

banmuzi

Mostecký Fotbalový Klub U12 - SK Kladno U12   4:4 (1:1)

Klimt Pavel, as. trenéra MFK Most U12: „Po celé utkání jsme plnili vše, co jsme si před utkáním řekli. S ohledem na náš úzký kádr bylo celé utkání neskutečně odmakané. Předvedli jsme perfektní týmový výkon a odměnou je pěkný výsledek proti velmi kvalitnímu soupeři. Dovolíme si říct, že jsme byli i nebezpečnější, ale štěstí v koncovce bylo tentokrát proti nám. Velká pochvala pro celý tým.“

Sestava Mostu: Hůla, Beneš, Švarc, Novotný, Klimt, Štandera, Konopík, Vachtl, Bernard, Šole, Kšána, Fišer

Foto ze zápasu zde: skkladno2007.rajce.idnes.cz/Most_12.5.2019

banmuzi

Mostecký Fotbalový Klub U12 - FAPV Děčín U12   10:4 (5:2)

Klimt Pavel, as. trenéra MFK Most U12: jediným pozitivem dnešního utkání bylo vítězství. Jinak z hlediska individuálního a týmového výkonu jsme nic moc nepředvedli.

Herní projev mužstva stále zaostává za naším očekáváním.  Jsme pomalí a téměř bez pohybu v přechodové fázi. Chybí nám větší důraz a koncentrace při vyložených šancích, tak i při obranné činnosti.

Sestava Mostu: Hůla, Beneš, Švarc, Novotný, Klimt, Konopík, Bernard, Vachtl, Marhoul, Fišer, Krátký, Havelka

banmuzi

FK Neratovice U12 - Mostecký Fotbalový Klub U12 4:4 (2:4)

Klimt Pavel, as. trenéra MFK Most U12: Dnešní výkon byl z naší strany ostudný. Většina hráčů zahrála pod svoje možnosti a to takovým způsobem, kdy si snad myslí, že se soupeř porazí sám. Všichni se musí zamyslet a přijít na to, že bez tvrdé dřiny a celkového dodržování úkolů na hřišti se nepohneme z místa. Celkově postrádáme na hřišti nějaké emoce, zarputilost a celkovou soutěživost!

Sestava Mostu: Hůla, Beneš, Švarc, Novotný, Klimt, Šebek, Konopík, Štandera, Šole, Kšána, Fišer, Bernard

banmuzi

Mostecký Fotbalový Klub U12 - FK Baník Sokolov U12 2:8 (1:2)

Klimt Pavel, as. trenéra MFK Most U12: "V úvodu utkání nic nenasvědčovalo tomu, že bychom měli dnes prohrát tak vysokým rozdílem. Na soupeře jsme vlítli a v první minutě se dostali do vedení. I nadále jsme byli lepším týmem.

Bohužel jsme nevyužili další brankové příležitosti a soupeře jsme po naší špatné organizaci v obranné činnosti nechali do poločasu výsledek otočit. To posadilo soupeře na koně a naopak naši hráči působili bojácným dojmem. Byli jsme těžkopádní, začali jsme zaostávat v řešení herních situací, čehož soupeř dokázal znamenitě využít."

Sestava Mostu: Hůla, Havelka, Novotný, Švarc, Klimt, Konopík, Štandera, Šole, Vachtl, Fišer, Kšána, Marhoul, Bernard

banmuzi

FK Slavoj Vyšehrad U12 - Mostecký Fotbalový Klub U12   1:11 (1:4)

Klimt Pavel, as. trenéra MFK Most U12: Do dnešního zápasu jsme vstoupili s velkou chutí.

V úvodu utkání to sice ještě nebylo ono, ale po zklidnění naší rozehrávky kluci soupeře po zbytek utkání přehrávali. Soupeře jsme nepouštěli do žádných výrazných šancí. Dobře řešili přechod do útočné fáze a společně s odpovědnou obrannou hrou úvodní jarní ligové utkání zvládli.

Všichni si zaslouží pochvalu za předvedený výkon.

Sestava Mostu: Húla, Havelka, Švarc, Novotný, Klimt, Štandera, Konopík, Šole, Šebek, Fišer, Kšána, Marhoul, Vachtl

banmuzi

FK Litvínov U12 - Mostecký Fotbalový Klub U12 4:6 (3:4)

Klimt Pavel, as. trenéra MFK Most U12: Do utkání jsme vstoupili aktivně, ale opět nás trápila přesnější koncovka. Postupem času a s prostřídáním hráčů začal náš výkon postupně upadat, a to jak po stránce herní, taktické, tak i celkového nasazení.

Je zapotřebí, aby každý hráč na hřišti plnil své dané úkoly.  Když k tomu ještě přidáme řadu individuálních chyb, můžeme být rádi za toto hubené vítězství.

Sestava Mostu: Hůla, Beneš, Havelka, Švarc, Novotný, Štandera, Klimt, Marhoul, Fišer, Krátký, Kšána, Konopík, Vachtl, Janeček

banmuzi

FK Teplice U12 - Mostecký Fotbalový Klub U12    12:6 (6:4)

Klimt Pavel, as. trenéra MFK Most U12: „Větší část utkání s kvalitním soupeřem jsme odehráli velmi dobře. Bohužel v závěru jsme se nevyvarovali individuálních chyb, kdy to soupeři doslova naservírujeme, jak na zlatém podnosu, a tak prakticky znehodnotíme náš dobrý výkon.

Přesto lze dnešní zápas hodnotit celkem pozitivně. Našemu soupeři jsme se dokázali vyrovnat jak v herních činnostech, tak i po fyzické stránce.

Pokud se vyvarujeme již zmíněných školáckých chyb určitě se posune zas o kousek dál. Mužstvo po odchodu několika klíčových hráčů prochází těžkým obdobím a právě dnešní bojovný a kolektivní výkon nám ukázal, kudy by mohla vést cesta.“

Sestava Mostu: Hůla, Beneš, Švarc, Novotný, Štandera, Klimt, Marhoul, Fišer, Krátký, Kšána, Konopík, Vachtl

banmuzi

Mostecký Fotbalový Klub U12 - FK Ústí n/Labem U12/U11   8:3 (4:2)

Klimt Pavel, as. trenéra MFK Most U12: „Utkání jsme začali trochu ospale a do správného tempa se dostávali pomaleji, než by bylo zdrávo. Přesto jsme se dostali do dvoubrankového vedení, které ovšem houževnatý soupeř ještě dokázal dotáhnout.

Od této chvíle jako by se naši hráči probrali a po zbytek utkání byli aktivnějším mužstvem. Kvalitní přechodovou fází se dostávali do nebezpečných prostorů. Základem k úspěchu bylo proměňování vypracovaných brankových příležitostí.“

Sestava Mostu: Hůla, Havelka, Švarc, Novotný, Bernard, Štandera, Klimt, Marhoul, Fišer, Rosenlacher, Krátký, Kšána

banmuzi

FC Chomutov U12 – Mostecký Fotbalový Klub U12    6:1 (4:1, 2:0)                                                       

Branky Mostu: Vachtl

Kopecký Bohumil,  trenér MFK Most U12: dnešní zápas byl ukázkou ve využívání gólových šancí. Chomutovští hráli velmi jednoduchý fotbal s rychlou koncovkou a my stále místo střelby hledáme nějakou přihrávku. Ještě k tomu si dáme tři vlastní góly tak se potom hraje o to hůř.

Sestava Mostu: Bernard,  Klimt,  Štandera, Konopík, Novotný Lukáš,  Vachtl, Švarc,  Krátký, Havelka, Fišer, Marhoul,Rosenlacher.

banmuzi

Mostecký Fotbalový Klub U12 – FK Neratovice – Býškovice U12 1:1 ( 1:0, 0:1, 0:0)

Branky Mostu:  Studnička

Kopecký Bohumil, trenér MFK Most U12: Bohužel tento zápas se nám nepovedl jak střelecky tak ani herně. Přes zahuštěnou obranu hostí jsme se jen těžce dostávali k zakončení, a když jsme se k němu dopracovali, nebyli  jsme schopni vstřelit branku.

Stále nám chybí více klidu a důraz v zakončení. K tomu musím připočítat velké chyby v rozehrávce a málo pohybu některých hráčů., kteří spíše přihlíží, než aby se nabídli k přihrávce.

Sestava Mostu:

Bernard, Novotný Lukáš, Studnička, Klimt, Havelka, Fišer, Štandera, Konopík, Krátký, Švarc, Fišer, Kšána, Rosenlacher, Šole.

Mladší žáci ČLŽ U12

Poslední zápas:

tbu

Následující zápas:

tbu

Tabulka U12

# tým body
1. MFK 0
2. - 0
3. - 0
4. - 0
5. - 0
6. - 0
7. - 0
8. - 0
9. - 0
10. - 0
11. - 0
12. - 0
13. - 0

tplan

mplan

Žádáme rodiče o kontrolu plateb měsíčních členských příspěvků.

Číslo účtu 1019551077/6100

variabilní symbol - rodné číslo dítěte.

Částka 400,- Kč.

Děkujeme.

Main Page Contacts Search