V dalším kole České ligy mladších žáků jsme zajížděli do Litvínova.

FK Litvínov U12 - Mostecký Fotbalový Klub U12    5:4 (1:1, 4:0, 0:3)

Sestava Mostecký Fotbalový Klub U12: Jiří Hudeček, David Gansler, Adam Doubrava, Tomáš Fadrhons, Adam Foršt, Rostislav Neckář, Adam Polák, Šimon Nováček, Pavel Štěpánek, Jan Čermák, Marek Studecký.

Sestava FK Litvínov U12: Vojtěch Remuta, Pavel Špacír, Adam Zima, Adam Vaníček, Václav Samec, Martin Rjaska, Lukáš Fiala, Tomáš Pantůček, Petr Štís, Peter Antol, Marek Svoboda, Adam Pašek, Kryštof Harant, Jan Kočí, Alex Duran, Max Semelka, Kristian Vagaši, Václav Kos.

banmuzi

Mostecký FK U12   - FK Slavoj Vyšehrad   3:7 (1:7)

Branky Mostu: Doubrava, Dobiáš, Nováček

Ve třetím kole žákovské ligy mladších žáků přivítali mostečtí žáci Vyšehrad.

Od úvodu měli hosté herní převahu a dostali se i do vedení 2:1. Za tohoto stavu mostečtí vytvořili několik hrubek a hosté šli do vedení 6:1.

Za tohoto stavu ve třetí třetině se mostečtí začali prosazovat a vytvářeli si šance, které trestuhodně zahazovali. Hosté si tak odvezli zaslouženě tři body.

Robert Kopas, trenér: „ Myslím si, že soupeř byl hratelný, ale to by jsme nesměli tolik chybovat v obranné činnosti a zároveň neprohrávat tolik osobních soubojů. A v útočné fázi a hlavně v zakončení jsme byli málo důrazní a nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance. "

Sestava Mostu: Gänsler, Hudeček - Fadrhons, Doubrava, Dobiáš, Foršt, Neckář, Piskač, Kočišová, Nováček, Štěpánek, Polák,

banmuzi

Junior Děčín - MFK  5:9 (1:4)

Branky Mostu: Neckář 2, Doubrava 3, Nováček 2, Foršt 2.

V prvním kole žákovské ligy mladších žáků zajížděli mostečtí žáci do Děčína.

Od úvodu utkání byli mostečtí lepším týmem to hlavně dobře kombinovali a vytvářeli si šance, které dokázali proměňovat.

Domácí si také vytvořili několik šancí, ale nebyli tak produktivní jak mostečtí. Poločas skončil 4:1 pro mostecké a šli do druhého poločasu s odhodláním pokračovat ve výkonu s prvního.

Domácí se po změně stran zlepšili a dotahovali, ale mostečtí opět dokázali skórovat a zaslouženě vyhráli 9:5.

Robert Kopas, trenér: Vůbec jsem netušil, co od zápasu můžu čekat. Kluci a slečna přišli z přípravek a čekalo je první mistrovské utkání v žákovské lize. Základem dnešního vítězství bylo hlavně nasazení a bojovnost za což bych jim chtěl poděkovat.

banmuzi

MFK U12 -FK Jablonec 1 : 15

V dnešním přípravném zápase se projevila herní vyzrálost borců Fk Jablonec.

Soupeř byl lepší, ve všech herních činnostech, trestal naše hrubé individuální chyby a to po zásluze vysoko zvítězil 1:15 .

Sestava: Gansler, Čech, Štěpánek, Čermák, Fořt, Neckář, Kalita, Novotný, Keller, Kočišová, Polák.

banmuzi

MFK U12 -FK Teplice 1 : 12

Hrací doba : 3x25 min

Hodnocení dnešního zápasu můžeme hodnotit v první půlce pozitivně.

Bohužel jsme po fyzické i herní  stránce   pozadu. Budeme se snažit, aby se vše zlepšilo, máme na čem pracovat.

Sestava :  Gansler, Čech, Štěpánek , Fořt, Neckář, Kalita , Novotný . Keller, Kočišová, Polák , Grogerová

Trenéři : Kopas , Nováková

banmuzi

Mostecký Fotbalový Klub U12 - SK Kladno U12   4:4 (1:1)

Klimt Pavel, as. trenéra MFK Most U12: „Po celé utkání jsme plnili vše, co jsme si před utkáním řekli. S ohledem na náš úzký kádr bylo celé utkání neskutečně odmakané. Předvedli jsme perfektní týmový výkon a odměnou je pěkný výsledek proti velmi kvalitnímu soupeři. Dovolíme si říct, že jsme byli i nebezpečnější, ale štěstí v koncovce bylo tentokrát proti nám. Velká pochvala pro celý tým.“

Sestava Mostu: Hůla, Beneš, Švarc, Novotný, Klimt, Štandera, Konopík, Vachtl, Bernard, Šole, Kšána, Fišer

Foto ze zápasu zde: skkladno2007.rajce.idnes.cz/Most_12.5.2019

banmuzi

Mostecký Fotbalový Klub U12 - FAPV Děčín U12   10:4 (5:2)

Klimt Pavel, as. trenéra MFK Most U12: jediným pozitivem dnešního utkání bylo vítězství. Jinak z hlediska individuálního a týmového výkonu jsme nic moc nepředvedli.

Herní projev mužstva stále zaostává za naším očekáváním.  Jsme pomalí a téměř bez pohybu v přechodové fázi. Chybí nám větší důraz a koncentrace při vyložených šancích, tak i při obranné činnosti.

Sestava Mostu: Hůla, Beneš, Švarc, Novotný, Klimt, Konopík, Bernard, Vachtl, Marhoul, Fišer, Krátký, Havelka

banmuzi

FK Neratovice U12 - Mostecký Fotbalový Klub U12 4:4 (2:4)

Klimt Pavel, as. trenéra MFK Most U12: Dnešní výkon byl z naší strany ostudný. Většina hráčů zahrála pod svoje možnosti a to takovým způsobem, kdy si snad myslí, že se soupeř porazí sám. Všichni se musí zamyslet a přijít na to, že bez tvrdé dřiny a celkového dodržování úkolů na hřišti se nepohneme z místa. Celkově postrádáme na hřišti nějaké emoce, zarputilost a celkovou soutěživost!

Sestava Mostu: Hůla, Beneš, Švarc, Novotný, Klimt, Šebek, Konopík, Štandera, Šole, Kšána, Fišer, Bernard

banmuzi

Mostecký Fotbalový Klub U12 - FK Baník Sokolov U12 2:8 (1:2)

Klimt Pavel, as. trenéra MFK Most U12: "V úvodu utkání nic nenasvědčovalo tomu, že bychom měli dnes prohrát tak vysokým rozdílem. Na soupeře jsme vlítli a v první minutě se dostali do vedení. I nadále jsme byli lepším týmem.

Bohužel jsme nevyužili další brankové příležitosti a soupeře jsme po naší špatné organizaci v obranné činnosti nechali do poločasu výsledek otočit. To posadilo soupeře na koně a naopak naši hráči působili bojácným dojmem. Byli jsme těžkopádní, začali jsme zaostávat v řešení herních situací, čehož soupeř dokázal znamenitě využít."

Sestava Mostu: Hůla, Havelka, Novotný, Švarc, Klimt, Konopík, Štandera, Šole, Vachtl, Fišer, Kšána, Marhoul, Bernard