MFK Most U13 - FK Meteor Praha U13  1:5 (1:2)

Branky: Klimt

Sestava MFK : Hůla, Beneš, Novotný, Švarc, Klimt, Štandera, Fišer, Bernard, Konopík, Marhoul, Schmied

Trenér: Oppel, Nyč

Vedoucí mužstva: Klimt

Klimt Pavel: Dnešní výkon zaostával za výkony z předešlých utkáních. Nelze odepřít bojovnost a snahu o držení míče, bohužel pro soupeře ne v nebezpečných prostorech. Nedostávali jsme se do kombinace a tím pádem ani do zakončení, a to zejména malou aktivitou našich krajních záložníků. Pro nadcházející utkání podzimu je zapotřebí se vrátit ke hře z posledních zápasů!

banmuzi

FC Chomutov U13 - MFK Most U13   8:5 (4:2)

Branky: Švarc, Konopík, Bernard, vlastní, Klimt

Sestava MFK : Hůla, Beneš, Novotný, Švarc, Klimt, Štandera, Fišer, Bernard, Konopík, Janeček, Kšána.

Klimt Pavel: Opět se opakuje scénář z posledních zápasů a to v tom, že většina času utkání se nese v naší herní převaze, a přesto odjíždíme bez bodu. Od začátku utkání jsme si po pěkných kombinačních akcí vytvořili bezpočet brankových příležitostí. Bohužel jejich zakončení nebylo slušně řečeno dostatečně přesné. Doslova jsme zahazovali jednu šanci za druhou!  Je zapotřebí na tomhle zapracovat a určitě se dostaví i výsledky. Hra kluků totiž není vůbec špatná, ale ta koncovka je tristní! Je zapotřebí pochválit za hru jako takovou a celkové nasazení.

banmuzi

MFK Most U13 - SK Kladno U13   1:7 (1:2)

Sestava MFK : Fenin, Beneš, Švarc, Klimt, Štandera, Fišer, Bernard, Konopík, Schmied, Marhoul, Kšána.

Klimt Pavel:„Do utkání jsme vstoupili dobře a kombinační hrou jsme soupeře přehrávali. Bohužel jsme nedokázali přesněji zakončit. Naopak po soupeřově standartní situaci jsme to byli my, kdo inkasoval. I nadále jsme se po zbytek první třetině snažili tvořit hru, kdy se soupeř často odhodlával pouze k nakopávaným míčům za obranu.

banmuzi

FK Ústí nad Labem – Mostecký FK U14  4 : 2 (2:0)

Branky Mostu: 52. Svoboda , 69. Žáček

V dalším mistrovském utkání divize starších žáků se mostečtí utkali s celkem FK Ústí nad Labem.

V prvním poločase byli domácí lepším týmem a po zásluze si vypracovali dvoubrankové vedení. Mostečtí se do správných obrátek dostali až ve druhém poločase a v 52 min. se jim , po samostatném nájezdu Jana Svobody, podařilo snížit na 1:2.

Vstřelená branka mosteckým hodně pomohla a tak se hnali za vyrovnáním. To se nakonec podařilo v 69 min. , když zpoza velkého vápna vystřelil Jakub Žáček a střelou pod břevno nedal domácímu gólmanovi šanci.

V 75 min. se však hosté provinili proti pravidlům ve svém pokutovém území a pro domácí se naskytla šance v podobě pokutového kopu, který nakonec proměnili a opět se tak dostali do vedení.

V této fázi již hosté hodně riskovali a domácí toho v 79 min. dokázali využít , když po samostatném nájezdu zvýšili na konečných 4:2.

banmuzi

FŠ Litvínov U13 -   MFK Most U13  0:5  (0:2)

Branky: Janeček 2x Bernard, Klimt, Marhoul  1x

Sestava MFK : Fenin, Beneš, Novotný, Švarc, Klimt, Štandera, Fišer, Bernard, Konopík, Schmied, Marhoul, Janeček, Rosenlacher, Kšána.

Oppel Martin: Zcela zasloužené vítězství borců. Soupeře jsme přehráli ve všech činnostech, dokázali jsme si poradit s jejich dlouhými nakopávanými míči a jen naše horší řesení situací v útočné fázi nám zabránilo konečný výsledek navýšit. Velká pochvala všem klukům.

banmuzi

MFK Most U13 - FK Ústí n/Labem U13  4:6 (3:2)

9. kolo jsme doma přivítali mužstvo z Ústí a po divokém průběhu ho nakonec prohráli.

Branky: Bernard, Švarc, Konopík 2x

Sestava MFK : Hůla, Beneš, Švarc, Novotný, Štandera, Bernard, Konopík, Fišer, Klimt, Marhoul, Schmied.

Trenér: Oppel, Nyč, Klimt

Klimt Pavel: "Zápas se nám hodnotí velmi těžko, poněvadž jsme ho rozehráli skvěle. Bohužel jsme ho nedokázali dotáhnout do vítězného konce. Do utkání jsme proti velkému favoritovi vlétli jako uragán a brzy vedli o dvě branky a řadu dalších příležitosti jsme bohužel nedokázali dobře dořešit.

Po vyloženě laciné a jedné sporné brance, která zaváněla ofsajdem jsme soupeře nechali vyrovnat. Přesto jsme se dál snažili hrát aktivně a odměnou nám bylo vedení 3:2 a poté ještě 4:3. Škoda, že jsme nedokázali proměnit řadu šancí a za stavu 4:3 odskočit na větší brankový rozdíl. Pro úzký kádr nám v závěru docházeli síly a soupeř toho dokázal využít a otočit zápas ve svůj prospěch.

V utkání jsme podali velmi kvalitní výkon a všichni hráči zaslouží velkou pochvalu za kvalitní a pracovitý výkon!"

banmuzi

MFK Most U13 – FK Neratovice U13  4 : 6  ( 2:2 )

Branky: Konopík 2x, Bernard, Marhoul  1x

Sestava MFK : Fenin,  Švarc, Novotný, Klimt, Štandera, Bernard, Konopík, Fišer, Janeček, Rosenlacher, Marhoul, Schmied.

Oppel Martin: Dnešní utkání se rozhodovalo v prostoru obou pokutových území a v nich byli neratovičtí hráči lepší. Celé utkání jsme byli herně lepším týmem, bohužel nám dlouhodobě chybí vetší agresivita před brankou soupeře, a stále se nedokážeme vyvarovat hrubých individuálních chyb, které soupeř trestá.

banmuzi

MFK Most U13 – FC Slavoj Vyšehrad   8:5  (4:2)

3. kolo jsme se opět představili na domácím hřišti a to proti FK Slavoj Vyšehrad

Branky: Konopík 4x, Bernard 3x, Švarc

Sestava MFK : Hůla, Fenin,  Švarc, Novotný, Klimt, Štandera, Bernard, Konopík, Kšána, Marhoul, Beneš

Klimt Pavel: Do utkání jsme vstoupili aktivně, bohužel jako předešlé zápasy jsme nedokázali využít ani ty nejvyloženější šance.

Místo odskočení ve skóre a klidného průběhu utkání, dáváme soupeřům šanci držet se na dostřel. S přibývajícími minutami začneme vytvářet v obranné činnosti neskutečné kiksy a drama je na světě.

Chválíme za bojovnost a zvládnutí závěru utkání. Je ovšem zapotřebí zapracovat na chování a obětavosti hráčů před soupeřovou brankou, abychom taková utkání dokázali rozhodovat o mnoho dříve.

banmuzi

MFK Most U13 – FC Tempo Praha   6:4  (4:1)

Branky: Konopík, Bernard  2x,Marhoul, Švarc  1x

Sestava MFK : Fenin,  Švarc, Novotný, Klimt, Štandera, Bernard, Konopík, Fišer, Janeček, Kšána, Rosenlacher, Marhoul, Beneš

Oppel Martin: Je těžké pochopit, co se dá udělat s jednoznačně se vyvíjejícím utkáním. V první třetině utkání výborný výkon, druhá třetina katastrofální, třetí třetina strach o konečný výsledek.

Kluky dostává pod tlak hrubé individuální chyby a neproměňování stoprocentních brankových šancí. Velká pochvala za první třetinu, za bojovnost v průběhu celého utkání.

banmuzi

FK Junior Děčín U13 – MFK Most U13  3:2  ( 1:0 )

Branky: Konopík  2x

1.kolo ČLMŽ jsme odehráli na dobře připraveném travnatém hřišti Máchovka v Děčíně.

Domácí borci odehráli utkání v bojovném, místy až obětavém nasazení, mostečtí kluci přes velkou převahu a spoustu šancí dnes herně zklamali a odjeli domů bez bodového zisku.

Sestava MFK : Fenin, Švarc, Novotný, Klimt, Štandera, Bernard, Konopík, Fišer, Janeček, Kšána, Rosenlacher, Marhoul.