logo xfotbal

banmuzi

Mostecký FK U13 – SK Kladno  2 : 3 (1:0,1:2,0:1)

Branky Mostu: 22. Paldrych , 43. Žáček

V dalším jarním kole ligy mladších žáků se mostečtí utkali, ve svém domácím prostředí v tréninkovém centru Albrechtická, s celkem SK Kladno .

Po celé utkání byla hra hodně vyrovnaná a oba týmy se prezentovali velkou bojovností. V první třetině se střelecky prosadili pouze domácí, když ve 22 minutě povedenou střelou překonal brankáře hostí Denis Paldrych.

Ve druhé třetině se ve 40 minutě podařilo hostím srovnat stav utkání na 1:1, ale o 3 minuty později již mostečtí opět vedli po střele Jakuba Žáčka. V 52 minutě hosté opět srovnali a po šedesáti minutách tak byl stav nerozhodný 2:2.

Ve třetí třetině se oba týmy dostali do několika střeleckých příležitostí, ale nakonec rozhodla 79 minuta, kdy se po skrumáži před mosteckou brankou prosadil kladenský hráč a strhl vedení na stranu hostí. Domácí v závěru i přes velkou snahu již nedokázali skórovat, a tak prohráli toto utkání 3:2.

banmuzi

FK Litvínov – Mostecký FK U13  1 : 6 (1:1,0:2,0:3)

Branky Mostu: 26.,88. Svoboda , 54.,68. Hlavatý , 36. Myška , 80. Žáček

V dalším kole jarní části ligy mladších žáků se mostečtí žáci ročníku 2006 utkali s týmem FK Litvínov . V úvodní třetině byla hra vyrovnaná a oba celky si vytvořili šance ke skórování. Domácí se ujali vedení ve 21 min., kdy se po špatné rozehrávce hostujícího celku prosadil domácí útočník. Hosté vyrovnali ve 26 min., po střele Jana Svobody a první třetina tak skončila 1:1.

Ve druhé třetině byli mostečtí o něco lepším týmem , ale domácí také několikrát zahrozili a jen díky kvalitnímu výkonu hostujícího gólmana Romana Dobreva se v koncovce neprosadili. Hosté se v této třetině prosadili dvakrát , když branky zaznamenali Josef Myška a Radek Hlavatý a po šedesáti minutách tak vedli mostečtí 3:1.

V závěrečné třetině se domácí snažili o zkorigování stavu , ale hostujícího brankáře se jim již nepodařilo překonat. Hosté v průběhu třetí třetiny přidali další tři branky , když na 4:1 zvyšoval Radek Hlavatý a v závěrečné desetiminutovce se prosadili Jakub Žáček a Jan Svoboda. Mostečtí tak nakonec v tomto utkání zvítězili 6:1 a připsali si tak další body do ligové tabulky.

banmuzi

FK Ústí nad Labem – Mostecký FK U13  2 : 9 (1:2,1:3,0:4)

Branky Mostu: 18. Benda , 27.,57. Paldrych , 39. Myška , 45. Žáček , 63. Svoboda , 78. Schöpp , 80.,89. Reynolds

V dalším kole jarní části ligy mladších žáků se mostečtí mladší žáci ročníku 2006 utkali s týmem FK Ústí nad Labem. V úvodní třetině byla hra vyrovnaná a oba celky si vytvořili šance ke skórování. Mostečtí se ujali vedení v 18 min. kdy se prosadil Tomáš Benda. Domácí vyrovnali ve 26 min. , ale mostečtí se záhy opět dostali do vedení po střele Denise Paldrycha.

Hned v úvodu druhé třetiny se domácím sice podařilo vyrovnat, ale mostečtí začali stupňovat tempo hry a po střelách Josefa Myšky , Jakuba Žáčka a Denise Paldrycha otočili stav utkání na 5:2 ve svůj prospěch.

Ve třetí třetině mostečtí pokračovali v dobrém výkonu a po brankách Jana Svobody , Pavla Schöppa a dvou zásazích Lucase Reynoldse celkově zvítězili nad FK Ústím nad Labem 9:2.

Sestava Mostu: Dobrev – Radba, Schöpp, Myška , Krbec , Hlavatý , Benda ,Žáček, Svoboda , Paldrych , Reynolds , Vaic , Moscato , Šlehofer

banmuzi

Mostecký FK U13 – FK Teplice  2 : 7 (1:2,1:2,0:3)

V dalším jarním kole ligy mladších žáků se mostečtí utkali, ve svém domácím prostředí v tréninkovém centru Albrechtická, s celkem FK Teplice .

První třetinu začali lépe hosté a již v 16 minutě vedli 2:0, ale mostečtí ve 25 minutě dokázali odpovědět a po střele Josefa Myšky snížit na rozdíl jediné branky.

Druhou třetinu začali lépe domácí a ve 39 minutě se jim po dorážce Denise Paldrycha podařilo vyrovnat. Hosté však ve druhé polovině této třetiny dokázali vstřelit další dvě branky a po šedesáti minutách tak byl stav 2:4 v neprospěch domácích.

Ve třetí třetině již mostečtí nenašli sílu utkání zdramatizovat a po dalších třech brankách hostujícího celku prohráli toto utkání 2:7.

Sestava Mostu: Dobrev – Radba, Schöpp, Vaic, Myška, Paldrych, Krbec ,Moscato , Hlavatý,Žáček, Šlehofer, Reynolds

Trenéři : Petr Melichar,Michal Klimeš

Vedoucí : Radim Vaic

banmuzi

Mostecký FK U13 – Junior Děčín  15 : 0 (7:0,5:0,3:0)

Branky Mostu : 2.,33. Myška , 4.,6.,55. Hlavatý, 9.,52. Benda , 23.,53.,89. Paldrych , 19. Žáček , 27. Schöpp , 35. Svoboda , 78. Dobrev, 83. Šlehofer

V dalším kole jarní části ligy mladších žáků se mostečtí utkali, ve svém domácím prostředí v tréninkovém centru Albrechtická , s celkem Junioru Děčín .

Po celé utkání byli mostečtí ve hře lepším týmem a vytvořili si spoustu šancí ke skórování. V první třetině zatížili konto soupeře sedmi brankami a v dalších šedesáti minutách dokázali skórovat ještě v osmi případech.

Po závěrečném hvizdu se tak mostečtí mohli radovat z vysokého vítězství 15:0 a připsat si tak další body do ligové tabulky.

banmuzi

FK Neratovice/Byškovice – Mostecký FK U13  3 : 5 (1:0,1:2,1:3)

Branky Mostu: 42. Svoboda , 53. Myška ,64. Žáček , 72.Hlavatý , 82. Paldrych

V dalším kole jarní části ligy mladších žáků se mostečtí mladší žáci ročníku 2006 utkali s týmem FK Neratovice/Byškovice .

V úvodní třetině byla hra vyrovnaná a oba celky si vytvořili šance ke skórování, ale pouze domácímu týmu se povedlo vstřelit branku a po 30 minutách tak vedli 1:0.

Ve druhé třetině hosté zlepšili kombinaci a po střele Jana Svobody srovnali stav utkání na 1:1. Domácí se poté opět dostali do vedení, ale mostečtí v dalším průběhu této třetiny, po střele Josefa Myšky , dokázali srovnat stav utkání na 2:2.

Závěrečnou třetinu mostečtí vyhráli 3:1 , když se do listiny střelců zapsal Jakub Žáček , Radek Hlavatý , Denis Paldrych a celkově tak porazili tým FK Neratovice/Byškovice 5:3.

banmuzi

Mostecký FK U13 – FK Baník Sokolov  3 : 6 (1:1,0:4,2:1)

Branky Mostu: 10.,87. Svoboda , Hlavatý

V dalším jarním kole ligy mladších žáků se mostečtí utkali, ve svém domácím prostředí  v tréninkovém centru Albrechtická , s celkem FK Baník Sokolov . V první třetině se mostečtí hned v úvodu ujali vedení, ale od 15 minuty se hostům podařilo převzít iniciativu a skóre srovnali na 1:1. Tak také skončila první třetina.

Ve druhé třetině se dařilo více hostujícímu celku a po čtyřech brankách narostlo skóre v neprospěch domácích na 1:5. V posledních deseti minutách této třetiny si sice mostečtí vypracovali několik střeleckých příležitostí a mohli se vrátit do utkání, ale v koncovce úspěšní nebyli.

Třetí třetinu sice mostečtí vyhráli 2:1 , ale sokolovští si vývoj utkání pohlídali a nakonec slavili vítězství 6:3.

Sestava Mostu: Dobrev – Radba, Schöpp, Vaic, Myška, Paldrych, Krbec ,Moscato , Hlavatý, Jandák,Žáček, Svoboda, Šlehofer

banmuzi

FK Slavoj Vyšehrad – Mostecký FK  U13   1 : 8  (0:1,0:2,1:5)

Branky Mostu:  10. Myška , 54. Žáček , 60. Krbec,73. Jandák, 79. Svoboda ,80. Paldrych ,81. ,88. Reynolds

K prvnímu jarnímu ligovému utkání zajížděli mladší žáci Mosteckého FK ročníku 2006 do Prahy, kde se střetli s domácím týmem FK Slavojem Vyšehrad .

V úvodu první třetiny byli mostečtí lepším týmem a v 10 min. se po pěkné akci zakončené Josefem Myškou, ujali vedení. V dalším průběhu této třetiny sice mostečtí měli více ze hry, ale do koncovky se příliš nedostávali.

Ve druhé třetině se mostečtí mnohem častěji dostávali před domácí branku, ale výborný výkon domácího gólmana jim nedovolil skórovat. Na konci této třetiny se mosteckým konečně podařilo pokořit domácí gólmana a po střelách Jakuba Žáčka a Jakuba Krbce navýšili své vedení na 3:0.

banmuzi

FK Baník Sokolov U13 – MFK Most 9:2 (2:1, 4:0, 3:1)

Poslední přípravné utkání MFK U13 proběhlo s Baníkem Sokolov na hřišti soupeře. Zápas s vedoucím celkem ČŽL skupiny B vyšel výsledkově lépe pro domácí mužstvo v poměru 9:2.

Začátek utkání byl z naší strany celkem vydařený. Dostali jsme se do dvou šancí, které bohužel nebyly využity. Za nevyužité šance přišel trest, když jsme inkasovali ve 4. minutě. O vyrovnání se postaral v 11. minutě Žáček. Remízový stav nevydržel dlouho a domácí celek navýšil na 2:1. Do konce první třetiny se skóre nezměnilo.

Druhá třetina byla v režii domácích, kde se podařilo Baníku vstřelit 4 branky. Nutno dodat, že jsme to domácím ulehčili zbrklou rozehrávkou a pár branek jsme soupeři doslova darovali.

Do poslední třetiny jsme nastoupili s tím, že ji chceme vyhrát. Úvod třetiny se povedl a stav utkání korigoval Svoboda na 6:2. Další branky již padali pouze do sítě MFK, kde domácí tým dokázal vstřelit ještě tři branky.

banmuzi

FK Teplice U13 – MFK Most  U13   2 : 2  (0:0,1:2,1:0)

Branky Mostu: 55. Svoboda , 55. Reynolds

V dalším přípravném utkání mladší žáci MFK Most ročníku 2006 změřili síly s kvalitním ligovým týmem FK Teplice.

Utkání se odehrálo 3x30 min. v klasickém rozestavení pro mladší žáky 7+1 na umělé trávě na Stínadlech. V úvodu první třetiny byli domácí lepším týmem a tlačili se na polovinu soupeře , ale mostečtí pozorně bránili a co prošlo na branku pochytal hostující gólman. V dalším průběhu této třetiny si i mostečtí dokázali vytvořit střelecké příležitosti , ale ani jim se nepodařilo vstřelit branku.

Ve druhé třetině byla hra celkem vyrovnaná , když v úvodu měli ze hry více domácí a v závěru zase hosté. Domácí se ujali vedení ve 47. minutě  , ale hosté  dokázali v 55. minutě dvěma brankami , které vstřelili Svoboda a Reynolds ,  skóre otočit.

Ve třetí třetině se domácí snažili zvrátit výsledek , ale soustředěná hra hostí, podpořená dobrými zákroky gólmana Dobreva ,  jim to nedovolovala. V 83. minutě se nakonec domácím přeci jen podařilo vyrovnat a utkání tak skončilo remízou 2:2.