MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

banmuzi

FK Ústí nad Labem – Mostecký FK U14  4 : 2 (2:0)

Branky Mostu: 52. Svoboda , 69. Žáček

V dalším mistrovském utkání divize starších žáků se mostečtí utkali s celkem FK Ústí nad Labem.

V prvním poločase byli domácí lepším týmem a po zásluze si vypracovali dvoubrankové vedení. Mostečtí se do správných obrátek dostali až ve druhém poločase a v 52 min. se jim , po samostatném nájezdu Jana Svobody, podařilo snížit na 1:2.

Vstřelená branka mosteckým hodně pomohla a tak se hnali za vyrovnáním. To se nakonec podařilo v 69 min. , když zpoza velkého vápna vystřelil Jakub Žáček a střelou pod břevno nedal domácímu gólmanovi šanci.

V 75 min. se však hosté provinili proti pravidlům ve svém pokutovém území a pro domácí se naskytla šance v podobě pokutového kopu, který nakonec proměnili a opět se tak dostali do vedení.

V této fázi již hosté hodně riskovali a domácí toho v 79 min. dokázali využít , když po samostatném nájezdu zvýšili na konečných 4:2.

banmuzi

FŠ Litvínov U13 -   MFK Most U13  0:5  (0:2)

Branky: Janeček 2x Bernard, Klimt, Marhoul  1x

Sestava MFK : Fenin, Beneš, Novotný, Švarc, Klimt, Štandera, Fišer, Bernard, Konopík, Schmied, Marhoul, Janeček, Rosenlacher, Kšána.

Trenér: Oppel, Nyč

Vedoucí mužstva: Klimt

Oppel Martin: Zcela zasloužené vítězství borců. Soupeře jsme přehráli ve všech činnostech, dokázali jsme si poradit s jejich dlouhými nakopávanými míči a jen naše horší řesení situací v útočné fázi nám zabránilo konečný výsledek navýšit. Velká pochvala všem klukům.

banmuzi

MFK Most U13 - FK Ústí n/Labem U13  4:6 (3:2)

9. kolo jsme doma přivítali mužstvo z Ústí a po divokém průběhu ho nakonec prohráli.

Branky: Bernard, Švarc, Konopík 2x

Sestava MFK : Hůla, Beneš, Švarc, Novotný, Štandera, Bernard, Konopík, Fišer, Klimt, Marhoul, Schmied.

Trenér: Oppel, Nyč, Klimt

Klimt Pavel: "Zápas se nám hodnotí velmi těžko, poněvadž jsme ho rozehráli skvěle. Bohužel jsme ho nedokázali dotáhnout do vítězného konce. Do utkání jsme proti velkému favoritovi vlétli jako uragán a brzy vedli o dvě branky a řadu dalších příležitosti jsme bohužel nedokázali dobře dořešit.

Po vyloženě laciné a jedné sporné brance, která zaváněla ofsajdem jsme soupeře nechali vyrovnat. Přesto jsme se dál snažili hrát aktivně a odměnou nám bylo vedení 3:2 a poté ještě 4:3. Škoda, že jsme nedokázali proměnit řadu šancí a za stavu 4:3 odskočit na větší brankový rozdíl. Pro úzký kádr nám v závěru docházeli síly a soupeř toho dokázal využít a otočit zápas ve svůj prospěch.

V utkání jsme podali velmi kvalitní výkon a všichni hráči zaslouží velkou pochvalu za kvalitní a pracovitý výkon!"

banmuzi

MFK Most U13 – FK Neratovice U13  4 : 6  ( 2:2 )

Branky: Konopík 2x, Bernard, Marhoul  1x

Sestava MFK : Fenin,  Švarc, Novotný, Klimt, Štandera, Bernard, Konopík, Fišer, Janeček, Rosenlacher, Marhoul, Schmied.

Oppel Martin: Dnešní utkání se rozhodovalo v prostoru obou pokutových území a v nich byli neratovičtí hráči lepší. Celé utkání jsme byli herně lepším týmem, bohužel nám dlouhodobě chybí vetší agresivita před brankou soupeře, a stále se nedokážeme vyvarovat hrubých individuálních chyb, které soupeř trestá.

banmuzi

MFK Most U13 – FC Slavoj Vyšehrad   8:5  (4:2)

3. kolo jsme se opět představili na domácím hřišti a to proti FK Slavoj Vyšehrad

Branky: Konopík 4x, Bernard 3x, Švarc

Sestava MFK : Hůla, Fenin,  Švarc, Novotný, Klimt, Štandera, Bernard, Konopík, Kšána, Marhoul, Beneš

Klimt Pavel: Do utkání jsme vstoupili aktivně, bohužel jako předešlé zápasy jsme nedokázali využít ani ty nejvyloženější šance.

Místo odskočení ve skóre a klidného průběhu utkání, dáváme soupeřům šanci držet se na dostřel. S přibývajícími minutami začneme vytvářet v obranné činnosti neskutečné kiksy a drama je na světě.

Chválíme za bojovnost a zvládnutí závěru utkání. Je ovšem zapotřebí zapracovat na chování a obětavosti hráčů před soupeřovou brankou, abychom taková utkání dokázali rozhodovat o mnoho dříve.

banmuzi

MFK Most U13 – FC Tempo Praha   6:4  (4:1)

Branky: Konopík, Bernard  2x,Marhoul, Švarc  1x

Sestava MFK : Fenin,  Švarc, Novotný, Klimt, Štandera, Bernard, Konopík, Fišer, Janeček, Kšána, Rosenlacher, Marhoul, Beneš

Oppel Martin: Je těžké pochopit, co se dá udělat s jednoznačně se vyvíjejícím utkáním. V první třetině utkání výborný výkon, druhá třetina katastrofální, třetí třetina strach o konečný výsledek.

Kluky dostává pod tlak hrubé individuální chyby a neproměňování stoprocentních brankových šancí. Velká pochvala za první třetinu, za bojovnost v průběhu celého utkání.

banmuzi

FK Junior Děčín U13 – MFK Most U13  3:2  ( 1:0 )

Branky: Konopík  2x

1.kolo ČLMŽ jsme odehráli na dobře připraveném travnatém hřišti Máchovka v Děčíně.

Domácí borci odehráli utkání v bojovném, místy až obětavém nasazení, mostečtí kluci přes velkou převahu a spoustu šancí dnes herně zklamali a odjeli domů bez bodového zisku.

Sestava MFK : Fenin, Švarc, Novotný, Klimt, Štandera, Bernard, Konopík, Fišer, Janeček, Kšána, Rosenlacher, Marhoul.

banmuzi

Mostecký FK U13 – Junior Chomutov  9 : 0 (4:0,3:0,2:0)

Branky Mostu : 2.,26.,42. Žáček , 7.,19.,56. Paldrych, 81.,88. Benda, 54. Myška

V závěrečném kole jarní části ligy mladších žáků se mostečtí utkali , ve svém domácím prostředí v tréninkovém centru Albrechtická , s celkem Junioru Chomutov .

V první třetině byli mostečtí lepším týmem a konto soupeře zatížili čtyřmi brankami , když se dvakrát trefil Jakub Žáček a dvě branky přidal Denis Paldrych.

Ve druhé třetině se obraz hry nezměnil. Mostečtí nadále pokračovali v dobrém výkonu a po brankách Jakuba Žáčka , Denise Paldrycha a Josefa Myšky , vedli po odehraných dvou třetinách 7:0. Ve třetí třetině mostečtí přidali ještě dvě branky , když se v závěrečných minutách dvakrát prosadil Tomáš Benda a stanovil tak konečný stav utkání na 9:0.

Mostečtí se tak v konečném pořadí Ligy mladších žáků kategorie U13 umístili na 5. místě , když posbírali celkem 49 bodů za 16 výher, 1 remízu a 7 proher.

banmuzi

Mostečtí mladší žáci ročníku 2006 absolvovali celkem pět kol poháru Ústeckého kraje mladších žáků 2019.

V prvním kole je čekal volný los , který jim určil soupeře do dalšího kola a tím se nakonec stal celek SK Ervěnice/Jirkov. V tomto utkání mostečtí herně dominovali a po výhře 13:0 postoupili do čtvrtfinálového utkání kde se střetli s týmem Junioru Chomutov. V tomto utkání byli chomutovští zdatným soupeřem, ale zlepšenou hrou ve druhém poločase se mostečtí po výhře 3:0 probojovali do semifinále.

V semifinálovém utkání se mostečtí trochu natrápili s teplickou U12, která hrála velmi dobře, ale nakonec se po dvou brankách mohli radovat z vítězství 2:0 a z postupu do finále poháru.

Finálové utkání se tradičně uskutečnilo na fotbalovém stadionu FK Bílina a soupeřem nebyl nikdo jiný než tradiční rival z ligové soutěže FK Teplice.

Přestože se hrálo za velmi teplého počasí, tak mělo toto utkání vysokou úroveň a soupeři si na hřišti rozhodně nic nedarovali. Tepličtí měli v úvodu herní převahu, kterou také dokázali využít a po střele Jakuba Dufka se ujali vedení.

Mostečtí postupem času dokázali hru vyrovnat, ale z několika střeleckých příležitostí se jim nepodařilo skórovat. V poločase tak vedli tepličtí 1:0.

banmuzi

FC Slavia Karlovy Vary – Mostecký FK U13  5 : 7 (4:0,0:4,1:3)

Branky Mostu: 44.,58.,78. Reynolds , 35.,75. Myška , 55. Žáček, 67. Benda

V předposledním  kole jarní části ligy mladších žáků se mostečtí  žáci ročníku 2006 utkali s týmem FC Slavia Karlovy Vary .

V úvodní třetině byla hra vyrovnaná a oba celky si vytvořili šance ke skórování. Mostečtí se však brankově neprosadili a domácí byli v koncovce neúprosní a po první třetině tak vedli 4:0.

Mostečtí se po úvodní třetině dokázali oklepat a postupem času si vytvořili územní převahu , kterou taká dokázali zužitkovat a po střelách Josefa Myšky , Jakuba Žáčka a dvou zásazích Lukase Reynoldse vyrovnali stav utkání na 4:4.

Ve třetí třetině se domácím podařilo skórovat a šli opět do vedení , ale mostečtí v následujících minutách po brankách Tomáše Bendy , Josefa Myšky a Lukase Reynoldse , dokázali otočit stav utkání a celkově tak zvítězili 7:5.

Sestava Mostu: Dobrev – Radba, Schöpp, Myška , Krbec , Hlavatý , Benda ,Žáček, Paldrych , Reynolds , Vaic , Moscato , Šlehofer