logo xfotbal

banmuzi

Mostecký FK U13 – Junior Chomutov  9 : 0 (4:0,3:0,2:0)

Branky Mostu : 2.,26.,42. Žáček , 7.,19.,56. Paldrych, 81.,88. Benda, 54. Myška

V závěrečném kole jarní části ligy mladších žáků se mostečtí utkali , ve svém domácím prostředí v tréninkovém centru Albrechtická , s celkem Junioru Chomutov .

V první třetině byli mostečtí lepším týmem a konto soupeře zatížili čtyřmi brankami , když se dvakrát trefil Jakub Žáček a dvě branky přidal Denis Paldrych.

Ve druhé třetině se obraz hry nezměnil. Mostečtí nadále pokračovali v dobrém výkonu a po brankách Jakuba Žáčka , Denise Paldrycha a Josefa Myšky , vedli po odehraných dvou třetinách 7:0. Ve třetí třetině mostečtí přidali ještě dvě branky , když se v závěrečných minutách dvakrát prosadil Tomáš Benda a stanovil tak konečný stav utkání na 9:0.

Mostečtí se tak v konečném pořadí Ligy mladších žáků kategorie U13 umístili na 5. místě , když posbírali celkem 49 bodů za 16 výher, 1 remízu a 7 proher.

banmuzi

Mostečtí mladší žáci ročníku 2006 absolvovali celkem pět kol poháru Ústeckého kraje mladších žáků 2019.

V prvním kole je čekal volný los , který jim určil soupeře do dalšího kola a tím se nakonec stal celek SK Ervěnice/Jirkov. V tomto utkání mostečtí herně dominovali a po výhře 13:0 postoupili do čtvrtfinálového utkání kde se střetli s týmem Junioru Chomutov. V tomto utkání byli chomutovští zdatným soupeřem, ale zlepšenou hrou ve druhém poločase se mostečtí po výhře 3:0 probojovali do semifinále.

V semifinálovém utkání se mostečtí trochu natrápili s teplickou U12, která hrála velmi dobře, ale nakonec se po dvou brankách mohli radovat z vítězství 2:0 a z postupu do finále poháru.

Finálové utkání se tradičně uskutečnilo na fotbalovém stadionu FK Bílina a soupeřem nebyl nikdo jiný než tradiční rival z ligové soutěže FK Teplice.

Přestože se hrálo za velmi teplého počasí, tak mělo toto utkání vysokou úroveň a soupeři si na hřišti rozhodně nic nedarovali. Tepličtí měli v úvodu herní převahu, kterou také dokázali využít a po střele Jakuba Dufka se ujali vedení.

Mostečtí postupem času dokázali hru vyrovnat, ale z několika střeleckých příležitostí se jim nepodařilo skórovat. V poločase tak vedli tepličtí 1:0.

banmuzi

FC Slavia Karlovy Vary – Mostecký FK U13  5 : 7 (4:0,0:4,1:3)

Branky Mostu: 44.,58.,78. Reynolds , 35.,75. Myška , 55. Žáček, 67. Benda

V předposledním  kole jarní části ligy mladších žáků se mostečtí  žáci ročníku 2006 utkali s týmem FC Slavia Karlovy Vary .

V úvodní třetině byla hra vyrovnaná a oba celky si vytvořili šance ke skórování. Mostečtí se však brankově neprosadili a domácí byli v koncovce neúprosní a po první třetině tak vedli 4:0.

Mostečtí se po úvodní třetině dokázali oklepat a postupem času si vytvořili územní převahu , kterou taká dokázali zužitkovat a po střelách Josefa Myšky , Jakuba Žáčka a dvou zásazích Lukase Reynoldse vyrovnali stav utkání na 4:4.

Ve třetí třetině se domácím podařilo skórovat a šli opět do vedení , ale mostečtí v následujících minutách po brankách Tomáše Bendy , Josefa Myšky a Lukase Reynoldse , dokázali otočit stav utkání a celkově tak zvítězili 7:5.

Sestava Mostu: Dobrev – Radba, Schöpp, Myška , Krbec , Hlavatý , Benda ,Žáček, Paldrych , Reynolds , Vaic , Moscato , Šlehofer

banmuzi

FK Meteor Praha VIII – Mostecký FK U13  4 : 7 (0:1,1:5,3:1)

Branky Mostu: 58. Benda , 57. Paldrych , 3. Myška , 59. Žáček , 34. Svoboda , 80. Reynolds , 50. Hlavatý

V dalším kole jarní části ligy mladších žáků se mostečtí mladší žáci ročníku 2006 utkali s týmem FK Meteor Praha VIII.

Hned v úvodu se mosteckým podařilo skórovat, když se po centru Jana Svobody prosadil Josef Myška. V dalším průběhu první třetiny si oba týmy vytvořili několik slibných šancí, ale ani jednomu z nich se nepodařilo vsítit branku.

Do druhé třetiny vstoupili opět lépe mostečtí a ve 34 min. se zásluhou Jana Svobody dostali do dvoubrankového vedení. Ve 41 min. se i domácímu týmu podařilo vstřelit branku a snížit tak na rozdíl jediné branky. Domácí se poté snažili o vyrovnání, ale závěrečná desetiminutovka této třetiny patřila mosteckým, když se jim podařilo vstřelit hned čtyři branky. Úspěšnými střelci byli Radek Hlavatý , Denis Paldrych ,Tomáš Benda a Jakub Žáček. Po dvou třetinách tak mostečtí vedli 6:1.

banmuzi

Mostecký FK U13 – SK Kladno  2 : 3 (1:0,1:2,0:1)

Branky Mostu: 22. Paldrych , 43. Žáček

V dalším jarním kole ligy mladších žáků se mostečtí utkali, ve svém domácím prostředí v tréninkovém centru Albrechtická, s celkem SK Kladno .

Po celé utkání byla hra hodně vyrovnaná a oba týmy se prezentovali velkou bojovností. V první třetině se střelecky prosadili pouze domácí, když ve 22 minutě povedenou střelou překonal brankáře hostí Denis Paldrych.

Ve druhé třetině se ve 40 minutě podařilo hostím srovnat stav utkání na 1:1, ale o 3 minuty později již mostečtí opět vedli po střele Jakuba Žáčka. V 52 minutě hosté opět srovnali a po šedesáti minutách tak byl stav nerozhodný 2:2.

Ve třetí třetině se oba týmy dostali do několika střeleckých příležitostí, ale nakonec rozhodla 79 minuta, kdy se po skrumáži před mosteckou brankou prosadil kladenský hráč a strhl vedení na stranu hostí. Domácí v závěru i přes velkou snahu již nedokázali skórovat, a tak prohráli toto utkání 3:2.

banmuzi

FK Litvínov – Mostecký FK U13  1 : 6 (1:1,0:2,0:3)

Branky Mostu: 26.,88. Svoboda , 54.,68. Hlavatý , 36. Myška , 80. Žáček

V dalším kole jarní části ligy mladších žáků se mostečtí žáci ročníku 2006 utkali s týmem FK Litvínov . V úvodní třetině byla hra vyrovnaná a oba celky si vytvořili šance ke skórování. Domácí se ujali vedení ve 21 min., kdy se po špatné rozehrávce hostujícího celku prosadil domácí útočník. Hosté vyrovnali ve 26 min., po střele Jana Svobody a první třetina tak skončila 1:1.

Ve druhé třetině byli mostečtí o něco lepším týmem , ale domácí také několikrát zahrozili a jen díky kvalitnímu výkonu hostujícího gólmana Romana Dobreva se v koncovce neprosadili. Hosté se v této třetině prosadili dvakrát , když branky zaznamenali Josef Myška a Radek Hlavatý a po šedesáti minutách tak vedli mostečtí 3:1.

V závěrečné třetině se domácí snažili o zkorigování stavu , ale hostujícího brankáře se jim již nepodařilo překonat. Hosté v průběhu třetí třetiny přidali další tři branky , když na 4:1 zvyšoval Radek Hlavatý a v závěrečné desetiminutovce se prosadili Jakub Žáček a Jan Svoboda. Mostečtí tak nakonec v tomto utkání zvítězili 6:1 a připsali si tak další body do ligové tabulky.

banmuzi

FK Ústí nad Labem – Mostecký FK U13  2 : 9 (1:2,1:3,0:4)

Branky Mostu: 18. Benda , 27.,57. Paldrych , 39. Myška , 45. Žáček , 63. Svoboda , 78. Schöpp , 80.,89. Reynolds

V dalším kole jarní části ligy mladších žáků se mostečtí mladší žáci ročníku 2006 utkali s týmem FK Ústí nad Labem. V úvodní třetině byla hra vyrovnaná a oba celky si vytvořili šance ke skórování. Mostečtí se ujali vedení v 18 min. kdy se prosadil Tomáš Benda. Domácí vyrovnali ve 26 min. , ale mostečtí se záhy opět dostali do vedení po střele Denise Paldrycha.

Hned v úvodu druhé třetiny se domácím sice podařilo vyrovnat, ale mostečtí začali stupňovat tempo hry a po střelách Josefa Myšky , Jakuba Žáčka a Denise Paldrycha otočili stav utkání na 5:2 ve svůj prospěch.

Ve třetí třetině mostečtí pokračovali v dobrém výkonu a po brankách Jana Svobody , Pavla Schöppa a dvou zásazích Lucase Reynoldse celkově zvítězili nad FK Ústím nad Labem 9:2.

Sestava Mostu: Dobrev – Radba, Schöpp, Myška , Krbec , Hlavatý , Benda ,Žáček, Svoboda , Paldrych , Reynolds , Vaic , Moscato , Šlehofer

banmuzi

Mostecký FK U13 – FK Teplice  2 : 7 (1:2,1:2,0:3)

V dalším jarním kole ligy mladších žáků se mostečtí utkali, ve svém domácím prostředí v tréninkovém centru Albrechtická, s celkem FK Teplice .

První třetinu začali lépe hosté a již v 16 minutě vedli 2:0, ale mostečtí ve 25 minutě dokázali odpovědět a po střele Josefa Myšky snížit na rozdíl jediné branky.

Druhou třetinu začali lépe domácí a ve 39 minutě se jim po dorážce Denise Paldrycha podařilo vyrovnat. Hosté však ve druhé polovině této třetiny dokázali vstřelit další dvě branky a po šedesáti minutách tak byl stav 2:4 v neprospěch domácích.

Ve třetí třetině již mostečtí nenašli sílu utkání zdramatizovat a po dalších třech brankách hostujícího celku prohráli toto utkání 2:7.

Sestava Mostu: Dobrev – Radba, Schöpp, Vaic, Myška, Paldrych, Krbec ,Moscato , Hlavatý,Žáček, Šlehofer, Reynolds

Trenéři : Petr Melichar,Michal Klimeš

Vedoucí : Radim Vaic

banmuzi

Mostecký FK U13 – Junior Děčín  15 : 0 (7:0,5:0,3:0)

Branky Mostu : 2.,33. Myška , 4.,6.,55. Hlavatý, 9.,52. Benda , 23.,53.,89. Paldrych , 19. Žáček , 27. Schöpp , 35. Svoboda , 78. Dobrev, 83. Šlehofer

V dalším kole jarní části ligy mladších žáků se mostečtí utkali, ve svém domácím prostředí v tréninkovém centru Albrechtická , s celkem Junioru Děčín .

Po celé utkání byli mostečtí ve hře lepším týmem a vytvořili si spoustu šancí ke skórování. V první třetině zatížili konto soupeře sedmi brankami a v dalších šedesáti minutách dokázali skórovat ještě v osmi případech.

Po závěrečném hvizdu se tak mostečtí mohli radovat z vysokého vítězství 15:0 a připsat si tak další body do ligové tabulky.

banmuzi

FK Neratovice/Byškovice – Mostecký FK U13  3 : 5 (1:0,1:2,1:3)

Branky Mostu: 42. Svoboda , 53. Myška ,64. Žáček , 72.Hlavatý , 82. Paldrych

V dalším kole jarní části ligy mladších žáků se mostečtí mladší žáci ročníku 2006 utkali s týmem FK Neratovice/Byškovice .

V úvodní třetině byla hra vyrovnaná a oba celky si vytvořili šance ke skórování, ale pouze domácímu týmu se povedlo vstřelit branku a po 30 minutách tak vedli 1:0.

Ve druhé třetině hosté zlepšili kombinaci a po střele Jana Svobody srovnali stav utkání na 1:1. Domácí se poté opět dostali do vedení, ale mostečtí v dalším průběhu této třetiny, po střele Josefa Myšky , dokázali srovnat stav utkání na 2:2.

Závěrečnou třetinu mostečtí vyhráli 3:1 , když se do listiny střelců zapsal Jakub Žáček , Radek Hlavatý , Denis Paldrych a celkově tak porazili tým FK Neratovice/Byškovice 5:3.