logo ts

logo xfotbal

banmuzi

Komise mládeže Ústeckého KFS ve spolupráci s Nadačním fondem pro rozvoj fotbalové mládeže Ústeckého kraje byla od listopadu 2018 do ledna 2019 pořadatelem Zimní halové ligy mladších žáků v Ústeckém KFS.

Jedná se o soutěž, která má celkům v kategorii mladších žáků vyplnit zimní přestávku a dát také možnost týmům různé výkonnostní úrovně z krajského přeboru a okresních přeborů porovnat své fotbalové kvality!

Celkem se v tomto období konalo 6 turnajů, z nichž čtyři byly kvalifikační a 2 finálové o konečné pořadí. Zimní halové ligy se zúčastnilo celkem 12 týmů ze 6 okresů Ústeckého kraje, když scházel jen zástupce z okresu Louny! Dva kvalifikační a jeden finálový turnaje se konaly již tradičně ve dvou sportovních halách, a to ve Strupčicích a v Krupce.

banmuzi

4.2.2017

Turnaj v Jirkově - Ervěnicích

Na sobotu 4. února připravili ervěničští fotbalisté turnaj mladších žáků r. 2004. Hrálo se v krásné hale 4. ZŠ v Jirkově. Na turnaji se utkalo šest mužstev systémem každý s každým.

Průběh turnaje přiblížil trenér družstva MFK Jiří Dedecius :

“Ačkoliv jsme hráli nejfotbalověji, na vítězství jsme nedosáhli. O celkový triumf nás připravil zápas s Tatranem Kadaň, kdy jsme si v posledních vteřinách vstřelili vlastní gól.

Asi nejhezčí zápas celého turnaje byl náš souboj s FK Bílina. Sice jsme prohrávali, ale velkou bojovností a chutí jsme výsledek otočili a vybojovali celkové druhé místo. Bylo to zpestření zimní přípravy, které splnilo svůj účel“.

Nejlepším střelcem celého turnaje byl mostecký Lukáš Trakal.