MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

banmuzi

Mostecký FK – TJ Sokol Horní Jiřetín  1:3 (1:3)

Branky:  11. Kasal – 14. Záruba, 29. Hlaváček, 38. Ševčík

V dohrávce 7. kola Krajského přeboru dospělých nastoupilo v Mostě proti domácím fotbalistům družstvo TJ Sokol Horní Jiřetín.

Hosté byli před utkáním v tabulce na posledním místě. Trenér MFK poslal do boje značně omlazený tým, v sestavě chyběla většina zkušených opor. Přesto zahájili domácí hráči zápas náporem a jiřetínští se sotva dostávali za polovinu hřiště. Brzy také přišla vedoucí branka mosteckých hráčů, postaral se o ní v 11. minutě Daniel Kasal.

Poté se hosté dostali k několika standardním situacím a zcela výsledkově otočili průběh utkání. Úplně čisté svědomí při tom neměl domácí gólman Ježek. Z jiřetínských fotbalistů se postupně trefili Záruba, Hlaváček a Ševčík a v 38. minutě už svítilo na ukazateli skóre 1:3.

banmuzi

TJ Oldřichov - Mostecký FK  1:1 (1:1) 4:3 na p.k.

Branky: 35. Konečný – 39. Ondřej Kocourek

Mostečtí fotbalisté se v posledním kole soutěže vydali do Oldřichova. Tady je čekal náročný terén, travnatá plocha byla výrazně podmáčena. Hřiště se tak během utkání brzy proměnilo v oraniště. Hra byla od začátku utkání vyrovnaná a tento stav trval vlastně po celé utkání.

Oba týmy si vypracovaly minimum příležitostí. Každé družstvo dokázalo proměnit pouze jednu šanci. Do vedení šli v 35. minutě domácí fotbalisté díky brance Konečného.

Hosté z Mostu dokázali odpovědět v 39. minutě, kdy se střelecky prosadil Ondřej Kocourek.

Druhá půle byla na góly jalová a zápas tak došel do penaltového rozstřelu. V něm nedokázali mostečtí zlomit podzimní prokletí a penaltový duel opět prohráli, tentokrát 4:3.

Sestava MFK : Hanus –Tancoš, Černý, Vait, Kocourek, Benda (83. MIrga), Cicko (58. Kasal), Ducháček (72. Horský), Boušek, Vaněk, Valenta (90. Hejtmánek)

Trenér : Josef Tancoš

banmuzi

Na půdu třetího týmu tabulky, TJ Oldřichov, zajíždějí naši muži v sobotu k zápasu 15. kola Krajského přeboru.

Oldřichov v minulém kole zvítězil v Brné 2:0.

Náš tým, který je na průběžném čtvrtém místě, dělí od třetího Oldřichova pouhý jeden bod.

Zápas TJ Oldřichov – Mostecký FK začíná v sobotu 16.11 v 13:30 hodin.

banmuzi

Mostecký FK – FK Litoměřicko 1:1 (0:0) 6:7 na p.k.

Branky:  92. Valenta – 86. Flégl

Šlágrem 14. kola Krajského přeboru dospělých bylo beze sporu utkání domácího MFK s lídrem soutěže FK Litoměřicko.

Těsně před zápasem se spustil déšť, který ztěžoval kombinační hru obou týmů. Přesto měli mostečtí fotbalisté prvních 15 minut územní převahu, kterou ale gólově nevyužili.

Po čtvrthodince se hra vyrovnala a boj se odehrával většinou ve středu hřiště. Přítomní diváci mnoho šancí neviděli. Střelecké pokusy hostů z dálky pochytal brankář MFK Petr Hanus.

Po důrazné poločasové domluvě v kabině domácích hráčů se očekávalo zlepšení výkonu mosteckých. Bohužel byly síly na hřišti i nadále vyrovnané. Asi největší šanci měli hosté v 60. minutě, když po ruce domácího obránci kopali penaltu. Tu však chytil spolehlivý Petr Hanus.

banmuzi

Šlágr 14.kola Krajského přeboru, zápas prvního týmu s druhým, se odehraje v sobotu na našem hřišti. Od 10:15 hodin přivítáme vedoucí tým tabulky – FK Litoměřicko.

Bodový rozdíl mezi oběma týmy činí pouhé tři body, tedy budeme mít šanci postoupit na první příčku.

V minulém kole Litoměřicko doma rozstřílelo Brnou 5:2.

.

banmuzi

Naši muži nastoupí v sobotu v Krupce k zápasu 13. kola Krajského přeboru.

Náš soupeř v minulém kole zvítězil v brankově bohatém zápase v Brné 5:4 a patří mu před víkendem osmé místo.

Dosavadní bilance Krupky je 6-1-1-4 což znamená zisk 21 bodů. Na naší třetí příčku však ztrácí pouhé tři body o které se bude nyní hrát.

Zápas TJ Krupka – Mostecký FK začíná v sobotu 2.11. od 14:00 hodin v Krupce.

banmuzi

Mostecký FK – TJ Jiskra Modrá 2:1 (1:1)

Branky: 20. Mirga, 57. Valenta – 42. Fejfar

Ve 12. kole Krajského přeboru dospělých přijeli do Mostu fotbalisté TJ Jiskra Modrá. Mostečtí hráči chtěli v domácím zápase naplno bodovat. Přesto byla hra na začátku utkání a vlastně po celý první poločas vyrovnaná.

Domácím hráčům chyběla na kluzkém terénu přesnost přihrávek a pohyb po hřišti neměl také ty nejvyšší parametry. Do vedení šli ve 20. minutě domácí fotbalisté. Petr MIrga dostal přesnou přihrávku za obranu, sám postupoval na gólmana a podél něj i přesně zakončil - 1:0.

Do poločasu se však podařilo hostům srovnat skóre. Ve 42. minutě po zbytečném faulu v domácím pokutovém území měli výhodu pokutového kopu, který proměnil Fejfar.

Ve druhé půli měla hra domácích hráčů už lepší parametry. Postupně získali převahu, kterou využili v 57. minutě. Druhou branku mosteckých, a jak se ukázalo vítěznou, přidal Dominik Valenta.

Hosté se v závěru ještě pokusili vyrovnat. Jedinou vyloženou šanci ale zlikvidoval gólman MFK Petr Hanus. Všechny tři body tak zůstaly v Mostě.

banmuzi

Naši muži přivítají v rámci 12. kola Krajského přeboru devátý tým tabulky, Jiskru Modrá.

Jiskra v minulém kole zvítězila na domácím hřišti na Brnou 4:3 a náš tým bude nyní chtít doma potvrdit získané tři body z Jílového.

Zápas MFK – Jiskra Modrá začíná v sobotu 26.10. od 10:15 hodin.

banmuzi

Na půdu čtrnáctého týmu průběžné tabulky Krajského přeboru, do Jílového, zajíždějí naši muži v sobotu k zápasu 11. kola.

Jílové v minulém kole získalo tři body na hřišti v Brné za vítězství 2:1. Naproti tomu naši muži budou chtít  ukončit sérii zápasů ve kterých se nám nedařilo podle našich představ a tentokrát získat všechny tři body.

Zápas FK Jílové – MFK začíná v sobotu 15.10. od 15:30 hodin.

banmuzi

Mostecký FK – TJ Sokol Srbice 1:1 (0:1) 4:5 na p.k.

Branky: 65. Dominik Valenta (p) – 41. Egrt

V 10. kole Krajského přeboru dospělých se proti sobě postavili hráči MFK a Sokola Srbice.

V příjemném podzimním počasí začaly hrát oba celky aktivně. To s sebou přineslo i šance, ale střelci jak na jedné, tak i druhé straně neměli přesnou mušku. Ke konci první půle se už ale skóre měnilo. K odraženému míči se po rohu hostů dostal Egrt, míč si zpracoval a vystřelil přesně k tyči - 0:1.

Po důrazné domluvě v domácí kabině se fotbalisté MFK začali ve druhé půli prezentovat daleko větší bojovností a nasazením. Jejich snažení vyústilo v 65. minutě v souboj domácího Valenty v pokutovém území Srbic a faul na něj. Sám postižený se ujal exekuce následně nařízeného kopu a byl úspěšný – 1:1.

Ve zbytku utkání se oba týmy snažily strhnout vedení na svoji stranu. Úspěšný střelec se však žádný nenašel. Zápas tak došel k penaltovému rozstřelu. V něm byli úspěšnější hosté a odvezli si tak z Mostu dva body.

banmuzi

Druhý tým tabulky, Sokol Srbice, přivítáme na našem hřišti v rámci 10. kola Krajského přeboru.

Náš soupeř má pře naším týmem náskok pouhé dva boy a my máme ještě zápas k dobru.

Po našich posledních nepřesvědčivých výkonech v posledních zápasech budeme chtít opět naplno bodovat, a tak očekáváme atraktivní fotbal z obou stran.

Zapas MFK – Sokol Srbice začíná v sobotu 12.10. od 10:00 hodin na FSJM.

banmuzi

FK Slavoj Žatec - Mostecký FK  3:1 (2:1)

Branky: 20. a 38. Klinec, 66. Paul – 16. Jaroslav Benda

Mostečtí fotbalisté chtěli rychle zapomenout na dvě nepodvedená domácí utkání a zároveň ukázat, že jsou stále vážnými adepty na vítězství v soutěži. Vstoupili do utkání aktivně, narazili však na soupeře, který se chtěl také ukázat v dobrém světle.

Domácí fotbalisté, vedeni bývalým trenérem MFK Liborem Klíčem, byli během celého utkání hráčům MFK vyrovnaným soupeřem. Číšila z nich bojovnost a chuť se porvat o vítězství. Zároveň byli daleko efektivnější v zakončování vypracovaných příležitostí.

Do vedení sice šli mostečtí v 16. minutě díky přesné trefě Jaroslava Bendy. Za čtyři minuty už ale bylo vyrovnáno. Skóre srovnal Klinec. Tentýž hráč poslal žatecké fotbalisty do vedení ve 38. Minutě – 2:1.

Ve druhé půli se šance rodily na obou stranách. Výsledek se však měnil pouze jednou. V 66. minutě vstřelil třetí branku domácích Paul.

banmuzi

Na půdu dvanáctého Žatce zajíždějí naši muži k zápasu devátého kola Krajského přeboru.

Žatec v minulém kole remizoval v Brné 0:0 a nakonec si odvezl i bonusový bod po penaltách.

Dosavadní bilance Žatce je 3-1-0-4, což znamená zisk jedenácti bodů.

Zápas FK Slavoj Žatec – MFK začíná v sobotu 5.10. od 16:00 v Žatci.

banmuzi

Mostecký FK – TJ Sokol Domoušice  2:2 (1:0) 4:5 na p.k.

Branky: 10. Dominik Valenta, 57. Jaroslav Benda (p) – 70. Uhlík, 90. Hankocy

V rámci 8. Kola Krajského přeboru dospělých zavítali do Mostu fotbalisté Sokola Domoušice. V jejich řadách bylo několik bývalých mládežnických fotbalistů MFK a ti se chtěli na mosteckém stadionu ukázat v co nejlepším světle.

Lepší start do utkání měli ale domácí hráči. Dobře se pohybovali a kombinovali. Získali tak od začátku mírnou převahu. Brzy se dostali i do vedení, v 10. minutě byl úspěšný kanonýr Dominik Valenta.

Jejich nasazení však vydrželo přibližně půl hodiny. Poté se hra vyrovnala a do poločasu se již nic zásadního nestalo.

Druhá půle pokračovala herně tak, jak skončil první poločas. V 57. minutě fauloval v pokutovém území Domoušic hostující obránce. Z následně nařízené a proměněné penalty získali fotbalisté MFK vedení už 2:0.

Bohužel od této chvíle ztráceli dál půdu pod nohama a hosté převzali iniciativu. V 70. minutě si jim podařilo snížit na 2:1.

banmuzi

Mostecký FK – TJ Baník Modlany  1:1 (1:0) 4:5 na p.k.

Branky: 8. Dominik Valenta – 35. Blažek

Mostečtí fotbalisté sehráli ve středu odložené utkání.

Do zápasu s kvalitním týmem Modlan vstoupili dobře a už v 8. minutě šli do vedení zásluhou přesné trefy Dominika Valenty.

Bohužel je rychlá branka poněkud ukolébala a domácí fotbalisté přenechali iniciativu hostům. Modlany dirigované zkušenými harcovníky Doležalem a Stožickým (bývalý hráč MFK) získávali převahu a začali si i vytvářet šance. Naštěstí hostující útočníci neměli přesnou mušku.

To trvalo ale jen do 35. minuty, kdy nádhernou střelou “zpoza šestnáctky“ srovnal skóre Blažek. Poté se hra mírně vyrovnala, mostečtí se však do poločasu nedokázali vrátit do tempa.

Po mytí hlav v domácí kabině v přestávkové pauze se ve druhé půli očekávala zlepšená hra MFK.  Ta se ke smutku domácích fandů nedostavovala. Hosté byli lepší na míči a nebezpečně ohrožovali mosteckého gólmana Hanuse. Ten se zaskvěl skvělým zákrokem, když zlikvidoval střelu do horního rohu domácí svatyně.