MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

banmuzi

Naši muži přivítají na svém stadionu v rámci 22. kola fotbalové Divize B dvanáctý celek tabulky – SK Polaban Nymburk.

Náš soupeř v minulém kole doma remizoval s Kladnem 0:0 a bonusový bod po penaltách si odvezlo Kladno.

V podzimním kole na hřišti soupeře jsme již v 17. minutě vedli 2:0, po brankách Šípka a Mirgy. Zápas nakonec skončil 2:2 a bonusový bod zůstal u domácích.

Zápas Mostecký FK - SK Polaban Nymburk začíná v sobotu 20.4. od 10:15 hodin na FSJM.

banmuzi

FK Baník Souš - Mostecký FK  2:1 (1:1)

Branky: 14. Prokop, 89. Nobst  – 2. Matyáš (vlastní)

Mostečtí fotbalisté se v rámci 21. kola vydali k derby zápasu do areálu Baníku Souš, aby se utkali o body s místními hráči.

Zápas měl pro družstvo MFK příjemný začátek, když se jim podařilo dostat dovedení hned ve druhé minutě. Po rozehrání standardní situace si soušští vstřelili vlastní gól – 0:1. Průběh utkání byl poté velice vyrovnaný.

Hráči MFK mile překvapili velkým nasazením a bojovností, díky které mohli diváci sledovat opravdu rovnocenný duel. Přesto se podařilo domácím hráčům vyrovnat ve 14. minutě, kdy se trefil Prokop – 1:1.

Zbytek prvního poločasu a i druhá půle byly ve znamení množství důrazných osobních soubojů, mnohdy na hranici pravidel. Rozhodčí rozdal 10 žlutých karet a dvě z nich se staly osudné pro Kasala, který musel po druhé žluté kartě v 64. minutě předčasně pod sprchy. Od této chvíle se domácí fotbalisté snažili o využití přesilovky a strhnutí vedení na svoji stranu.

banmuzi

Další kolo fotbalové Divize B přináší našim hráčům a fanouškům atraktivní mostecké derby mezi FK Baník Souš a naším týmem.

Souš se na jaře rozjela a sbírá body v každém zápase. Aktuálně ji najdeme na druhém místě průběžné tabulky se ztrátou pouhých tří bodů na vedoucí příčku.

V podzimním zápase na našem hřišti jsme prohráli se Souší 3:0 a i v nadcházejícím zápase bude vzhledem k formě soupeře těžké uspět.

Mostecké derby začíná na Souši v sobotu 13.4. od 17:00 hodin.

banmuzi

Osmé Kladno přivítají naši muži v sobotu dopoledne v rámci 20.kola fotbalové Divize B.

Náš soupeř v minulém kole doma zvítězil vysoko nad Ostrovem 4:1

V podzimním zápase jsme na hřišti Kladna podlehli 0:2, když obě branky padly již v úvodu zápasu, v první čtvrthodině.

Zápas MFK – SK Kladno začíná v sobotu 6.4. od 10:15 na FSJM.

banmuzi

Na hřiště sedmého Motorletu zajíždějí naši muži v sobotu k zápasu 19. kola fotbalové Divize B.

V minulém kole náš soupeř v minulém kole porazil doma 2:0 pražský Meteor.

V podzimním zápase na našem hřišti jsme vedli po brance D. Valenty 1:0, ale díky dvěma brankám soupeře v 67. a 69. minutě si nakonec tři body odvezl soupeř.

Zápas FK Motorlet Praha – MFK začíná v sobotu 30.3. od 10:15 na hřišti Motorletu.

banmuzi

Souboj sousedů ze spodní části divizní tabulky uvidí stadion Josefa Masopusta v soboru dopoledne. V rámci 18. kola fotbalové divize B přivítáme čtrnáctý Ostrov.

Na našeho soupeře ztrácíme tři body a je tedy o velikou motivaci postaráno.

Ostrov v minulém kole remizoval doma s Libiší 1:1 a bonusový bod zůstal v Ostrově.

V podzimním kole jsme v Ostrově podlehli domácím 1:0.

Zápas MFK - FK Ostrov začíná tradičně v sobotu 23.3. od 10:15 na FSJM.

banmuzi

Sedmý celek průběžné tabulky, Meteor Praha, přivítá naše muže v druhém jarním kole na svém hřišti již tuto neděli.

Meteor odehrál na domácím hřišti i úvodní zápas jara a něm podlehl na 0:2 Zbuzanům, které se tím dostaly na první místo tabulky.

Podzimní zápas na našem hřišti se našim hráčům velmi povedl, když zvítězili nad Meteorem 3:0, po brankách Stožického, Valenty a M. Macháčka.

Zápas FK Meteor Praha VIII  - Mostecká FK začíná v neděli 17.3. od 10:15.

banmuzi

Tuto sobotu začíná jarní část divizní sezony pro naše muže.  V úvodním zápase jara přivítají na našem stadionu třináctý tým po podzimní části soutěže – TJ Sokol Libiš.

Náš tým je po podzimní části soutěže na patnáctém místě a tuto pozici bude chtít v druhé polovině soutěže podstatně vylepšit. Na Libiš nyní ztrácíme pět bodů a máme ihned ze začátku šanci tuto ztrátu snížit.

Zápas MFK – TJ Sokol Libiš začíná tradičně v sobotu 9.3. od 10:15 na FSJM.

banmuzi

Na hřiště druhého týmu tabulky, FK Zbuzany 1953, zajíždějí v sobotu naši muži k poslednímu zápasu podzimní části fotbalové Divize B.

Náš soupeř v minulém kole doslovovat šokoval vysokou porážkou 0:3 na hřišti posledního Rakovníka.

Dosavadní bilance Zbuzan je 9-0-0-5 a na vedoucí příčku ztrácí pouhé dva body.

Zápas FK Zbuzany 1953 – Mostecký FK začíná v sobotu 17.11. od 10:15 hodin.

banmuzi

Naši muži přivítají v sobotu třetí tým divizní tabulky FK Brandýs nad Labem.

Brandýs v minulém kole podlehl v Neratovicích 0:3.

Dosavadní bilance našeho soupeře je 7-1-1-4, což znamená prozatímní zisk 24 bodů.

Zápas MFK - FK Brandýs nad Labem začíná tradičně v sobotu 10.11. od 10:15 hodin.

.

banmuzi

Rakovník - Adam Vrána nastřílel tři branky z trestných kopů a výrazně přispěl k výhře Tatranu Rakovník v dalším kole divizní skupiny B. Poslední tým tabulky nakonec nasázel mosteckým fotbalistům na svém trávníku pět gólů.

„Utkání mělo tři fáze. Tou první byl nepovedený vstup do utkání, když jsme brzy prohrávali 0:2. Tou druhou byl zbytek poločasu a náš obrat skóre. A poslední třetí byla od šedesáté minuty, kdy jsme na hřišti dominovali, soupeře donutili jít do deseti. V závěru jsme ještě mohli dvě až tři branky přidat. Musím kluky pochválit, ukázali velkou morálku. Byť se nenacházíme v dobré situaci, na trénincích všichni makají nadoraz a teď se to v zápase ukázalo,“ řekl po utkání trenér domácích hráčů Radek Polášek.

Samotný zápas nezačal pro domácí vůbec dobře. Oba týmy se v úvodu nepřesně zastřelovaly, ale v 8. minutě přišlo první velké varování pro domácí, když Valentovu přízemní střelu Kabele skvěle vyrazil a dobíhající Rubeš přestřelil prázdnou branku. O dvě minuty později rozehráli domácí trestný kop u soupeřovy šestnáctky tak nešťastně, že se k míči dostal Kasal, utekl po levé straně a přihrávkou před prázdnou branku vybídl ke gólu Kotlana - 0:1.

banmuzi

V sobotu dopoledne nastoupí naši muži na hřišti posledního týmu tabulky – TJ Tatran Rakovník.

Náš soupeř zatím prožívá velmi nepovedenou sezonu. Do této body získal pouhé tři body a to za vítězství v Ostrově 3:1.

Pro náš tým bude tento zápas velice důležitý, protože případné vítězství nás může odpoutat z předposledního místa tabulky.

Zápas TJ Tatran Rakovník – MFK začíná v sobotu 3.11. od 10:15 hodin.

banmuzi

Mostecký FK – FK Neratovice/Byškovice  3:2 (3:0)

Branky : 12. a 18. Jakub Rubeš, 38. Denis Valenta – 55. Hrdý, 92. Vorasický

Ve 12. kole Divize zavítal do Mostu celek FK Neratovice-Byškovice, který byl před tímto zápasem na 5. místě divizní tabulky.  Mostečtí fotbalisté, pohybující se naopak v dolních patrech soutěže, chtěli navázat na zlepšený výkon z minulého kola v Hostouni, kde sice nebodovali, ale jejich hra již měla solidní parametry.

Do samotného zápasu vstoupili hráči MFK velmi aktivně a brankově prožili snových prvních 20 minut. Zásluhu na tom měl především útočník Rubeš, který ve 12. a 18. minutě přesně zakončil povedené a rychlé akce domácích – 2:0.

Fotbalisté Neratovic-Byškovic byli z tohoto vývoje dost vykolejeni a jejich nervozita se projevila ve 38. minutě, kdy po obrovské chybě hostujícího zadáka poslal Denis Valenta domácí hráče do tříbrankového vedení.

O přestávkové pauze došlo v kabině hostí k „mytí hlav“ a do druhé půle nastoupili středočeši s odhodláním změnit herní projev a pokusit se udělat něco s výsledkem. Jejich aktivitu proměnil v branku v 55. minutě Hrdý – 3:1.

banmuzi

Páté Neratovice přivítají naši muži ve dvanáctém kole fotbalové Divize na našem hřišti tuto sobotu.

Náš soupeř v minulém kole remizoval v Březové 0:0. V následném penaltovém rozstřelu byli šťastnější domácí, kteří tak získali bonusový bod.

Dosavadní bilance Neratovic je 5-1-2-3 a to znamená zisk 19 bodů.

Zápas MFK - FK Neratovice/Byškovice začíná tradičně v sobotu 27.10. od 10.15 hodin na FSJM.

banmuzi

Na horkou půdu vedoucího týmu tabulky, Sokola Hostouň, zajíždějí naši muži v neděli v rámci jedenáctého kola Divize B.

Náš soupeř vede tabulku s dvaadvaceti body s bilancí 7-0-1-2. V minulém kole Hostouň překvapivé remizovala na hřišti v Ostré 1:1 a bonusová bod následně získali domácí.

Zápas Sokol Hostouň – MFK začíná v neděli 21.10. od 15:30.