MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

banmuzi

Na půdu čtrnáctého týmu průběžné tabulky Krajského přeboru, do Jílového, zajíždějí naši muži v sobotu k zápasu 11. kola.

Jílové v minulém kole získalo tři body na hřišti v Brné za vítězství 2:1. Naproti tomu naši muži budou chtít  ukončit sérii zápasů ve kterých se nám nedařilo podle našich představ a tentokrát získat všechny tři body.

Zápas FK Jílové – MFK začíná v sobotu 15.10. od 15:30 hodin.

banmuzi

Mostecký FK – TJ Sokol Srbice 1:1 (0:1) 4:5 na p.k.

Branky: 65. Dominik Valenta (p) – 41. Egrt

V 10. kole Krajského přeboru dospělých se proti sobě postavili hráči MFK a Sokola Srbice.

V příjemném podzimním počasí začaly hrát oba celky aktivně. To s sebou přineslo i šance, ale střelci jak na jedné, tak i druhé straně neměli přesnou mušku. Ke konci první půle se už ale skóre měnilo. K odraženému míči se po rohu hostů dostal Egrt, míč si zpracoval a vystřelil přesně k tyči - 0:1.

Po důrazné domluvě v domácí kabině se fotbalisté MFK začali ve druhé půli prezentovat daleko větší bojovností a nasazením. Jejich snažení vyústilo v 65. minutě v souboj domácího Valenty v pokutovém území Srbic a faul na něj. Sám postižený se ujal exekuce následně nařízeného kopu a byl úspěšný – 1:1.

Ve zbytku utkání se oba týmy snažily strhnout vedení na svoji stranu. Úspěšný střelec se však žádný nenašel. Zápas tak došel k penaltovému rozstřelu. V něm byli úspěšnější hosté a odvezli si tak z Mostu dva body.

banmuzi

Druhý tým tabulky, Sokol Srbice, přivítáme na našem hřišti v rámci 10. kola Krajského přeboru.

Náš soupeř má pře naším týmem náskok pouhé dva boy a my máme ještě zápas k dobru.

Po našich posledních nepřesvědčivých výkonech v posledních zápasech budeme chtít opět naplno bodovat, a tak očekáváme atraktivní fotbal z obou stran.

Zapas MFK – Sokol Srbice začíná v sobotu 12.10. od 10:00 hodin na FSJM.

banmuzi

FK Slavoj Žatec - Mostecký FK  3:1 (2:1)

Branky: 20. a 38. Klinec, 66. Paul – 16. Jaroslav Benda

Mostečtí fotbalisté chtěli rychle zapomenout na dvě nepodvedená domácí utkání a zároveň ukázat, že jsou stále vážnými adepty na vítězství v soutěži. Vstoupili do utkání aktivně, narazili však na soupeře, který se chtěl také ukázat v dobrém světle.

Domácí fotbalisté, vedeni bývalým trenérem MFK Liborem Klíčem, byli během celého utkání hráčům MFK vyrovnaným soupeřem. Číšila z nich bojovnost a chuť se porvat o vítězství. Zároveň byli daleko efektivnější v zakončování vypracovaných příležitostí.

Do vedení sice šli mostečtí v 16. minutě díky přesné trefě Jaroslava Bendy. Za čtyři minuty už ale bylo vyrovnáno. Skóre srovnal Klinec. Tentýž hráč poslal žatecké fotbalisty do vedení ve 38. Minutě – 2:1.

Ve druhé půli se šance rodily na obou stranách. Výsledek se však měnil pouze jednou. V 66. minutě vstřelil třetí branku domácích Paul.

banmuzi

Na půdu dvanáctého Žatce zajíždějí naši muži k zápasu devátého kola Krajského přeboru.

Žatec v minulém kole remizoval v Brné 0:0 a nakonec si odvezl i bonusový bod po penaltách.

Dosavadní bilance Žatce je 3-1-0-4, což znamená zisk jedenácti bodů.

Zápas FK Slavoj Žatec – MFK začíná v sobotu 5.10. od 16:00 v Žatci.

banmuzi

Mostecký FK – TJ Sokol Domoušice  2:2 (1:0) 4:5 na p.k.

Branky: 10. Dominik Valenta, 57. Jaroslav Benda (p) – 70. Uhlík, 90. Hankocy

V rámci 8. Kola Krajského přeboru dospělých zavítali do Mostu fotbalisté Sokola Domoušice. V jejich řadách bylo několik bývalých mládežnických fotbalistů MFK a ti se chtěli na mosteckém stadionu ukázat v co nejlepším světle.

Lepší start do utkání měli ale domácí hráči. Dobře se pohybovali a kombinovali. Získali tak od začátku mírnou převahu. Brzy se dostali i do vedení, v 10. minutě byl úspěšný kanonýr Dominik Valenta.

Jejich nasazení však vydrželo přibližně půl hodiny. Poté se hra vyrovnala a do poločasu se již nic zásadního nestalo.

Druhá půle pokračovala herně tak, jak skončil první poločas. V 57. minutě fauloval v pokutovém území Domoušic hostující obránce. Z následně nařízené a proměněné penalty získali fotbalisté MFK vedení už 2:0.

Bohužel od této chvíle ztráceli dál půdu pod nohama a hosté převzali iniciativu. V 70. minutě si jim podařilo snížit na 2:1.

banmuzi

Mostecký FK – TJ Baník Modlany  1:1 (1:0) 4:5 na p.k.

Branky: 8. Dominik Valenta – 35. Blažek

Mostečtí fotbalisté sehráli ve středu odložené utkání.

Do zápasu s kvalitním týmem Modlan vstoupili dobře a už v 8. minutě šli do vedení zásluhou přesné trefy Dominika Valenty.

Bohužel je rychlá branka poněkud ukolébala a domácí fotbalisté přenechali iniciativu hostům. Modlany dirigované zkušenými harcovníky Doležalem a Stožickým (bývalý hráč MFK) získávali převahu a začali si i vytvářet šance. Naštěstí hostující útočníci neměli přesnou mušku.

To trvalo ale jen do 35. minuty, kdy nádhernou střelou “zpoza šestnáctky“ srovnal skóre Blažek. Poté se hra mírně vyrovnala, mostečtí se však do poločasu nedokázali vrátit do tempa.

Po mytí hlav v domácí kabině v přestávkové pauze se ve druhé půli očekávala zlepšená hra MFK.  Ta se ke smutku domácích fandů nedostavovala. Hosté byli lepší na míči a nebezpečně ohrožovali mosteckého gólmana Hanuse. Ten se zaskvěl skvělým zákrokem, když zlikvidoval střelu do horního rohu domácí svatyně.

banmuzi

Desáté Domoušice přivítáme v sobotu v zápase osmého kola Krajského přeboru.

V minulém kole si Domoušice odvezly tři body z Lovosic za výhru 2:1.

Dosavadní bilance Domoušic je 3-0-2-2 a to znamená zisk jedenácti bodů.

Zápas MFK -  TJ Sokol Domoušice začíná tradičně v sobotu 28.9. od 10:15 na FSJM.

banmuzi

Na hřiště posledního Horního Jiřetína zajíždějí naši hráči k zápasu 7. kola Krajského přeboru tuto sobotu.

Nás soupeř v minulém kole podlehl vysoko v Brné 6:3 a byla to zároveň jeho šestá porážka v řadě.

Jiřetín tak stále čeká na svůj první bod v nové sezoně.

Zápas Sokol Horní Jiřetín – MFK začíná v sobotu 21.9. od 16:30 hodin v Horním Jiřetíně.

banmuzi

TJ Spartak Perštejn - Mostecký FK    2:3 (1:0)

Mistrovské utkání mužů v Perštejně se pro mostecké fotbalisty nevyvíjelo od začátku příliš růžově. Hosté nemohli celý první poločas najít recept na obranu Perštejna. Navíc domácí šli do vedení ve 42. minutě, když se Salák trefil k velkému překvapení všech přihlížejících z poloviny hřiště.

Ve druhém poločase Perštejn dokonce navýšil vedení díky přesné trefě Koštúra v 67. minutě – 2:0. To už se ale mostečtí hráči dostávali do tempa a snížení přišlo už o minutu později. Zasloužil se o ně v 68. minutě Ladislav Kučera.

V 72. minutě dokonce srovnal Petr Linka na 2:2. Hráči MFK chtěli ale všechny body a tak se jejich útoky valily na domácí branku. Jejich snahu korunoval v 80. minutě Daniel Kasal. Tato branka zároveň zajistila výhru Mostu 3:2.

Sestava MFK : Hanus –Tancoš, Linka, Horský, Čonka (50. Kasal), Kocourek, Benda (90. Černý), Vait, Hejtmánek (62. Kučera), Vaněk, Dominik Valenta

Trenér : Josef Tancoš

banmuzi

Na půdu jedenáctého Perštejna zajíždějí v sobotu na hráči k zápasu 5. kola Krajského přeboru.

Náš soupeř v minulém kole podlehl v Brné vysoko 2:5. Perštejn zatím získal v letošní sezoně 5 bodů za jednu výhru a remízu (vyhrál na PK).

V minulé sezoně skončil Perštejn v Krajském přeboru na 13. místě se ziskem 37 bodů s bilancí 10-3-1-16.

Zápas TJ Spartak Perštejn – MFK začíná v sobotu 7.9. od 17:00 na hřišti Perštejna.

banmuzi

Mostecký FK - SK STAP-TRATEC Vilémov  3:1 (0:0)

1. kolo GKR Krajského přeboru dospělých proti sobě svedlo domácí fotbalisty MFK a hosty z Vilémova.

Mostečtí hráči doposud naplno bodovali, a tak chtěli i z tohoto dalšího zápasu všechny tři body.

Narazili však na velmi houževnatého soupeře a cesta za výhrou nebyla vůbec jednoduchá. První poločas byl vyrovnaný, sice byly k vidění nějaké šance na obou stranách, hrálo se však bez branek.

Druhá půle začala lépe pro hosty, kteří se dostali dovedení díky brance Rybáře v 52. minutě po centru přímo z rohu.

Hráči MFK odpověděli zvýšenou bojovností a odměnou jim byl vyrovnávací gól v 70. minutě. Přesně se trefil Jaroslav Benda.

Poté už to byla otázka času, kdy domácí hráči otočí výsledek ve svůj prospěch. Druhou branku MFK přidal v 80. minutě Dominik Valenta a tentýž hráč potvrdil vítězství domácích fotbalistů svým druhým gólem v 89. minutě.

Všechny 3 body tak zůstaly zaslouženě v Mostě.

banmuzi

Průběžně čtvrtý Vilémov přivítáme na našem hřišti v sobotu dopoledne v rámci 4. kola Krajského přeboru mužů.

Náš soupeř si v minulém kole doma otevřel střelnici a deklasoval Brnou 6:1. Ve druhém kole si odvezl body z Lovosic za výhru 2:0 a zaváhal zatím jen v úvodním kole, když doma podlehl 0:1 Oldřichovu.

Zápas MFK  -  STAP-TRATEC Vilémov začíná tradičně v sobotu 31.8. od 10:15 na FSJM.

banmuzi

Naši muži přivítají netradičně v neděli v rámci třetího kola Krajského přeboru průběžně třináctou Kadaň.

Tatran v prvním kole prohrála vysoko na půdě SK Brná 6:2 a v minulém kole získala dva body za výhru po penaltách po remíze 3:3 doma se Srbicemi.

Zápas Mostecký FK – FK Tatran Kadaň začíná v sobotu 25.8. od 10:15 hodin na FSJM.

banmuzi

Na půdu SK Brná zajíždějí naši muži k zápasu 2. Kola Krajského přeboru.

Brná v minulém kole doma vysoko zvítězila nad Kadaní 6:2.

V minulém ročníku Krajského přeboru skončila Brná na jedenáctém místě s bilancí 11-1-3-15 (skóre 66:.83) což znamenalo zisk 38 bodů.

Zápas SK Brná – MFK začíná v sobotu 17.8 od 17:00 hodin.