MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

banmuzi3.6.2017

Mostecký fotbalový klub – SK Štětí  7:1 (4:0)

V minulém kole se na stadionu Josefa Masopusta představil tým SK Štětí.

Mostečtí měli tradičně pomalý rozjezd a tak se útočníci soupeře dostali 2x do vyložené šance. Brankář MFK Hlaváč však svoje družstvo podržel. V 9. minutě si parádně naběhl za obranu Zdeněk Weickert a přesnou střelou otevřel skóre - 1:0.

V 16. minutě to již bylo 2:0, když se poprvé v tomto zápase trefil Tichý. Od této chvíle existovalo na hřišti pouze jedno družstvo, a to domácí hráči MFK. Fotbalisté Štětí byli po zbytek utkání odevzdaným soupeřem a otázka pouze byla, kolik gólů jim domácí hráči vsítí.

Třetí gól přidal ve 30. minutě znovu Tichý a hned ve 32. minutě určil poločasový výsledek 4:0 Stožický. Druhá půle měla stejný obraz, jako první poločas. Mostečtí hráli s chutí, nabíhající hráči dostávali přesné přihrávky a pasy za obranu Štětí.

banmuzi

26.4.2017

Mostecký fotbalový klub – SK POLABAN Nymburk 2:0 (1:0)

Branky : 12. Stožický, 66. Milan Macháček

Ve 22. kole FORTUNA Divize B mužů přivítali mostečtí fotbalisté na Fotbalovém stadionu Josefa Masopusta vedoucím tým soutěže SK POLABAN Nymburk.

Mostečtí chtěli navázat na výkon a i výsledek z předešlého kola, kdy se jim podařilo poprvé na jaře zvítězit, když přehráli fotbalisty SK Úvaly na jejich hřišti 2:0.

Proto vstoupili do utkání aktivně a jejich dobrý pohyb směrem dozadu i dopředu jim přinesl ovoce již ve 12. minutě, kdy otevřel skóre Stožický – 1:0.

Hráči MFK po vstřelené brance nadále pokračovali v kvalitním výkonu, který jim vydržel také po přestávce. Druhou branku přidal v 66. minutě Milan Macháček a to už začali přítomní diváci tušit, že by mohli domácí fotbalisté pokořit i vedoucí tým z Nymburka. Navíc se do dvou dalších slibných šancí dostal Zdeněk Weickert, nenašel však klid šance úspěšně zakončit

banmuzi

16.4.2017

SK  Úvaly – Mostecký fotbalový klub 0:2 (0:2)

Branky 5. Lácha, 24. Tichý

V minulé kole zajížděli mostečtí fotbalisté do Úval.

Do zápasu vstoupili mostečtí fotbalisté sebevědomě. Vsadili na rychlý kombinační fotbal a důraznou agresivní hru. To se jim vyplatilo již v 5. Minutě, kdy se přesně trefil Lácha.

Rychle vstřelená branka dodala hráčům MFK ještě větší síly a byli to oni, kdo po celý zápas diktovali tempo hry a její vývoj. Navíc se jim podařilo ve 24. minutě navýšit skóre na 2:0 díky gólu Tichého, na což nedokázal mladý domácí tým ani jednou odpovědět.

banmuzi

2.4.2017

SK  Český Brod – Mostecký fotbalový klub 3:0 (3:0)

Branky : 27. Suk, 31. Makovský, 39. Michálek

V minulé kole zajížděli mostečtí fotbalisté do Českého Brodu. I když se mostečtí fotbalisté chtěli pokusit o získání alespoň bodu, o výsledku utkání rozhodla již první půle.

V ní si domácí během 12ti minut vypracovali tříbrankový náskok. Většina gólů padla po standardních situacích. Ve druhém poločase se domácí hráči zaměřili na udržení získaného náskoku a protože se fotbalistům MFK nepodařilo ani jednou překonat domácího gólmana, v pohodě si hráči SK dokráčeli pro tři body.

Sestava MFK : Hlaváč – Horský (63. A. Weickert), Vait, Svoboda, Stožický, Rajník (69. Z. Weickert), Tichý, Lácha, Záruba (46. Šoupa), Boušek, M. Macháček, Z. Weickert

weickert 325.11.2016

Šikovný Weickert balí do Londýna. Bude bojovat s fotbalisty z jiných zemí.

Nová zkušenost čeká za pár dní na talentovaného mosteckého fotbalistu Zdeňka Weickerta. V pátek odlétá do Londýna, aby se tam popral o místo v prestižní fotbalové Nike Academy. Weickertovi letenku na ostrovy vyneslo republikové finále soutěže Nike Academy Most Wanted, které se konalo v říjnu v Praze. A tam Mostečan zářil. Zaujal hlavně rychlostí.

„Odlétám v pátek a moc se těším. Bude to na dva dny a popravdě, zatím vůbec netuším, co mě tam čeká. Bude to pro mě překvapení," říká sedmnáctiletý záložník Mosteckého fotbalového klubu.

Z České republiky bude v Londýně jediný, ve fotbalových dovednostech se bude poměřovat s hráči dalších států. Takhle daleko se s fotbalem zatím nedostal.

„Jednou jsme s bráchou Andrejem hráli v Německu. Každopádně Anglie teď bude pro mě velká zkušenost," věří mladík. Pokud se mu podaří v celosvětovém londýnském finále uspět, tak ho čeká rok pod dohledem špičkových trenérů v dokonalém sportovním zázemí v britské Nike Academy.

banmuzi

2.10.2016

MFK  -  FK Meteor Praha VIII  2:1 (0:0) 

V 8. Kole Divize B zavítali do Čepiroh fotbalisté FK meteor Praha VIII. Pražané se před utkáním netajili tím, že by rádi v Mostě bodovali.

Domácí hráči však byli namotivováni výhrou ze středeční dohrávky s ŚK Úvaly a chtěli podruhé za sebou naplno bodovat. Utkání se hrálo za stálého deště a mokrý trávník dělal fotbalistům občas problémy. První půli byla hra vyrovnaná s minimem šancí na obou stranách.

Druhá půle byla daleko zajímavější. Nejdříve udeřili hosté, bohužel pro ně dosáhli branku z ofsajdového postavení. Hned z protiútoku se podařilo mosteckým do pokutového území, kde byl pronikající hráč faulován, a mostečtí měli výhodu pokutového kopu. Ten s bravurou proměnil v 66. minutě Vlastimil Stožický.

Muži

Poslední zápas:

23.11. MFK - Horní Jiřetín 1:3

Následující zápas:

tbu

Tabulka muži

# tým body
1. Litoměřicko 27
2. Srbice 26
3. MFK 24
4. Oldřichov 23
5. Modlany 23
6. Vilémov 22
7. Domoušice 22
8. Krupka 21
9. Modrá 18
10. Spartak Perštejn 17
11. Žatec 15
12. Kadaň 15
13. Brná 13
14. Jílové 11
15. Lovosice 6
16. Horní Jiřetín 2
Main Page Contacts Search