MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

banmuzi3.6.2017

Mostecký fotbalový klub – SK Štětí  7:1 (4:0)

V minulém kole se na stadionu Josefa Masopusta představil tým SK Štětí.

Mostečtí měli tradičně pomalý rozjezd a tak se útočníci soupeře dostali 2x do vyložené šance. Brankář MFK Hlaváč však svoje družstvo podržel. V 9. minutě si parádně naběhl za obranu Zdeněk Weickert a přesnou střelou otevřel skóre - 1:0.

V 16. minutě to již bylo 2:0, když se poprvé v tomto zápase trefil Tichý. Od této chvíle existovalo na hřišti pouze jedno družstvo, a to domácí hráči MFK. Fotbalisté Štětí byli po zbytek utkání odevzdaným soupeřem a otázka pouze byla, kolik gólů jim domácí hráči vsítí.

Třetí gól přidal ve 30. minutě znovu Tichý a hned ve 32. minutě určil poločasový výsledek 4:0 Stožický. Druhá půle měla stejný obraz, jako první poločas. Mostečtí hráli s chutí, nabíhající hráči dostávali přesné přihrávky a pasy za obranu Štětí.

banmuzi

26.4.2017

Mostecký fotbalový klub – SK POLABAN Nymburk 2:0 (1:0)

Branky : 12. Stožický, 66. Milan Macháček

Ve 22. kole FORTUNA Divize B mužů přivítali mostečtí fotbalisté na Fotbalovém stadionu Josefa Masopusta vedoucím tým soutěže SK POLABAN Nymburk.

Mostečtí chtěli navázat na výkon a i výsledek z předešlého kola, kdy se jim podařilo poprvé na jaře zvítězit, když přehráli fotbalisty SK Úvaly na jejich hřišti 2:0.

Proto vstoupili do utkání aktivně a jejich dobrý pohyb směrem dozadu i dopředu jim přinesl ovoce již ve 12. minutě, kdy otevřel skóre Stožický – 1:0.

Hráči MFK po vstřelené brance nadále pokračovali v kvalitním výkonu, který jim vydržel také po přestávce. Druhou branku přidal v 66. minutě Milan Macháček a to už začali přítomní diváci tušit, že by mohli domácí fotbalisté pokořit i vedoucí tým z Nymburka. Navíc se do dvou dalších slibných šancí dostal Zdeněk Weickert, nenašel však klid šance úspěšně zakončit

banmuzi

16.4.2017

SK  Úvaly – Mostecký fotbalový klub 0:2 (0:2)

Branky 5. Lácha, 24. Tichý

V minulé kole zajížděli mostečtí fotbalisté do Úval.

Do zápasu vstoupili mostečtí fotbalisté sebevědomě. Vsadili na rychlý kombinační fotbal a důraznou agresivní hru. To se jim vyplatilo již v 5. Minutě, kdy se přesně trefil Lácha.

Rychle vstřelená branka dodala hráčům MFK ještě větší síly a byli to oni, kdo po celý zápas diktovali tempo hry a její vývoj. Navíc se jim podařilo ve 24. minutě navýšit skóre na 2:0 díky gólu Tichého, na což nedokázal mladý domácí tým ani jednou odpovědět.

banmuzi

2.4.2017

SK  Český Brod – Mostecký fotbalový klub 3:0 (3:0)

Branky : 27. Suk, 31. Makovský, 39. Michálek

V minulé kole zajížděli mostečtí fotbalisté do Českého Brodu. I když se mostečtí fotbalisté chtěli pokusit o získání alespoň bodu, o výsledku utkání rozhodla již první půle.

V ní si domácí během 12ti minut vypracovali tříbrankový náskok. Většina gólů padla po standardních situacích. Ve druhém poločase se domácí hráči zaměřili na udržení získaného náskoku a protože se fotbalistům MFK nepodařilo ani jednou překonat domácího gólmana, v pohodě si hráči SK dokráčeli pro tři body.

Sestava MFK : Hlaváč – Horský (63. A. Weickert), Vait, Svoboda, Stožický, Rajník (69. Z. Weickert), Tichý, Lácha, Záruba (46. Šoupa), Boušek, M. Macháček, Z. Weickert

weickert 325.11.2016

Šikovný Weickert balí do Londýna. Bude bojovat s fotbalisty z jiných zemí.

Nová zkušenost čeká za pár dní na talentovaného mosteckého fotbalistu Zdeňka Weickerta. V pátek odlétá do Londýna, aby se tam popral o místo v prestižní fotbalové Nike Academy. Weickertovi letenku na ostrovy vyneslo republikové finále soutěže Nike Academy Most Wanted, které se konalo v říjnu v Praze. A tam Mostečan zářil. Zaujal hlavně rychlostí.

„Odlétám v pátek a moc se těším. Bude to na dva dny a popravdě, zatím vůbec netuším, co mě tam čeká. Bude to pro mě překvapení," říká sedmnáctiletý záložník Mosteckého fotbalového klubu.

Z České republiky bude v Londýně jediný, ve fotbalových dovednostech se bude poměřovat s hráči dalších států. Takhle daleko se s fotbalem zatím nedostal.

„Jednou jsme s bráchou Andrejem hráli v Německu. Každopádně Anglie teď bude pro mě velká zkušenost," věří mladík. Pokud se mu podaří v celosvětovém londýnském finále uspět, tak ho čeká rok pod dohledem špičkových trenérů v dokonalém sportovním zázemí v britské Nike Academy.

banmuzi

2.10.2016

MFK  -  FK Meteor Praha VIII  2:1 (0:0)

V 8. Kole Divize B zavítali do Čepiroh fotbalisté FK meteor Praha VIII. Pražané se před utkáním netajili tím, že by rádi v Mostě bodovali.

Domácí hráči však byli namotivováni výhrou ze středeční dohrávky s ŚK Úvaly a chtěli podruhé za sebou naplno bodovat. Utkání se hrálo za stálého deště a mokrý trávník dělal fotbalistům občas problémy. První půli byla hra vyrovnaná s minimem šancí na obou stranách.

Druhá půle byla daleko zajímavější. Nejdříve udeřili hosté, bohužel pro ně dosáhli branku z ofsajdového postavení. Hned z protiútoku se podařilo mosteckým do pokutového území, kde byl pronikající hráč faulován, a mostečtí měli výhodu pokutového kopu. Ten s bravurou proměnil v 66. minutě Vlastimil Stožický.