MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

Sestava U7

Realizační tým U7

Foto U7

U7

Přenos Lovosice - MFK

youtubechannel

facrlogo

 

 

ukfslogo

 

ofsmostlogo

 

ofsmostlogo

Spolupráce s Klubovou akademií FK Teplice

tepliceznak

Naši partneři

logo most cb2

 

logo usteckykraj

 

logo fortuna

 

logo mosteckydenik

 

logo homerlive

 

logo emostecko

 

logo gamaradio

 

logo datalife

 

logo mb1

 

logo ts

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

banmuzi

24.6.2017

Poslední turnaj v sezóně pro roč. 2010 popsal trenér Roman Hačecký :

“Tým přípravky U7 roč. 2010 zakončil svojí první kompletní sezónu v sobotu turnajem v Ostrově na již tradiční akci Den plný fotbalu. Ve své kategorii jsme se utkali v 7 zápasech s týmy z Ústeckého, Karlovarského a Plzeňského kraje a také s týmem Dukla Praha dívky roč. 2009.

V úmorném teplu jsme odehráli velmi bojovné zápasy a po šesti výhrách a jen jedné prohře jsme nakonec vyhráli zaslouženě krásné první místo.

Sice naše hra nebyla vždy ideální, ale kluci ukázali to správné srdíčko, když pomyslné finále zvládli s přehledem vítězstvím 4:2 nad kvalitním týmem K. Varů.

Na konci zavládla trocha nostalgie, nejen konec této sezóny, ale i loučení s Tobíkem Schejbalem, odcházejícím hrát do SK Slavie Praha (hodně štěstí Šejby, moc ti to přejeme), mimochodem se s námi rozloučil parádním výkonem a pohárem za nejlepšího hráče týmu! Příští článek už budu psát v nadcházející sezóně 2017/18 jako trenér roč. U8 MFK Most“, dodal na závěr Roman Hačecký

banmuzi

1.5.2017

Úspěšné vystoupení mladých fotbalistů MFK na turnaji v Ostrově přiblížil trenér Roman Hačecký :

„Na prvního máje jsme zavítali do Ostrova na turnaj o pohár ČSSD. Turnaje se zúčastnilo osm týmů, které se utkaly ve dvou skupinách. My jsme do každé skupiny nasadili po jednom týmu (bílé a červené). Oba naše týmy bojovaly v každém zápase, co měly sil.

Červení bohužel v prvním zápase podlehli dost nešťastně soupeři, kterému stačilo třikrát vystřelit na naší branku. Už se bohužel stává tradicí, že v prvním zápase jsou naši borci poněkud zakřiknutí. V dalším utkání už hráli, co umí a vysoko vyhráli, ale v rozhodujícím zápase skupiny narazili na překopávače (Ervěnice) a ti je svou zvláštní taktikou nepustili do hry.

banmuzi

19.3.2017

Postřehy z halového turnaje přinesl trenér družstva U7 Robert Kusek :

„16.3.2017 se Mostecký fotbalový klub, ročník 2010, zúčastnil halového turnaje v Litvínově. Naši borci vybojovali parádní stříbrnou příčku, když jediným soupeřem, který dokázal mostecké bojovníky porazit, byl tým Sokolova.

Až na držení určených pozic, podali všichni zúčastnění dobrý výkon, který byl odměněn druhou příčkou. Jednotlivé posty brankář - obránce - útočník se neustále střídaly a tak všichni chlapci vyzkoušeli téměř každou z uvedených pozic.

Klukům rozhodně nescházela bojovnost, nasazení a týmový duch. Samozřejmě je spousta věcí, na kterých je nutné zapracovat a v tréninku se jim maximálně věnovat např. jak již uvedeno výše - držení předem stanovených postů, shlukování všech hráčů v jednom místě a další.

Určitě je nutné z tohoto turnaje vyzdvihnout, že všichni mostečtí hráči ukázali odvahu zkusit kličku 1 na 1 a samostatnost v rozhodování. Celkový herní dojem byl dobrý a věříme, že kluci budou v nastavených výkonech i nadále pokračovat“

banmuzi

19.2.2017

Přípravkoví hráči MFK U7 vyrazili za hranice, aby se v sousedním Německém Heidenau zúčastnili halového turnaje. Jak vše dopadlo, přiblížil trenér Roman Hačecký :

„V neděli 19.2.2017 jsme zavítali na turnaj roč. 2010 do německého města Heidenau ležícího nedaleko Drážďan.

V turnaji startovalo 12 družstev rozdělených do dvou skupin po šesti. Naši malí svěřenci odehráli ve skupině pět zápasů a s bilancí čtyři výhry a jedna prohra postoupili do semifinále ze druhého místa. Zápas o finále se odehrával na jedné polovině, a to polovině našeho soupeře. Po několika velkých šancích, nastřelené tyčce se náš soupeř dostal 10 vteřin před koncem do jediného útoku a skóroval. Turnaj jsme tak zakončili soubojem o třetí místo a to vítězstvím!

Hrál se systém 1+4 na hřišti 40x20 metrů. Bohužel naši hráči ne vždy prodali vše, co už umějí, u některých se hodně projevila tíha okamžiku, ale zároveň se odkryly nedostatky, na kterých budeme na trénincích dále pracovat.

Velkým kladem bylo málo inkasovaných branek (tři ze sedmi utkání + náš brankář obdržel cenu nejlepšího brankáře turnaje) a nasazení chlapců při zápasech.

banmuzi

5.2.2017

COERVER turnaj v Ústí n/L

5.2.2017 zajížděla dvě družstva MFK ročníku 2010 do Sportovní haly UJEP v Ústí n/L.

V kombinované sestavě způsobené marodkou bylo v každém týmu 5 hráčů. Hrálo se systémem 3 na 3 a na 4 branky. V zápasech padalo hodně gólů a kluky zápasy evidentně bavily i proto, že většina branek padala do soupeřovi sítě.

Turnaj proběhl opět za podpory rodičů a patří jim za to velké díky.

banmuzi

15.1.2017

Zprávu z turnaje v Málkově pro mladé fotbalisty roč. 2010 přinesl trenér Roman Hačecký :

„V neděli 15.01.2017, hned druhý den po náročném výjezdu na turnaj do Meissenu, jsme se vypravili se širším kádrem našeho týmu do Málkova na obhajobu prvního a třetího místa z minulé návštěvy. Turnaje se účastnilo šest týmů a z toho dva naše (bílý a červení).

Ačkoliv jsme tentokrát dali příležitost všem hráčům z širšího kádru, kluci svojí bojovností a chutí do jednotlivých zápasů dokázali uhrát krásné druhé a čtvrté místo.

Je zajímavá skutečnost, že největší nasazení a tempo je vždy k vidění při vzájemném měření našich týmů a myslím si proto, když by všichni takto přistupovali ke každému zápasu, výsledky by byly ještě lepší.

Nerad vyzdvihuji jednotlivce, ale v týmu červených tři kluci a v týmu bílých dva, hráli opravdu výborně a byli opravdovými tahouny svých týmů.“ Dodal na závěr Roman Hačecký.

banmuzi

10.12.2016

Další turnaj malých nadějí roč. 2010 přiblížil trenér Roman Hačecký :

“ V sobotu 10.12.2016 jsme zavítali na Meziboří, když jsme přijali pozvánku na turnaj osmi týmů roč. 2010.

Postavili jsme dva týmy, bílé a červené. Kluci si složení týmů vybrali sami losováním a pak už se vrhli do lítých bojů. Jako obvykle ne každý soupeř dodržel věkové omezení, ale našim borcům to samozřejmě nevadilo a proti každému podávali krásné a bojovné výkony.

Tým červených doplatil na silnější skupinu a nakonec dohrál na šestém místě.

banmuzi

4.12.2016

V neděli 4.12.2016 jsme uspořádali mini turnaj v hale na Albrechtické.

My jsme postavili tři týmy(Real Madrid, Bayern Mnichov a Inter Milán) a přijel i jeden tým Junioru Chomutov(FC Barcelona).

Rozlosování bylo každý s každým dvakrát, a tak si všichni zahráli šest zápasů po 13. minutách. Kluci hrající za tak slavné kluby hráli s velkým nasazením, i ti co trénují teprve chvilku se opravdu snažili a tak turnaj krásně odsýpal.

Hrálo se 4+1 za použití mantinelů, nebyly tudíž žádné prostoje a padalo hodně branek. My trenéři jsme se shodli, že takovýto formát zápasů určitě ještě párkrát zopakujeme.

Děkuji rodičům za přípravu a úklid hřiště.

banmuzi

20.11.2016

Jak si vedli mladí fotbalisté MFK na turnaji roč. 2010, přiblížil trenér Roman Hačecký :

„V neděli 20.11.2016 jsme opět zavítali do Ústí n/L a jako už obvykle jsme tam sehráli výborný Coerver turnaj, tentokrát nazvaný Kocanda Cup. Nechci se pořád opakovat, ale u Láci (p. Laciny) to asi ani jinak být nemůže.

Postavili jsme tři týmy, dva nováčkové si zahráli první zápas v klubovém dresu (Daník a Pavlík) a inovovali jsme týmový pokřik. Prostě úspěšný den, kluci dostali krásné medaile a nějakou sladkost, rodiče zase hrdě sledovali své borce při krásných gólových akcích.

Nesmím zapomenout poděkovat p. Mahnertové za výborné koláčky, borcům v kabině opravdu chutnaly a dodaly jim síly“.

banmuzi

13.11.2016

Málkov 13.11.2016 - halový turnaj U7

Skvělé vystoupení mosteckých přípravek zhodnotil trenér Robert Kusek :

“V neděli vyrazili naši hráči U7 do nedalekého Málkova, kde se zúčastnili halového turnaje. Mostecký fotbalový klub postavil hned dva velmi kvalitní týmy (červení, bílí), které se postupně utkaly s celky Karlových Varů, Ostrova, Sokolova a Chomutova.

Celý turnaj se nesl ve velmi svižném tempu jak herně, tak organizačně a všichni kluci a holky (nesmíme zapomenout na naši skvělou bojovnici Nikolku) odehráli 5 kvalitních utkání včetně zápasu mezi sebou (červení proti bílým).

Oba týmy po celý turnaj předváděly velmi bojovný a kolektivní výkon, který nakonec vynesl červené na celkové první místo v turnaji a bílý tým slavil bronzovou medaili. Na celém týmu bylo vidět, jak si turnaj užil a i v mezizápasových pauzách se v kabině hrál fotbal.

Mladší přípravka U7

Poslední turnaj:

tbu

Následující zápas:

tbu

Žádáme rodiče o kontrolu plateb měsíčních členských příspěvků.

Číslo účtu 1019551077/6100

variabilní symbol - rodné číslo dítěte.

Částka 400,- Kč.

Děkujeme.

Main Page Contacts Search