MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

Sestava U7

Realizační tým U7

Foto U7

U7

Přenos Jílové - MFK

youtubechannel

facrlogo

 

 

ukfslogo

 

ofsmostlogo

 

ofsmostlogo

Spolupráce s Klubovou akademií FK Teplice

tepliceznak

Naši partneři

logo most cb2

 

logo usteckykraj

 

logo fortuna

 

logo mosteckydenik

 

logo homerlive

 

logo emostecko

 

logo gamaradio

 

logo datalife

 

logo mb1

 

logo ts

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

banmuzi

Mladší přípravka Mosteckého fotbalového klubu Most uspěla na mezinárodním turnaji v Českém Dubu s názvem ZELENCUP Junior 2018, kterého se účastnilo 16 týmů včetně Sparty Praha nebo Slavie Praha.

Kluci se ve skupině A postupně utkali právě s favorizovanou Slávií Praha, dále Jeléniou Gorou ( Pol. ), FK Kolín, Slovanem Liberec, FA Petra Voříška, Juniorem Chomutov a Olympií Bruntál.

Mostečtí v základní skupině všechny utkání vyhráli a co víc, všechny soupeře herně přehráli. Vzhledem k jinému systému turnaje, kdy se hrálo na větší počet vstřelených branek nakonec mostečtí i přes svou herní dominanci v základní skupině skončili druzí za Slávií Praha, která měla 56 vstřelených branek. Mostečtí byli též agilní, ale vstřelili o něco méně gólů a to 41.

Most se tedy utkal o třetí místo s výborným silově a technicky vybaveným mužstvem TJ Praga Praha. Toto utkání se hrálo již za velkého deště, přesto bylo reklamou na dětský fotbal. Mostečtí do samého závěru prohrávali o jednu branku a i díky obrovské snaze za každou cenu hrát fotbal do poslední chvíle utkání vyrovnali a dovedli ho k penaltovému rozstřelu, kde nakonec byli šťastnějším týmem a získali na tomto velkém turnaji úžasné  3. místo.

Uznání si vysloužili i od organizátorů turnaje a také o od trenérů svých soupeřů za předvedenou hru a fotbalovost. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Tomáš Lipert. Nejužitečnějším hráčem týmu byl zvolen Šimon Vorlíček.

Hodnocení trenéra: "Jsem rád, že se klukům na dle mého názoru organizačně nejlepším turnaji v ČR dařilo a navíc prošli turnajem bez ztráty kytičky. Vstřelili velké množství branek, a co víc, činnosti naučené v tréninku si přenesli do utkání, což pro nás trenéry je důležitější jak samotný výsledek utkání. Jsem za kluky šťastný, je hezké vidět ty rozzářené dětské tváře po turnaji. Kluci v turnaji uspěli hlavně díky své technické vybavenosti, srdíčku, vzájemné spolupráci a radosti z fotbalu, kterou si přenášeli bez nervozity postupně do každého utkání."

Sestava: Tomáš Lipert, Ondřej Tampa, Kryštof Král, Šimon Vorlíček, Kryštof Kučra, Josef Libecajt, David Bebák, Tony Phan,  Josef Král

Trenér: Rain.T.

zelcup1

zelcup2

zelcup3

Mladší přípravka U7

Poslední turnaj:

tbu

Následující zápas:

tbu

Žádáme rodiče o kontrolu plateb měsíčních členských příspěvků.

Číslo účtu 1019551077/6100

variabilní symbol - rodné číslo dítěte.

Částka 400,- Kč.

Děkujeme.

Main Page Contacts Search