MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

banmuzi

Naši muži se rozloučí s letošní sezonou fotbalové Divize zápasem 30.kola, ve kterém přivítají na svém hřišti druhé Zbuzany.

Náš soupeř v minulé kole na svém hřišti vysoko porazil poslední Rakovník 5:2.

Podzimní zápas na hřišti Zbuzan se nám nevydařil a podlehli jsme domácím 1:4.

Zápas Mostecký FK - FK Zbuzany 1953 začíná v sobotu 15.6. od 10:30 na FSJM.

banmuzi

Na půdu osmého Brandýsa zajíždějí naši muži v sobotu k zápasu 29.kola fotbalové Divize B.

Brandýs v minulém kole podlehl na domácím hřišti sedmým Neratovicím 2:3.

V podzimním zápase na našem hřišti jsme podlehli našemu soupeři 1:4, když naši branku vstřelil D. Valenta v devadesáté minutě z pokutového kopu.

Zápas FK Brandýs n.L. – Mostecký FK začíná v sobotu 8.6. od 10.15 v Brandýse.

banmuzi

Souboj dvou posledních celků tabulky uvidí v sobotu diváci v Mostě. Na náš stadion přijede k zápasu 28.kola fotbalové Divize B předposlední tým průběžné tabulky, TJ Tatran Rakovník.

Oba soupeře dělí v tabulce po 27.kole pouhé dva body.

Rakovník v minulém kole remizoval doma s Hostouní 1:1 a bonusový bod po penaltách zůstal v Rakovníku.

V podzimním zápase na hřišti Rakovníka jsme podlehli domácí vysoko 2:5 a máme jim tedy v sobotu co vracet.

Zápas TJ Tatran Rakovník – Mostecká FK začíná tradičně v sobotu 1.6. od 10:15 hodin na FSJM.

banmuzi

Na hřiště sedmých Neratovic zajíždějí naši muži k zápasu 27.kola fotbalové Divize B.

Neratovice v minulém kole porazily doma desátou Březovou 2:1.

V podzimním zápase za našem hřišti jsme zvítězili 3:2 po brankách Rubeše 2x a D. Valenty.

Zápas FK Neratovice/Býškovice – Mostecký FK začíná v sobotu 25.5. od 10:15 hodin v Neratovicích.

banmuzi

Vedoucí tým průběžné tabulky, Sokol Hostouň, přivítáme na našem hřišti v sobotu v rámci 26.kola fotbalové Divize B.

Hostouň vede tabulku s náskokem čtyř bodů před druhými Zbuzany. V minulém kole zvítězila na domácím hřišti 2:0 nad SS Ostrá.

V podzimním zápase na hřišti Hostouně jsme se ujali vedení 1:0 po brance Vaňka z 23. minuty. Domácí z penalty ještě v první půli vyrovnali a v 65. minutě vstřelili vítěznou branku.

Zápas Mostecký FK - Sokol Hostouň začíná tradičně v sobotu od 10:15 na FSJM.

banmuzi

Na půdu desátého týmu tabulky, FK Olympie Březová, zajíždějí naši muži v sobotu k zápasu 25.kola fotbalové Divize B.

Náš soupeř si v minulém kole doma snadno poradil s Chomutovem, když zvítězil jednoznačně 3:0.

V podzimním zápase na našem hřišti jsem Březové podlehli 0:1, brankou Martince z 24.minuty zápasu.

Zápas FK Olympie Březová – Mostecký FK začíná v sobotu 11.5. od 15.00 na hřišti Olympie.

banmuzi

V sobotu přivítají naši muži desátý celek průběžné tabulky - Sportovní sdružení Ostrá.

Ostrá v minulém kole doma remizovala s Nymburkem 1:1 a po penaltách si druhý bod odvezli hosté.

Podzimní zápas na hřišti soupeře nám vůbec nevyšel a nakonec jsme odjížděli s porážkou 0:4.

Zápas 24. kola fotbalové Divize B Mostecký FK - Sportovní sdružení Ostrá začíná tradičně v sobotu 4.5. od 10:15 hodin na FSJM.

banmuzi

Další derby, tentokrát s Chomutovem čeká naše muže již v pátek v rámci 23. kola fotbalové Divize B.

Chomutov v minulém kole doma překvapivě porazil doma, na jaře v dobré formě hrající, Souš 2:1.

V podzimním zápase na našem hřišti jsme s Chomutovem remizovali 1:1 a bonusový bod po penaltách zůstal v Mostě.

Zápas FC Chomutov – Mostecký FK začíná v pátek 26.4. od 18:00 v Chomutově.

banmuzi

Naši muži přivítají na svém stadionu v rámci 22. kola fotbalové Divize B dvanáctý celek tabulky – SK Polaban Nymburk.

Náš soupeř v minulém kole doma remizoval s Kladnem 0:0 a bonusový bod po penaltách si odvezlo Kladno.

V podzimním kole na hřišti soupeře jsme již v 17. minutě vedli 2:0, po brankách Šípka a Mirgy. Zápas nakonec skončil 2:2 a bonusový bod zůstal u domácích.

Zápas Mostecký FK - SK Polaban Nymburk začíná v sobotu 20.4. od 10:15 hodin na FSJM.

banmuzi

FK Baník Souš - Mostecký FK  2:1 (1:1)

Branky: 14. Prokop, 89. Nobst  – 2. Matyáš (vlastní)

Mostečtí fotbalisté se v rámci 21. kola vydali k derby zápasu do areálu Baníku Souš, aby se utkali o body s místními hráči.

Zápas měl pro družstvo MFK příjemný začátek, když se jim podařilo dostat dovedení hned ve druhé minutě. Po rozehrání standardní situace si soušští vstřelili vlastní gól – 0:1. Průběh utkání byl poté velice vyrovnaný.

Hráči MFK mile překvapili velkým nasazením a bojovností, díky které mohli diváci sledovat opravdu rovnocenný duel. Přesto se podařilo domácím hráčům vyrovnat ve 14. minutě, kdy se trefil Prokop – 1:1.

Zbytek prvního poločasu a i druhá půle byly ve znamení množství důrazných osobních soubojů, mnohdy na hranici pravidel. Rozhodčí rozdal 10 žlutých karet a dvě z nich se staly osudné pro Kasala, který musel po druhé žluté kartě v 64. minutě předčasně pod sprchy. Od této chvíle se domácí fotbalisté snažili o využití přesilovky a strhnutí vedení na svoji stranu.

banmuzi

Další kolo fotbalové Divize B přináší našim hráčům a fanouškům atraktivní mostecké derby mezi FK Baník Souš a naším týmem.

Souš se na jaře rozjela a sbírá body v každém zápase. Aktuálně ji najdeme na druhém místě průběžné tabulky se ztrátou pouhých tří bodů na vedoucí příčku.

V podzimním zápase na našem hřišti jsme prohráli se Souší 3:0 a i v nadcházejícím zápase bude vzhledem k formě soupeře těžké uspět.

Mostecké derby začíná na Souši v sobotu 13.4. od 17:00 hodin.

banmuzi

Osmé Kladno přivítají naši muži v sobotu dopoledne v rámci 20.kola fotbalové Divize B.

Náš soupeř v minulém kole doma zvítězil vysoko nad Ostrovem 4:1

V podzimním zápase jsme na hřišti Kladna podlehli 0:2, když obě branky padly již v úvodu zápasu, v první čtvrthodině.

Zápas MFK – SK Kladno začíná v sobotu 6.4. od 10:15 na FSJM.

banmuzi

Na hřiště sedmého Motorletu zajíždějí naši muži v sobotu k zápasu 19. kola fotbalové Divize B.

V minulém kole náš soupeř v minulém kole porazil doma 2:0 pražský Meteor.

V podzimním zápase na našem hřišti jsme vedli po brance D. Valenty 1:0, ale díky dvěma brankám soupeře v 67. a 69. minutě si nakonec tři body odvezl soupeř.

Zápas FK Motorlet Praha – MFK začíná v sobotu 30.3. od 10:15 na hřišti Motorletu.

banmuzi

Souboj sousedů ze spodní části divizní tabulky uvidí stadion Josefa Masopusta v soboru dopoledne. V rámci 18. kola fotbalové divize B přivítáme čtrnáctý Ostrov.

Na našeho soupeře ztrácíme tři body a je tedy o velikou motivaci postaráno.

Ostrov v minulém kole remizoval doma s Libiší 1:1 a bonusový bod zůstal v Ostrově.

V podzimním kole jsme v Ostrově podlehli domácím 1:0.

Zápas MFK - FK Ostrov začíná tradičně v sobotu 23.3. od 10:15 na FSJM.