logo mb1

logo ts

logo xfotbal

banmuzi

Přátelské utkání mezi MFK U18 a Sokolem Horní Jiřetín (muži), které se konalo na UMT, skončilo vítězstvím hostů 1:2 po poločase 1:0.

Domácí nastoupili v této sestavě:

Kovařík – Činoveský,Kavický,ČernýRosenbaum – Juris,Grossmann,Bican,Horváth – Loukota, Sapoušek

Náhr. Tomeš

Trenér Lilko Radek

banmuzi

11.11.2017

Mostecký FK U18 - FC Slovan Liberec  3:2 (0:2)

Mostečtí dorostenci si vyšlápli na lídra soutěže a připravili mu první porážku v soutěži.

V prvním poločase se za pomoci silného větru dvakrát prosadili hosté a s domácími hráči to nevypadalo dobře. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji mostečtí borci a brankami Čonky, Cicka a Mirgy otočili výsledek utkání.

Trenér Stanislav Hofmann : „Proti silnému Liberci jsme odehráli velmi dobré utkání a zaslouženě bereme tři body. Všichni hráči, kteří nastoupili do tohoto utkání, zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon“.

Sestava: Kubíček, Vrbka, Ducháček, Stini, Šlágr, Čonka, Tykal, Kerner (46´ Kocourek), Cicko, Mirga, Hejtmánek

Trenér : Stanislav Hofmann, asistent : Robert Schoř, vedoucí mužstva: Hana Krtičková

banmuzi

16.9.2017

Mostecký FK U18 – FK Litoměřicko 5:1 (2:0)

Další vítězství si připsali dorostenci MFK proti týmu z Litoměřicka.

V 25. minutě po centru Čonky si srazili hosté míč do vlastní branky a domácí šli do vedení 1:0. Ve 36. minutě se prosadil Hejtmánek a do kabin se odcházelo za stavu 2:0.

V 55. minutě se trefil křižnou střelou Cicko a bylo to 3:0. Skluz Tykala v 70. minutě po centru z levé strany znamenal čtvrtou branku v síti hostů. Čestný úspěch zaznamenali hosté v 84. minutě a snížili na 4:1. Za další minutu už to bylo 5:1 po brance Hejtmánka.

Trenér Stanislav Hofmann : „Dnes jsme potvrdili dobrou formu a zaslouženě jsme zvítězili“.

Sestava: Klíma, Vrbka, Kerner, Stini, Ducháček, Čonka, Tykal, Bican (46. Koutecký), Hejtmánek, Cicko, Mirga

Trenér : Staniskav Hofmann, asistent trenéra: Robert Schoř, vedoucí mužstva: Hana Kytičková

banmuzi

9.9.2017

FK Litvínov U19 – MFK U18  1:3 (0:1)

Ve čtvrtém kole ČDD zajížděli dorostenci MFK k derby do sousedního Litvínova.

Již v 6. minutě se prosadil hlavou mostecký Hejtmánek a hosté šli do vedení 0:1.

Po celý první poločas si udržovali hosté mírnou převahu, ale z velkých šancí, které si vytvořili, nic nevytěžili.

V 65. minutě se nádherně trefil Tykal a mostečtí hráči šli do vedení 0:2. Po chybě v obraně v 72. minutě snížili domácí na 1:2.

V 85. minutě prostřelil Hejtmánek domácího brankáře a uzavřel účet utkání na 1:3.

Trenér Stanislav Hofmann: „Výsledkově i herně jsme byli lepším týmem a proto si zaslouženě odvážíme tři body“.