banmuzi

11.6.2017

Mistrovské utkání krajského přeboru staršího dorost 11. června 2017

Mostecký fotbalový klub B - FK Neštěmice   2:3 (2:3)

Utkání starších dorostenců přiblížil trenér Jaroslav Haspra : „Toto utkání naši kluci sehráli na hlavním stadionu FSJM a i přes porážku se odehrálo docela slušné utkání.

Obě družstva se postarala o pohledný fotbal a to i v dost teplém počasí. Naši vstoupili do utkání aktivně a v úvodu se ujali vedení, soupeř však dokázal na naši branku odpovědět a následně i navýšit. Naši hráči se však dokázali s výsledkem poprat a dokázali vyrovnat. Bohužel těsně před koncem poločasu se soupeři podařilo znova odskočit a stav 3:2 v náš neprospěch určil poločasový výsledek.

V druhém poločase kluci sice bojovali, ale bez gólového efektu a tak jsme doplatili na neproměnování šancí, do kterých se naši kluci dostávali. Soupeř se snažil o navýšení skóre, ale kluci dobře bránili a soupeři nedovolili skórovat. Na druhou stranu naše šance také končily neúspěchem. A tak zápas skončil naší porážkou 2:3“.

banmuzi

3.6.2017

ASK Lovosice/SK Velemín - Mostecký fotbalový klub B    0:5 (0:3)

Utkání starších dorostenců přiblížil trenér Jaroslav Haspra : „Naše utkání mohu zhodnotit velmi kladně, protože kluci předváděli přesně to, co od nich vyžadujeme.

Samozřejmě kluci hráli to, co jim soupeř povolil a ten toho povolil velmi mnoho. Ačkoliv se snažil a znepříjemňoval nám jakékoliv aktivity, tak naši hráči si dokázali poradit. V prvním poločase jsme mohli vést větším rozdílem, ale opět jsme dopláceli na neproměňování gólových šancí, a tak se odcházelo jen za stavu 3:0 v náš prospěch.

Druhý poločas jsme začali opět velmi aktivně a tuto aktivitu jsme udrželi po celý poločas. Je škoda, že jsme nedokázali tuto převahu zužitkovat i gólově. Před výkonem obou klubů musíme smeknout, jelikož se hrálo za velmi nefotbalověm počasí, kde teploty byly opravdu velmi vysoké. A obě družstva se snažila předvádět pěkný fotbal. Naši kluci však předvedli více fotbalovosti a tak zaslouženě vyhráli.“

banmuzi

21.5.2017

Mistrovské utkání krajského přeboru staršího dorostu v neděli 21. května 2017

FK Litoměřice/TJ Žitemice - Mostecký fotbalový klub B    2:12 (0:7)

Utkání starších dorostenců přiblížil trenér Jaroslav Haspra : „Od začátku utkání naši hráči měli velkou převahu a soupeře téměř vůbec nepouštěli na naší polovinu. Sice se našly malé výjimky, ale kluci si věděli rady a soupeř se nedostal ani do žádné koncovky.

Oproti jiným utkáním naši kluci tutu převahu dokázali zužitkovat také gólově. Poločas tak skončil vysokým rozdílem 7:0.

banmuzi

14.5.2017

Mistrovské utkání krajského přeboru staršího dorostu

Mostecký fotbalový klub B  :  VOŠ a SOŠ Roudnice n/L  1:9 (0:2)

Utkání starších dorostenců přiblížil trenér Jaroslav Haspra : „V prvním poločase se hrál velmi pohledný fotbal s obou stran a šance si vytvářela obě mužstva. K naší smůle jsme tyto šance nedávali, naopak soupeři se podařilo dvě z nich využít a tím se ujmuli vedení 2:0.

Celý první poločas byl vyrovnaný a hráči obou mužstev nám předváděli pohledný fotbal. Kluci však nedokázali na branky soupeře odpovědět a tak se do kabin za stavu 2:0 pro hosty.

Druhý poločas pro nás nezačal dobře, když jsme inkasovali hned v úvodu a naši kluci se nedokázali vzchopit a odpovědět na narůstající tlak soupeře. Sice nám poté soupeř dovolil 1x skórovat, ale ani to naše kluky nenakoplo.

banmuzi

7.5.2017

TJ Proboštov  -  Mostecký fotbalový klub B 2:5 (1: 2)

Utkání starších dorostenců přiblížil trenér Jaroslav Haspra : „Naši kluci začali tento zápas velmi dobře a již ve druhé minutě skórovali.

Náš tým předváděl dobrý výkon a soupeře takřka k ničemu mostečtí nepustili. Soupeř chtěl naší obranu překonat nakopávanými centry, ale naše obrana tyto pokusy likvidovala. Až ve třicáté minutě jsme zaváhali a soupeř dokázal naší chybu potrestat. Stav 1:1 vydržel ale pouhých pět minut, když se naši hráči opět prosadili a do kabin se odcházelo za stavu 1:2 v náš prospěch.“

Do druhého poločasu jsme vstoupili dosti nešťastně, protože jsme dovolili soupeři vstřelit branku ihned po rozehrávce. Naši hráči to však, jak se říká, nezabalili a nadále se snažili strhnout vítězství na naší stranu. To se jim podařilo, když vsítili do konce druhé půle ještě tři branky. Kluci byli po celou dobu utkání lepším mužstvem a svojí výhru si zasloužili“.

banmuzi

22.4.2018

SK Ervěnice-Jirkov  -  Mostecký fotbalový klub B 2:2 po penaltách (3:2)

Střelci  MFK : Petr Vejrážka a Tomáš Tóth

Utkání starších dorostenců přiblížil trenér Jaroslav Haspra : „Od úvodních minut naši kluci soupeře přehrávali a odměnou jim byl vstřelený první gól již po osmi minutách.

Ačkoliv se nehrál moc líbivý fotbal, přeci si naši kluci vypracovali výce šancí a v 37. minutě opět skórovali. Snad to byla naše nesoustředěnost, která dopustila soupeři v závěru poločasu tento dvougólový náskok zlikvidovat a během čtyř minut utkání zremizovat na 2:2. Za tohoto stavu se odcházelo do kabin“.

Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně, zlepšili hru, ale soupeř nám nedovolil přesné zakončení. Ač jsme měli jak fotbalovou, tak územní převahu, nedokázali jsme najít recept na zdolání domácí branky. A znova jsme doplatili na neproměňování šancí.

banmuzi

9.4.2018

Mistrovské utkání krajského přeboru staršího dorostu 9. dubna 2017

Mostecký fotbalový klub  B - FK Bilina  9:2 (2: 1)

Utkání starších dorostenců přiblížil trenér Jaroslav Haspra : „Toto utkání v prvním poločase nabídlo houževnatý výkon hostujícího celku. Naši kluci se však dokázali do brankových situací dostávat, bohužel jsme opět dopláceli na jejich neproměňování.

Až v 19. minutě jsme se prosadili, soupeř ale dokázal kontrovat vyrovnávací brankou v 31. minutě. Naši kluci však odpověděli velmi bleskově a za čtyři minuty opět skórovali a ujali se vedení 2:1. Za tohoto stavu se odcházelo do kabin.

Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi dobře, během chvilky jsme vstřelili tři branky a ujali se vedení 5:1.