MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

Sestava U10

Realizační tým U10

Nominace U10

tplan

Foto U10

U10

Přenos Lovosice - MFK

youtubechannel

facrlogo

 

 

ukfslogo

 

ofsmostlogo

 

ofsmostlogo

Spolupráce s Klubovou akademií FK Teplice

tepliceznak

Naši partneři

logo most cb2

 

logo usteckykraj

 

logo fortuna

 

logo mosteckydenik

 

logo homerlive

 

logo emostecko

 

logo gamaradio

 

logo datalife

 

logo mb1

 

logo ts

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

banmuzi

V neděli 15.4.2018 se uskutečnilo další kolo Krajského přeboru satelitního turnaje starších přípravek 2+2 družstva. Turnaj se uskutečnil v Litvínově.

Mostecká přípravka U10 (r. 2008) se na tomto turnaji prezentovala dobrým výkonem. V prvním zápase se mostečtí hráči utkali s Teplicemi. Utkání bylo vyrovnané. V tomto utkání zvítězili tepličtí 19:12.

Ve druhém utkání se mostečtí střetli s Litvínovem a toto utkání vyhráli 14:9.

Sestava Mostu: Polák, Černý, Gänsler, Hudeček - Piskač, Doubrava, Foršt, Kočišová, Neckář, Štěpánek, Tran Xuan, Balászová, Víšek, Dobiáš, Krátký

Trenér: Zdeněk Kopas 

Asistent trenéra : Ladislav Dobiáš

Vedoucí : Zdenka Doubravová

banmuzi

V sobotu 7.4.2018 přivítala mostecké přípravka U10 r.2008 tým ze soudního Německa a to družstvo Deutschneudorf.

Mostecká přípravka se utkala s tímto týmem v Čepirozích, kde spolu sehráli utkání 4 x 20 minut a na závěr si všichni kopli penalty. Utkání nemělo vítěze ani poražené, protože hráči se prolínali v obou týmech. Tímto prvním utkáním chceme navázat na spolupráci s tímto klubem a to i v jiných kategoriích. Za příznivého slunečného počasí si děti i rodiče užili pěkné sobotní odpoledne.

Sestava Mostu: Polák, Černý, Gänsler - Piskač, Doubrava, Foršt, Kočišová, Kalita, Neckář, Štěpánek, Tran Xuan, Štrouf, Balászová, Víšek,

Trenér: Zdeněk Kopas  Asistent trenéra : Ladislav Dobiáš Vedoucí : Zdenka Doubravová

banmuzi

Halový turnaj - Ostrov - hala gymnasium U10 r.2008 

K dalšímu halovému turnaji zajížděla mostecká starší přípravka do Ostrova.

Turnaje se zúčastnilo sedm týmů. Hrálo se každý s každým.

Na turnaji mostečtí postupně prohráli s FK Skalná 2:0, TJ Spartak Chodov 4:0.FK Ostrov 2:1, FK Litoměřice 2:0, TJ Jiskra Aš 4:1 a Slavoj Vyšehrad 3:0.

Zdeněk Kopas, trenér: „Na dnešním turnaji jsme se přesvědčili, že vše vychází z tréninku. Jak kluci nebudou chtít pracovat v tréninku, tak v zápase to samo nepřijde. V turnaji jsme pravidelně střídali bez ohledu na výsledek, ale málo jsme se "poprali" o výsledky v jednotlivých utkáních.

banmuzi

Halový turnaj - FK Litvínov - hala Koldům U10 r. 2008 

K dalšímu halovému turnaji zajížděla mostecká starší přípravka do nedalekého Litvínova - do haly na Koldomu.

Turnaje se zúčastnilo deset týmů. Hrálo se ve dvou skupinách. V prvním utkání porazili mostečtí FK Litvínov-černí 4:1.

Ve druhém utkání porazili Neštěmice 5:4. Ve třetím utkání remizovali mostečtí s FK Louny 3:3.

V posledním utkání ve skupině prohrála mostecká přípravka s FK Teplice-žlutí 6:3. Mostečtí tak postoupili do finálové skupiny o 1-4. místo.

Utkání s FK Teplice-žlutí se započítávalo do této skupiny. S FK Teplice-modří mostečtí prohráli 7:1. V posledním utkání prohráli s FK Jablonec 9:1.

Mostečtí tak obsadili čtvrté místo. Nejlepším hráčem (hráčkou) turnaje byla vyhlášená Stela Balázsová z Mosteckého fotbalového klubu o.p.s.

banmuzi

11.2.2018

Halový turnaj - SK Ervěnice - Jirkov U10 r. 2008 

K dalšímu halovému turnaji zajížděla mostecká starší přípravka do nedalekého Jirkova - Ervěnic. Turnaje se zúčastnilo devět družstev a hrálo se ve dvou skupinách.

Začátek turnaje se mosteckým nevydařil. Hned v prvním utkání brankou v úvodu utkání prohráli s Litoměřickem 1:0. Ve druhém utkání mostečtí porazili Ostrov 1:0.

Po té mostečtí porazili Žatec 5:0. V posledním utkání skupiny mostečtí nešťastně prohráli s Ervěnicemi 3:2.

V souboji o umístnění starší přípravka remizovala se Zličínem 0:0. Tím obsadila osmé místo.

banmuzi

3.2.2018

Halový turnaj - Spořice U10 r. 2008 

K dalšímu letošnímu halovému turnaji zajížděla mostecká starší přípravka do nedalekých Spořic. Turnaje se zúčastnilo sedm družstev a hrál každý s každým.

Začátek turnaje se mosteckým nevydařil. Hned dvě úvodní utkání prohráli shodně 2:0 a to s FC Slavia Karlovy Vary a FK Hvězda Cheb.

Ve třetím zápase poté porazili mladí hráči MFK FK Baník Sokolov 2:1 (Doubrava, Neckář). V dalším utkání porazili FK Bílinu 2:1 (Doubrava, Dobiáš). V pátém utkání remizovali s FK Ostrovem 1:1 (Štěpánek).

V posledním utkání prohráli 4:1 s FK Louny (Doubrava) a obsadili tak páté místo.

banmuzi

21.1.2018

Halový turnaj - Rokycany , U10 r. 2008 

Ke druhému letošnímu halovému turnaji zajížděla mostecká starší přípravka do Rokycan, kde se zúčastnila halového turnaje pro ročník 2007.

Turnaj se hrál ve dvou skupinách po čtyřech účastnících. V prvním zápase mostečtí prohráli s TJ Sušice 1:9. Ve druhém prohráli s FK Kohouti Rokycany 2:4.

V posledním zápase ve skupině prohráli s TJ Přeštice 5:3.

V souboji o umístnění jsme se střetli s Planou, se kterou jsme prohráli 6:2.

banmuzi

7.1.2018

Halový turnaj UMBRO CUP -Říčany, hala na Fialce U10 r. 2008 

K prvnímu letošnímu halovému turnaji zajížděla mostecká starší přípravka do Říčan, kde se zúčastnila halového turnaje UMBRO CUP.

Turnaj se hrál ve dvou skupinách po čtyřech účastnících. V prvním zápase mostečtí prohráli s SK Union Čelakovice 6:0. Ve druhém utkání mostečtí porazili SK Šestajovice 4:1 (Doubrava 2, Neckář, Kalita).

Ve třetím utkání mostečtí porazili SK Libuš II. 2:0 (Doubrava, Balázsová). Mostecká přípravka postoupila ze druhého místa do semifinále. Zde se utkala s TJ Sokol Suchdol a mostečtí prohráli 3:0. V zápase o třetí místo se utkali s SK Libuš I.. Mostečtí toto utkání vyhráli 2:0 (Balázsová, Neckář) a skončili na třetím místě.

banmuzi

V neděli 8.10. se odehrál další satelitní turnaj v Čepirohách. Výkop byl v 10:00.

Hrálo se na čtyřech hřištích systémem 5+1  (2x 12 minut). Změřit síly si s námi přijeli Chomutov, Litoměřice, Louny - Bílina.

Nominace:

tým A)  Adam Foršt, Adam Doubrava, Rosťislav Neckář, Jirka Hudeček, Tomáš Tranxuan, Pavel Černý

tým B) Stella Balázsová, Natálka Kočišová, Denis Straňánek, Ladislav Dobiáš, Ian Víšek, Miroslav Kalita, Zdeněk Hošek, Nikolas Krátký, Pavel Štěpánek, David Gancler, Honza Piskač

banmuzi

3.10.2017

Základní kolo Ondrášovka CUP U10 kategorie 2008 se odehrálo v Mostě. Turnaj se hrál na hřišti Baníku Souš.  Výkop v 9:30, hrálo se systémem 5+1.

Na Ondrášovku CUP dorazily tyto týmy: SK Junior Teplice, FK Mladá Boleslav, FK Neratovice – Byškovice, SK Roudnice nad Labem, Fotbalový klub Ústí nad Labem, FK Baník Sokolov, FC Slavia Karlovy Vary, Mostecký fotbalový klub

Hodnocení trenéra Zápotockého :„První tři zápasy se hráči nemohli dostat do formy. Nebyli dost důslední a spousty soubojů o balóny prohráli. Přišlo mi, že se bojí jít do kontaktu s protihráčem. Další dva zápasy byli o něco lepší a začali konečně hrát. Už jsme viděli i střely na branku, najednou padaly góly, hráči bojovali a dokonce jsme i vyhráli.

Starší přípravka U10

Poslední turnaj:

tbu

Následující turnaj:

tbu

Tabulka U10

# tým body
1. MFK 0
2. tým 0
3. tým 0
4. tým 0
5. tým 0
6. tým 0
7. tým 0
8. tým 0
9. tým 0
10. tým 0
11. tým 0
12. tým 0
13. tým 0
14. tým 0

tplan

mplan

Žádáme rodiče o kontrolu plateb měsíčních členských příspěvků.

Číslo účtu 1019551077/6100

variabilní symbol - rodné číslo dítěte.

Částka 400,- Kč.

Děkujeme.

Main Page Contacts Search