MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

Realizační tým U11

Foto U11

U11

Přenos Lovosice - MFK

youtubechannel

facrlogo

 

 

ukfslogo

 

ofsmostlogo

 

ofsmostlogo

Spolupráce s Klubovou akademií FK Teplice

tepliceznak

Naši partneři

logo most cb2

 

logo usteckykraj

 

logo fortuna

 

logo mosteckydenik

 

logo homerlive

 

logo emostecko

 

logo gamaradio

 

logo datalife

 

logo mb1

 

logo ts

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

banmuzi

V termínu 20. - 24.2. 2020 se zúčastnila starší přípravka U11 ročníku 2009 společně se starší přípravkou U10 ročníku 2010 zimního soustředění v nedalekých Spořicích u Chomutova. Tento areál, který je ideálním řešením pro mladé sportovce a jejich trenéry, skýtá veškeré pohodlí a ze strany provozovatele také 100% servis a zázemí, kde se můžou hráči soustředit jen na své výkony v tréninkovém procesu.  Pro trénink jsme využívali umělou trávu v Jirkově, hlavní hřiště s přírodní trávou, víceúčelovou halu, stabilizační místnost a taká samozřejmě regenerační linku,

Jak hodnotí soustředění trenér Kopecký: Z celkového počtu 23 hráčů se soustředění zúčastnilo 17 hráčů, 3 hráči byli v té době dlouhodobě zraněni a 3 hráči byli nemocní. Za pět dní jsme absolvovali 17 tréninkových jednotek, kde jsme se snažili především o rozvoj individuálních hráčských dovedností, ale také nezapomněli na ty fyzické přednosti.  Všechny hráče musím pochválit za to, jak přistoupili k celému soustředění a bezproblémovému chodu na TJ.

banmuzi

V neděli 16.2.2020 se starší přípravka U11 zúčastnila halového turnaje v Mostě ve Velebudicích.

Trenér Kopecký: první zápas nedělního turnaje ve Velebudicích jsme začali proti Proboštovu velmi  výborně. Soupeře, který byl slabší jsme k ničemu nepustili  a zaslouženě  vyhráli 14:0.

  1. Zápas proti Ústí nad Labem už byl znatelně horší kdy nám soupeř udělil lekci z produktivity byl tvrdší důraznější rychlejší a zaslouženě jsme ho prohráli 5: 1.
  2. Zápas proti Ostrovu nad Ohří skončil vítězstvím mosteckého týmu 3:1 ve vyrovnaném zápase jsme rozhodli v samém začátku kdy se nám podařili dvě brejkové akce.

Semifinále, které svedlo do bojů oba Mostecké  týmy a to ročník 2010 a ročník 2009 skončil vítězstvím mladšího ročníku a to v poměru 5:1.

V bojích o umístění o 3. a 4. místo jsme hráli s Karlovými Vary, kde jsme nenechali nic na pochybách a vyhráli jsme ho 7: 1 a to i když tým Karlových Varů po celý turnaj hrál pouze ve čtyřech lidech.

Celkové 3. Místo v tomto turnaji je i trochu zklamání jelikož někteří hráči nepodali své stoprocentní výkony co se týče napadání a soubojové části a rychlosti práci s balónem.

Sestava Mostu: Lipert, Pašek, Procházka, Paulovič, Žák Ondra, Žák Tomáš, Stoklas, Svítek, Pavelec.

banmuzi

V sobotu 7.3.2020 se starší přípravka kategorie U11 Mosteckého Fotbalového Klubu zúčastnila halového turnaje v nedalekých Lovosicích. Ve sportovní hale U Přívozu si to celkem 6 týmů rozdalo systémem každý s každým, a poté ještě následovali zápasy o konečné umístění.

Jaké výkony předvedli hráči MFK hodnotil trenér Broskovics:Výkony všech hráčů v celém průběhu turnaje mohu hodnotit pozitivně. Hráči vesměs plnili dané pokyny a naše hra podle toho také vypadala. Ve všech zápasech jsme si vytvořili spoustu šancí, a naopak soupeřům téměř žádné nedovolili. Bohužel proměňování šancí nás stále trápí, a tak v některých zápasech z obav o výsledek začnou hráči plašit a řešit situace unáhleně. Nicméně jsme turnaj zvládli nejen herně ale i výsledkově, a druhý víkend za sebou jsme si odvezli pohár za první místo.

banmuzi

 V neděli 12.1. se starší přípravka U11 zúčastnila turnaje pořádaným Slavii Karlovy Vary v krásné multifunkční hale.

Trenér Kopecký: Do tohoto turnaje jsme vstoupili velmi dobře a krásné hře porazili pozdější finalisty ze Zwickau 2:0. V každém zápase v tomto turnaji jsme nebyli nikdy horším týmem, ale bohužel velké chyby v obranné fázi a nedůraz v zakončování nás posunul až na pátá místo v celkovém umístění.

Výsledky Mostu:

Mostecký FK – Zwickau 2:0

Mostecký FK – Slavia Karlovy Vary I 3:1

Mostecký FK –  Baník Sokolov 2:0

Mostecký FK –  Slavia Karlovy Vary II 2:3

Mostecký FK – FK Teplice 0:1

banmuzi

V sobotu 8.2.2020 se hráči Mosteckého Fotbalového Klubu U11 zúčastnili halového turnaje v Kladně pořádaného domácím týmem SK Kladno. Turnaj se odehrál ve dvou skupinách po čtyřech týmech, a z každé skupiny pak první dva tými postoupili do dalších bojů.

Jak se hráčům MFK na turnaji dařilo hodnotil trenér Broskovics Michal: Turnaj jsme zahájili zápasem s domácím týmem SK Kladno, a začátek se nám vydařil. Po dobrém výkonu jsme se dostali do zaslouženého vedení 3:0, bohužel druhá polovina zápasu byla o poznání horší. Kluci se najednou báli hrát fotbal a držet míč na svých kopačkách, z čehož vyplynul tlak soupeře, který ho ale dokázal přetavit jen v jednu branku a zápas tak skončil naším vítězstvím 3:1.

Následoval zápas s kvalitním týmem FK Jablonec, který skončil naší prohrou 1:4. V tomto zápase se nám dařilo zakládání útočných akcí od našeho brankáře ovšem jen po půlící čáru, kde jsme nedokázali řešit situace 2:1 nebo 3:2. Řešení těchto situací bylo pomalé a nepřesné a tyto ztráty znamenaly branky v naší síti.

banmuzi

V sobotu 29.2.2020 se starší přípravka kategorie U11 Mosteckého Fotbalového Klubu zúčastnila turnaje v krásné sportovní hale ve Dvoře Králové. Turnaje se zúčastnilo 8 družstev rozdělených do dvou skupin, následovali semifinálové zápasy a zápasy o konečné umístění.

Jak se hráčům dařilo hodnotil trenér Broskovics: Soupeři na tomto turnaji byli pro nás velkou neznámou, jelikož se s těmito tými běžné nesetkáváme. Od prvního zápasu však bylo jasné, že soupeři nedosahují úrovně se kterou jsme zvyklí soupeřit. V každém zápase jsme byli lepším týmem a předváděli krásnou hru, o čemž svědčí i pochvaly od soupeřových trenérů.

Kluci si mohli vyzkoušet věci z tréninků, které nám v těžších zápasech příliš nevycházejí a zvednout si tak trochu sebevědomí. Nicméně i zde se objevovaly neustále se opakující chyby, na jejichž odstranění je stále potřeba pracovat. Turnaj jsme tedy zvládli a po zásluze si odvezli pohár za první místo.

banmuzi

FK Teplice - Mostecký FK 17:16(5:3, 6:5, 4:3, 2:5)

Trenér Kopecký: Všichni hráči, kteří byli zdraví jeli na toto přátelské utkání a až na některé jedince předvedli velmi vysokou herní kvalitu a ujistili nás, že máme do budoucna na čem stavět.

V sobotu 25.1. přijala pozvání starší přípravka U11 pozvání k se hrání přátelského utkání do Teplic, kde se hrálo systémem 4+1 a 4x 30 min.

Sestava Mostu:

Lipert, Paulovič, Pašek, Pavelec, Ball, Procházka, Kříž, Verner, Mráz, Kohout, Svítek, Žák O

banmuzi

Mostecký FK o.p.s – SK Kladno 5:6(1:4, 3:0, 1:2)

V sobotu 15. Února přivítala starší přípravka U11 ročníku 2009 na přátelském utkání tým SK Kladno systémem 7 plus 1 a 3x 30 minut se všichni hráči museli poprat známe z velmi velkou hrací plochou.

Trenér Kopecký: V prvních 30 minutách to bylo z naší strany velmi ustrašené a stále nám dělá problém přechod jeden na jednoho a  přenášení hry z jedné strany na druhou. Někteří hráči se stále uchylují k naivní- mu odkopávání míče místo tvrdé a přesné přihrávky do prostoru nebo na nabíhajícího hráče. První třetinu jsme prohráli po zásluze 1:4.

Ve druhé třetině jsme si vedli mnohem lépe jsme se nebáli přechodu jeden na jednoho a díky Janu Stoklasovi se nám dařilo přenášet hru z jedné strany na druhou, ale místo střelby z blízké vzdálenosti od branky řešíme stále kombinace až do branky, ale i přes tyto malé nedostatky jsme druhou třetinu vyhráli 3:0.

banmuzi

Junior Chomutov – Mostecký FK 7:9 (2:2, 2:3, 3:4)

Místo utkání: Blšany

Systém: 7+1

Hrací doba: 3x30 min

V sobotu zajížděla Mostecká starší přípravka U11 ročníku 2009 do Blšan, kde měl soustředění tým Junioru Chomutov. Se kterým také odehráli Mostečtí přípravné utkání, které se hrálo systémem 7+1 a hrací doba 3x30min.

Hodnocení zápasu trenér Kopecký:V první třetině přátelské utkání mám největší problém dělal pohyb hráčů soupeře, který se nejen že dobře pohyboval a také se snažil napadat až po naši rozehrávce na obránce a také čekal v bloku postaveném systémem 1:3:3. Také jsme měli velmi slabý pohyb bez míče a s hledáním volného místa. Ale i tak jsme si vytvořili spoustu dobrých střeleckých příležitostí, které sice neskončily gólem ale ukázali nám cestu jak přehrát soupeře postaveného v tomto bloku. Největší slabinou po celý zápas byla tvrdost a přesnost přihrávek. Soupeř který se dobře pohybovala čekal na tyto přihrávky a jelikož byly pomalé stačily zachytávat a přecházet do rychlých protiútoků kterému vycházeli.

Starší přípravka U11

Poslední turnaj:

tbu

Následující turnaj:

tbu

Tabulka U11

# tým body
1. MFK 0
2. tým 0
3. tým 0
4. tým 0
5. tým 0
6. tým 0
7. tým 0
8. tým 0
9. tým 0
10. tým 0
11. tým 0
12. tým 0
13. tým 0
14. tým 0

Žádáme rodiče o kontrolu plateb měsíčních členských příspěvků.

Číslo účtu 1019551077/6100

variabilní symbol - rodné číslo dítěte.

Částka 400,- Kč.

Děkujeme.

Main Page Contacts Search