MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

Realizační tým U11

Foto U11

U11

Přenos Jílové - MFK

youtubechannel

facrlogo

 

 

ukfslogo

 

ofsmostlogo

 

ofsmostlogo

Spolupráce s Klubovou akademií FK Teplice

tepliceznak

Naši partneři

logo most cb2

 

logo usteckykraj

 

logo fortuna

 

logo mosteckydenik

 

logo homerlive

 

logo emostecko

 

logo gamaradio

 

logo datalife

 

logo mb1

 

logo ts

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

banmuzi

V sobotu 14 září 2019 proběhlo v tréninkovém centru Čepirohy první kolo mini ligy, které se hraje systémem 7 + 1. Starší přípravka U11 ročníku 2009 přivítala na domácím hřišti soupeře z Chomutova Karlových Varů a Neratovic.

Výsledky Mostu:

Mostecký FK - FC Chomutov 5:2

Mostecký FK - Slavia Karlovy Vary 2:6

Mostecký FK - Neratovice Býškovice 0:3

Sestava Mostu: Lipert Paulovič Svítek Stoklas Procházka Pavelec Maidl Mráz  Verner Papcun Praženica Ball Pašek Kříž  Žák T. Novotný

banmuzi

Mostecký FK - SK Roudnice  3:15 (0:6, 2:3,1:1, 0:5)

Mostecký FK - Junior Teplice 10:3 (5:0, 2:2, 2:0, 1:1)

Mostecký FK – Ervěnice Jirkov 2:22 (1:4, 1:7, 0:1, 0:10)

V prvním kole Krajského přeboru starších přípravek zajížděla Mostecká přípravka U11 ročník 2009 do Ervěnic, kde se utkala se stejně starými hráči z Junioru Teplic a Roudnice.

Trenér Kopecký: Na tento miniturnaj jsme odjížděli ve velmi okleštěné sestavě zaviněné nemocemi a omluvenkami.  Po sobotním turnaji v Žatci, který byl velmi náročný jsme věděli, že bez střídání budeme rádi když tento turnaj odehrajeme se ctí. Za odvedené výkony patří všem hráčům velká pochvala.

Branky Mostu:  Žák O 4x., Pospíšil 4x, Procházka 3x, Papcun , Pavelec, Nedbal 2x

Sestava Mostu: Paulovič, Ball, Pospíšil, Pavelec, Papcun, Žák O., Patera, Pešek, Nedbal, Mráz, Procházka, Kohout.

banmuzi

V sobotu 7.9. 2019 přijala starší přípravka U11 ročník 2009 pozvání na fotbalový turnaj do Žatce pod názvem Chmeláček cup.

První zápas sobotního turnaje Chmelaček proti fotbalové akademii Bohemians Praha Velvary skončil vítězstvím Mostu 6: 2, 4x se prosadil Ondrák Žák a po gólu přidali Roman Papcun a Adam Procházka.

2. Zápas proti Plzeň-petřín skončil prohrou Mosteckého FK 3:0 po našich chybách v rozehrávce a zbytečnému odkopávání míče.

Další zápas proti zahraničnímu jsou soupeři FSV motor Brand-Erbisdorf skončil vítězstvím 3:2. Góly dávali Žák Ondra 2x a Adam Procházka.

Ve čtvrtém zápase jsme narazili na soupeře ze Sokolova, se kterým jsme se rozešli smírně a to 1:1 gólem Ondry Žáka, v tomto utkání byla hra velmi vyrovnaná a šance byly na obou dvou stranách. Pátý zápas jsme odehráli proti Seku Louny, který jsme vyhráli 2 :0 goly v tomto utkání vstřeliliTomáš Pospíšil a Ondra Žák.

Předposlední zápas dnešního turnaje se soupeřem Slavoj Žatec jsme vyhráli 6: 2, kde jsme dominovali ve všech herních činnostech a dá se říct že jsme soupeře k ničemu nepustili. A až v samotném závěru jsme polevili a dostali jsme dva hloupé góly ze své nesoustředěnosti. Branky vstřelili 3x Ondra Žák a po jedné brance Štěpán Mráz, Max Verner a Tomáš Pospíšil.

banmuzi

V sobotu 1.9. 2019 se zúčasnila strší přípravka U11 ročníku 2009 charitativního turnaje na ABC Braník v Praze, kde její výtěžek byl věnován nadaci Kapka naděje. Tento turnaj se hrál systémem 6+1 na 20 minut.

Trenér Kopecký: Úvodní zápas turnaje proti  Dukle Praha, kde začátek zápasu jsme trošičku zaspali a obdrželi branku v první minutě utkání, potom se kluci zvedly začaly makat a dělat věci, které jsme si řekli před zápasem. A to vedlo to vyrovnání a následně ke zvýšení skóre až na 3:1. Branky dával Pospíšil a 2x Stoklas.

2. Zápas s Baníkem Sokolov, který se nám vůbec nepovedl jsme prohráli  zaslouženě 5:0, hrubé chyby  v obraně a osobních soubojích, které jsme vůbec ale vůbec nedělali a nechali soupeře lehce  zakončovat.

3. Zápas proti RMSK Cidlina skončil vítězstvím pro Mostecký klub 2:1 ve vyrovnaném zápase jsme měli o něco více šancí, které jsme dokázali proměnit. Branky našeho týmu vstřelili Štěpán Mráz a Tadeáš Svítek.

4. Zápas proti Slavoj Podolí jsme zvládli jak výsledkově tak herně. A i když jsme prohrávali 0:1 tak jsme dokázali tento zápas otočit a vyhrát     2:1. Střelci čtvrtého zápasu byli Kříž Jiří a Emmett Maidl z rohu kdy si soupeř vstřelil vlastní gól. 

5. Zápas ve skupině se Slavií Praha, kde jsme vedli 1: 0 po brance Tomáše Pospíšila.  Dlouho jsme drželi soupeře   od naší branky až jsme v samém závěru  jsme udělali  jednu chybu v obranné fázi a ta nás stála branku, tudíž  celé utkání skončilo nerozhodně  1:1.

Bohužel máme trošku smůlu kdy sice v základní části v tabulce máme stejné skoro jako Slavie Praha 10 bodů ale méně nastřílených Branek tudíž postupujeme z druhého místa a hrajeme o 5 až 8 místo z 24 účastníků.Vzávěru turnaje nám již dolšli síly a všechnz tři zápasy jsme prohráli a na turnaji obsadili pěkné osmé místo. Ale i tak chválíme všechny hráče za přístup, předvedené akce a výkony, kterými repezentovali město Most.

banmuzi

Kluci odehráli satelitní turnaj tak, jak jsme si představovali. Vyčnívali zejména v soubojích 1:1 a také byly již vidět základní prvky spolupráce. Dařilo se jim i střelecky a vstřelili tedy velké množství branek. Kluci zaslouží velkou pochvalu.

Výsledky:

Most-Roudnice 29:8

Most-Louny/Žatec 19:6

Most-Litoměřice 37:6

SESTAVA (19 hráčů): Valouch, Lacko, K.Král, Tampa, Lipert, Lukeš, Mička, Elznic, Skulty, Keldrych, Kučera, Vorlíček, Kotner, Studnička, Skrčený, Balín, Phan, Libecajt, Bebák,

Trenéři: Rain, Rosenbaum

banmuzi

V neděli dne 27.5.2018 pořádal MFK Most domácí turnaj pro ročník 2011 na hřišti v Čepirozích.

Domácí Most postavil tři týmy a všechny týmy se umístily v první čtyřce.

Tým MFK zelení dokonce celý turnaj opanoval.

Sestava - modří, zelení, bílí:  Balín, K.Král, Libecajt, Lipert, Skulty, Tampa, Valouch, Vorlicek, Phan, Lacko, Skrceny, Taslar, Kuta, Studnicka, Lukeš, Brabec, Bebak, Kubanek, Elznic, Trojovský, Mička,  Kotner, Pospíšil, Keldrych, J.Král, Oktábec,

Trenéři: Rain, R. Lžíčař, L. Lžíčař

Hodnocení trenéra:

" Turnaj se povedl. Kluci ve velkém vedru zvládli turnaj skvěle a zaslouží pochvalu za předvedené výkony. Poděkování patří také soupeřům, pomocníkům, kteří při turnaji pomáhali a všem přítomným rodičům za slušnou podporu svých ratolestí ".

banmuzi

Dne 7.1.2018 zajíždělo družstvo MFK roč. 2011 na turnaj do Krupky. Pořadatelem turnaje bylo FK Ústí nad Labem. MFK postavilo dva týmy, zelení a bílí. Hrálo se na třech hřištích systémem 3+0 na čtyři branky 10-12 minut.

Zápasy MFK zelení :

MFK - Junior Chomutov A  16:2

MFK - Velké Březno  5:4

MFK – FK Ústí nad Labem A   6:6

banmuzi

28.9.2017

V Ústí n/L pokračoval 4. kolem KPSP kategorie U11 ze dne 28.9.2017

Výsledky MFK :

MFK Most -  FK Ústí nad Labem    6:11

MFK Most - FAPV Děčín     3:20                  

MFK Most - FK Litvínov      3:13

Sestava : Kryštof Hrzán, Filip Krátký, Lukáš Rosenlacher, Michal Fojtík, Martin Kšána, Tomáš Janeček, Radek Wolf, Pospíšil Lukáš, Michal Havelka, Adam Gašparín, Vojtěch Fišer, Matěj Bernard, Lukáš Novotný

Trenéři: V. Kšána, O. Kopecký

Starší přípravka U11

Poslední turnaj:

tbu

Následující turnaj:

tbu

Tabulka U11

# tým body
1. MFK 0
2. tým 0
3. tým 0
4. tým 0
5. tým 0
6. tým 0
7. tým 0
8. tým 0
9. tým 0
10. tým 0
11. tým 0
12. tým 0
13. tým 0
14. tým 0

Žádáme rodiče o kontrolu plateb měsíčních členských příspěvků.

Číslo účtu 1019551077/6100

variabilní symbol - rodné číslo dítěte.

Částka 400,- Kč.

Děkujeme.

Main Page Contacts Search