MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

Realizační tým U11

Foto U11

U11

Přenos Oldřichov - MFK

youtubechannel

facrlogo

 

 

ukfslogo

 

ofsmostlogo

 

ofsmostlogo

Spolupráce s Klubovou akademií FK Teplice

tepliceznak

Naši partneři

logo most cb2

 

logo usteckykraj

 

logo fortuna

 

logo mosteckydenik

 

logo homerlive

 

logo emostecko

 

logo gamaradio

 

logo datalife

 

logo mb1

 

logo ts

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

 

logo xfotbal

banmuzi

V sobotu 23. 11. 2019 přijala starší přípravka U11 ročník 2009 pozvání na miniturnaj do Prahy, kde se hrálo systémem 7+1 a časově 3x 30 minut, jako příprava na systém mladších žáků.

Trenér Kopecký: Ve velmi oslabené sestavě a se čtyřmi hráči ročníku 2010 jsme tento miniturnaj odehráli velmi kvalitně a to až na první zápas, který jsme začali hodně nervózně, kde jsme kazili velmi mnoho přihrávek. Problém nám také dělala soubojová část se soupeřem, který hrál velmi kvalitně a s důrazem se kterým jsme se nedokázali po celý zápas poradit. Mínusem mohou být i neproměněné šance a i když jich nebylo mnoho, zápas mohl skončit minimálně nerozhodně.

Po první třetině jsme si řekli co je dobře a naopak čeho bychom se měli vyvarovat. S přeházením jednotlivých postů a nové rozestavení nám přineslo klid na kopačky a začalo se nám dařit i kombinačně. Poslední dva zápasy jsme s přehledem vyhráli a navíc předváděli i fotbal, se kterým bychom se chtěli prezentovat i v budoucnu.

banmuzi

V sobotu 16.11. 2019 jsme pořádali další díl miniligy. Na umělé trávě v Mostě se tentokrát sešli  týmy Motorletu Praha, FA Velvary Bohemians Praha a Neratovice Býškovice. Miniliga která se hraje systémem 7 plus 1 a 30 minut je přípravou na žákovskou kategorii. Takže trenérům nejde ani tak o výsledky jak o to naučit hrát kluky tento systém.

Trenér Kopecký: V prvním zápase jsme jsme předvedli hodně slabý výkon a po zásluze jsme prohráli po vlastní brance Tomáše Pospíšila 2:1. Za 30 minut jsme vystřelili pouze dvakrát na branku FA a vůbec jsme si nedokázali poradit z dobře bránícím a napadají soupeřem.

Ve druhém zápase se naše hra zlepšila a sehráli jsme velmi vyrovnané utkání s týmem Neratovic, které skončilo bez Branek 0:0, ale už bylo byli vidět náznaky šancí, které jsme si během zápasu vytvořili jen při zakončení těchto šancí hráči nedokázali zachovat chladnou hlavu a proměnit tyto šance v góly.

3. Zápas s Motorletem Praha byl také velmi vyrovnaný a i když začátek zápasu vyšel v náš prospěch a převážně se hrálo před brankou Motorletu byly to právě  hráči Prahy, kteří nám dali první gól. Kluci tento boj nevzdali a po zásluze celý zápas otočili v náš prospěch na 2 :1. Toto utkání hodnotím velmi kladně jelikož to je velká zkušenost pro kluky s velkým Hřištěm s velkým prostorem a s hodně běháním.

banmuzi

Sobotu 9.11.2019 přijala starší přípravka U11 ročník 2009 pozvání na turnaj do Rokycan a jelikož i v tento termín hrála s Chomutovem rozdělila tým na dvě skupiny. Na tomto turnaji se hrálo na dvě skupiny po 13 minutách. Mostecký FK narazil postupně ve skupině  na týmy.

Viktoria Plzeň, FK Kohouti Rokycany a SK Cembrit Beroun.

Trenér Moravec: Turnaj jsme začali nervózně a první branka do naší sítě nás nepoložila, ale spíš kluky nakopla a otočili jsme vývoj na naší stranu.  Před koncem prvního zápasu jsme dostali vyrovnávající gól,když jsme neohlídali odrážený míč. Postupně jsme se  dostávali  do hry a předváděli jsme krásný kombinační fotbal plný krásných akci, soubojů a střel. Kluci poslechli co jsem jim řekl a co po nich chci. Náš výkon se líbil jak rodičům i pořadatelům turnaje, a naše úsilí se vyplatilo i v 6 hráčích jsme se dostali až do finále kde jsme opět narazili na Viktoria Plzeň. Na vítězství to nestačilo kluci už neměli tolik sil, ale bojovali až do konce, za to jim patří velké díky a a pochvala za krásnou předvedenou hru celém turnaji.

Sestava Mostu:  Verner, T. Žák,  Pavelec, Lipert, Paulovič, Mráz

banmuzi

Mostecký Fk - Junior Chomutov 15:3

Branky Mostu: Kříž 5x , Žák O. 4x , Dobiáš 4x, Procházka, Novotný A., Maidl,

V sobotu 9 listopadu hrála starší přípravka U11 ročník 2009 přátelské utkání s Chomutovem. Zápas, který se hrál třikrát 30 minut systémem 7 + 1 přinášel mnoho krásných akcí.

Trenér Kopecký : Od začátku utkání jsme diktovali tempo hry a po celý zápas jsme byli lepším týmem nežli soupeř z Chomutova. Dařili se nám kombinace i rychlé protiútoky. V utkání jsme měli menší rezervy v rychlém napadání soupeře a s přenášením hry z levé strany na pravou a obráceně přes středního záložníka. Za herní přístup v tomto utkání musím kluky pochválit jelikož plnili i taktické pokyny, které jindy nedokážeme plnit.

Sestava Mostu: Svítek, Pospíšil, Pašek, Maidl, Stoklas, Dobiáš, Kříž, Žák Ondra, Procházka, Novotný, Pešek.

banmuzi

Hrací doba: 17min

Systém: 5+1 každý s každým

Týmů: 13

V sobotu 26.7 2019 vyjížděla starší přípravka U11 ročník 2009 na dvoudenní turnaj do nedalekých Spořic, kde je čekali zápasy se stejně starými hráči z Prahy, Chebu, ale třeba i s Varnsdorfu a také blízkého okolí.  V sobotu čekalo Mostecký tým odehrát úctyhodných osm utkání a v neděli dalších šest. Čtyři utkání ze základní skupiny a dvě semifinálová utkání.

Trenér Kopecký:  V prvním zápase sobotního Spořického turnaje byl naším soupeřem Tempo Praha a Mostecký klub celý zápas dominoval ve všech herních činnostech a až na malé chybičky v závěru utkání jsme toto utkání dovedli do vítězného konce a zaslouženě vyhráli 6 :3.

Ve druhém zápase s Karlovými Vary skončil po 17 min. výsledek nerozhodně 3:3. Ale dohromady jsme nastříleli pět branek. Dvě branky jsme si dali sami do vlastní brány. Mrzet nás muže opět výpadek koncentrace ke konci zápasu, kdy dokonce zápasu zbývalo 30 vteřin, a my jsme nad soupeřem vedli 3:1. Po celý zápas se soupeř uchyloval k nakopávaným dlouhým míčům před naší brankou, kde čekal na naše chyby.

banmuzi

V sobotu 14 září 2019 proběhlo v tréninkovém centru Čepirohy první kolo mini ligy, které se hraje systémem 7 + 1. Starší přípravka U11 ročníku 2009 přivítala na domácím hřišti soupeře z Chomutova Karlových Varů a Neratovic.

Výsledky Mostu:

Mostecký FK - FC Chomutov 5:2

Mostecký FK - Slavia Karlovy Vary 2:6

Mostecký FK - Neratovice Býškovice 0:3

Sestava Mostu: Lipert Paulovič Svítek Stoklas Procházka Pavelec Maidl Mráz  Verner Papcun Praženica Ball Pašek Kříž  Žák T. Novotný

banmuzi

Mostecký FK - SK Roudnice  3:15 (0:6, 2:3,1:1, 0:5)

Mostecký FK - Junior Teplice 10:3 (5:0, 2:2, 2:0, 1:1)

Mostecký FK – Ervěnice Jirkov 2:22 (1:4, 1:7, 0:1, 0:10)

V prvním kole Krajského přeboru starších přípravek zajížděla Mostecká přípravka U11 ročník 2009 do Ervěnic, kde se utkala se stejně starými hráči z Junioru Teplic a Roudnice.

Trenér Kopecký: Na tento miniturnaj jsme odjížděli ve velmi okleštěné sestavě zaviněné nemocemi a omluvenkami.  Po sobotním turnaji v Žatci, který byl velmi náročný jsme věděli, že bez střídání budeme rádi když tento turnaj odehrajeme se ctí. Za odvedené výkony patří všem hráčům velká pochvala.

Branky Mostu:  Žák O 4x., Pospíšil 4x, Procházka 3x, Papcun , Pavelec, Nedbal 2x

Sestava Mostu: Paulovič, Ball, Pospíšil, Pavelec, Papcun, Žák O., Patera, Pešek, Nedbal, Mráz, Procházka, Kohout.

banmuzi

V sobotu 7.9. 2019 přijala starší přípravka U11 ročník 2009 pozvání na fotbalový turnaj do Žatce pod názvem Chmeláček cup.

První zápas sobotního turnaje Chmelaček proti fotbalové akademii Bohemians Praha Velvary skončil vítězstvím Mostu 6: 2, 4x se prosadil Ondrák Žák a po gólu přidali Roman Papcun a Adam Procházka.

2. Zápas proti Plzeň-petřín skončil prohrou Mosteckého FK 3:0 po našich chybách v rozehrávce a zbytečnému odkopávání míče.

Další zápas proti zahraničnímu jsou soupeři FSV motor Brand-Erbisdorf skončil vítězstvím 3:2. Góly dávali Žák Ondra 2x a Adam Procházka.

Ve čtvrtém zápase jsme narazili na soupeře ze Sokolova, se kterým jsme se rozešli smírně a to 1:1 gólem Ondry Žáka, v tomto utkání byla hra velmi vyrovnaná a šance byly na obou dvou stranách. Pátý zápas jsme odehráli proti Seku Louny, který jsme vyhráli 2 :0 goly v tomto utkání vstřeliliTomáš Pospíšil a Ondra Žák.

Předposlední zápas dnešního turnaje se soupeřem Slavoj Žatec jsme vyhráli 6: 2, kde jsme dominovali ve všech herních činnostech a dá se říct že jsme soupeře k ničemu nepustili. A až v samotném závěru jsme polevili a dostali jsme dva hloupé góly ze své nesoustředěnosti. Branky vstřelili 3x Ondra Žák a po jedné brance Štěpán Mráz, Max Verner a Tomáš Pospíšil.

banmuzi

V sobotu 1.9. 2019 se zúčasnila strší přípravka U11 ročníku 2009 charitativního turnaje na ABC Braník v Praze, kde její výtěžek byl věnován nadaci Kapka naděje. Tento turnaj se hrál systémem 6+1 na 20 minut.

Trenér Kopecký: Úvodní zápas turnaje proti  Dukle Praha, kde začátek zápasu jsme trošičku zaspali a obdrželi branku v první minutě utkání, potom se kluci zvedly začaly makat a dělat věci, které jsme si řekli před zápasem. A to vedlo to vyrovnání a následně ke zvýšení skóre až na 3:1. Branky dával Pospíšil a 2x Stoklas.

2. Zápas s Baníkem Sokolov, který se nám vůbec nepovedl jsme prohráli  zaslouženě 5:0, hrubé chyby  v obraně a osobních soubojích, které jsme vůbec ale vůbec nedělali a nechali soupeře lehce  zakončovat.

3. Zápas proti RMSK Cidlina skončil vítězstvím pro Mostecký klub 2:1 ve vyrovnaném zápase jsme měli o něco více šancí, které jsme dokázali proměnit. Branky našeho týmu vstřelili Štěpán Mráz a Tadeáš Svítek.

4. Zápas proti Slavoj Podolí jsme zvládli jak výsledkově tak herně. A i když jsme prohrávali 0:1 tak jsme dokázali tento zápas otočit a vyhrát     2:1. Střelci čtvrtého zápasu byli Kříž Jiří a Emmett Maidl z rohu kdy si soupeř vstřelil vlastní gól. 

5. Zápas ve skupině se Slavií Praha, kde jsme vedli 1: 0 po brance Tomáše Pospíšila.  Dlouho jsme drželi soupeře   od naší branky až jsme v samém závěru  jsme udělali  jednu chybu v obranné fázi a ta nás stála branku, tudíž  celé utkání skončilo nerozhodně  1:1.

Bohužel máme trošku smůlu kdy sice v základní části v tabulce máme stejné skoro jako Slavie Praha 10 bodů ale méně nastřílených Branek tudíž postupujeme z druhého místa a hrajeme o 5 až 8 místo z 24 účastníků.Vzávěru turnaje nám již dolšli síly a všechnz tři zápasy jsme prohráli a na turnaji obsadili pěkné osmé místo. Ale i tak chválíme všechny hráče za přístup, předvedené akce a výkony, kterými repezentovali město Most.

banmuzi

Kluci odehráli satelitní turnaj tak, jak jsme si představovali. Vyčnívali zejména v soubojích 1:1 a také byly již vidět základní prvky spolupráce. Dařilo se jim i střelecky a vstřelili tedy velké množství branek. Kluci zaslouží velkou pochvalu.

Výsledky:

Most-Roudnice 29:8

Most-Louny/Žatec 19:6

Most-Litoměřice 37:6

SESTAVA (19 hráčů): Valouch, Lacko, K.Král, Tampa, Lipert, Lukeš, Mička, Elznic, Skulty, Keldrych, Kučera, Vorlíček, Kotner, Studnička, Skrčený, Balín, Phan, Libecajt, Bebák,

Trenéři: Rain, Rosenbaum

Starší přípravka U11

Poslední turnaj:

tbu

Následující turnaj:

tbu

Tabulka U11

# tým body
1. MFK 0
2. tým 0
3. tým 0
4. tým 0
5. tým 0
6. tým 0
7. tým 0
8. tým 0
9. tým 0
10. tým 0
11. tým 0
12. tým 0
13. tým 0
14. tým 0

Žádáme rodiče o kontrolu plateb měsíčních členských příspěvků.

Číslo účtu 1019551077/6100

variabilní symbol - rodné číslo dítěte.

Částka 400,- Kč.

Děkujeme.

Main Page Contacts Search