MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

banmuzi

Mostecký FK U14 – Viktoria Žižkov  5 : 2 (4:1)

Branky Mostu:  7.,32. Svoboda, 11.,13. Paldrych, 47. Benda

V dalším kole divize starších žáků se mostečtí utkali s Viktorií Žižkov.

V úvodu poločasu se hrála vyrovnaná partie a soupeři si nedali nic zadarmo. Již v 6 min. se hosté ujali vedení hosté , když využili chybné rozehrávky domácího hráče. Domácí ale hned v následující minutě odpověděli rychlou vyrovnávací brankou , o kterou se postaral Jan Svoboda.

V dalším průběhu prvního poločasu mostečtí zvýšili obrátky a po dvou  brankách Denise Paldrycha zvýšili své vedení na 3:1. Poté domácí mírně polevili , ale přesto se ve 32 min. radovali ze čtvrté branky kterou vsítil Jan Svoboda. Po poločase tak vedli domácí 4:1.

Ve druhém poločase se již mostečtí nedostali do potřebného tempa a hosté toho využili k vyrovnání hry. Ve 47 min. sice domácí , po střele Tomáše Bendy, přidali pátou branku , ale v kombinaci se jim příliš nedařilo. Hosté se dokázali několikrát dostat před mosteckou branku , ale až v 75 min. se jim podařilo korigovat stav utkání .

Po závěrečném hvizdu se tak mohli mostečtí radovat z vítězství 5:2.

banmuzi

Mostecký FK U14 – FC Slavia Karlovy Vary  4 : 2 (1:1)

Branky Mostu:  7.,63. Svoboda ,44. Benda, 53. Myška

V dalším kole divize starších žáků se mostečtí utkali s celkem FC Slavia Karlovy Vary.

V prvním poločase se hrála vyrovnaná partie a soupeři si nedali nic zadarmo. Již v 6 min. se hosté ujali vedení , když si domácí nepohlídali hostujícího útočníka a ten s pomocí tyče překonal domácího gólmana Dobreva. Domácí ale hned v následující minutě odpověděli rychlou vyrovnávací brankou , o kterou se postaral Jan Svoboda.

V dalším průběhu prvního poločasu si oba týmy vytvořili několik šancí , ale stav 1:1 se do poločasového hvizdu nezměnil. Druhý poločas začali lépe domácí a ve 44 min. po průniky a gólové nahrávce Josefa Myšky, skóroval Tomáš Benda. V 53 min. již domácí vedli 3:1 , když se po rohovém kopu prosadil Josef Myška.

V 59 min. se hostům podařilo snížit na rozdíl jediné branky , ale mostečtí nenechali nic náhodě o 4 min. později si vzali dvoubrankové vedení zpátky, když se druhou brankou v utkání prezentoval Jan Svoboda. V závěrečných minutách již branka nepadla a tak se mohli mostečtí radovat z vítězství 4:2.

banmuzi

FK Baník Sokolov – Mostecký FK U14  4 : 0 (1:0)

K dalšímu mistrovskému utkání divize starších žáků zajížděli mostečtí do Sokolova , kde se utkali s celkem FK Baník Sokolov.

V úvodu prvního poločasu měli více ze hry domácí ,ale pozorná obrana hostí jim toho příliš nedovolila. První velká šance mosteckých přišla ve 14 min. , kdy se Jan Svoboda ,po pěkné přihrávce za obranu ,dostal do samostatného nájezdu , ale gólman domácích mu skórovat nedovolil.

V 17 min. se poprvé měnilo skóre , když střelu domácího hráče hostující gólman pouze vyrazil a dobíhající hráč usměrnil míč do mostecké branky.

Ve 25 min. se ke slovu opět dostali mostečtí , ale střela Josefa Myšky jen těsně minula branku domácích. Domácí se ke konci poločasu také dostali do několika šancí ,ale většina střel mířila nad branku hostí anebo do náručí hostujícího gólmana. Po prvním poločase tak vedl domácí tým 1:0.

Ve druhém poločase měli domácí více ze hry, ale střelecké příležitosti si vypracovali oba týmy. Sokolovští však byli v tomto poločase opět produktivnější a třemi zásahy zatížili konto hostujícího týmu.

Mostečtí se i přes velkou snahu nedokázali gólově prosadit a tak se po závěrečném hvizdu ,museli smířit s porážkou 4:0.

Starší žáci ČLŽ U14

Poslední zápas:

23.10.  MFK - Žižkov 5:2

Následující zápas:

2.11. 11:45 Neratovice/Byškovice - MFK

Tabulka U14

# tým body
1. Sokolov 24
2. Ústí nad Labem 19
3. MFK 18
4. Neratovice / Byškovice 17
5. Viktorka Žižkov 14
6. Roudnice n. Labem 12
7. Litvínov 11
8. Chomutov 11
9. Karlovy Vary 9
10. Varnsdorf 6
11. Háje 3

jomablue

iplan

tplan

mplan

photogallery

photogallery

Žádáme rodiče o kontrolu plateb měsíčních členských příspěvků.

Číslo účtu 1019551077/6100

variabilní symbol - rodné číslo dítěte.

Částka 400,- Kč.

Děkujeme.

Main Page Contacts Search