MOSTECKÝ FOTBALOVÝ KLUB, o.p.s.

banmuzi

FK Baník Sokolov – Mostecký FK U14  4 : 0 (1:0)

K dalšímu mistrovskému utkání divize starších žáků zajížděli mostečtí do Sokolova , kde se utkali s celkem FK Baník Sokolov.

V úvodu prvního poločasu měli více ze hry domácí ,ale pozorná obrana hostí jim toho příliš nedovolila. První velká šance mosteckých přišla ve 14 min. , kdy se Jan Svoboda ,po pěkné přihrávce za obranu ,dostal do samostatného nájezdu , ale gólman domácích mu skórovat nedovolil.

V 17 min. se poprvé měnilo skóre , když střelu domácího hráče hostující gólman pouze vyrazil a dobíhající hráč usměrnil míč do mostecké branky.

Ve 25 min. se ke slovu opět dostali mostečtí , ale střela Josefa Myšky jen těsně minula branku domácích. Domácí se ke konci poločasu také dostali do několika šancí ,ale většina střel mířila nad branku hostí anebo do náručí hostujícího gólmana. Po prvním poločase tak vedl domácí tým 1:0.

Ve druhém poločase měli domácí více ze hry, ale střelecké příležitosti si vypracovali oba týmy. Sokolovští však byli v tomto poločase opět produktivnější a třemi zásahy zatížili konto hostujícího týmu.

Mostečtí se i přes velkou snahu nedokázali gólově prosadit a tak se po závěrečném hvizdu ,museli smířit s porážkou 4:0.

banmuzi

Mostecký FK U14 – FK Varnsdorf  9 : 2 (7:1)

Branky Mostu:  4.,35.,36. Paldrych , 22.,33.,53. Svoboda,39., 68.Benda, 29. Myška

V dalším kole divize starších žáků se mostečtí utkali s celkem FK Varnsdorf.

V úvodu prvního poločasu bylo utkání celkem vyrovnané , když se mostečtí hned ve 4 min. po střele Denise Paldrycha ujali vedení a v 11 min. dokázali hosté stav srovnat na 1:1.

Domácí ale postupně přidávali na obrátkách a v dalším průběhu prvního poločasu nastříleli celkem šest branek. Dvě branky zaznamenali Denis Paldrych , Honza Svoboda a po jedné přidali Josef Myška a Tomáš Benda. Po prvním poločase tak byl stav 7:1 pro domácí tým.

Ve druhém poločase pokračovali mostečtí v kvalitní hře , ale střelecky se jim již tolik nedařilo. V 53.min přidal osmou branku Jan Svoboda a poslední zápis domácích do střelecké listiny si připsal Tomáš Benda. V závěru ještě dokázali hosté přidat svou druhou branku , která určila konečný stav tohoto utkání. Mostečtí tak po kvalitním výkonu zvítězili 9:2.

Sestava Mostu: Dobrev – Novotný(41.Švarc) ,Schöpp, Moscato, Jandák, Benda ,Žáček, Myška“K“,Štandera(41.Bernard) , Paldrych , Svoboda(63.Šlehofer)

Trenéři : Petr Melichar,Jan Havlíček

Vedoucí : Radim Vaic

banmuzi

Junior Chomutov – Mostecký FK U14  1 : 4 (0:2)

Branky Mostu: 5.,62. Benda , 17. Žáček , 44. Paldrych

K dalšímu mistrovskému utkání divize starších žáků zajížděli mostečtí do Chomutova, kde se utkali s celkem Junior Chomutov.

Hned v úvodu se mosteckým podařilo skórovat, když se po pěkné nahrávce od Jana Svobody střelecky prosadil Tomáš Benda.

V dalších minutách drželi míč na kopačkách spíše domácí hráči, ale hosté v 17 minutě opět udeřili , když se po samostatné akci prosadil Jakub Žáček.

Domácí se poté snažili o zkorigování výsledku, ale stav utkání 2:0 pro hosty se do konce prvního poločasu již nezměnil.

Druhý poločas začali lépe hosté a ve 44 min. se po pěkné střele Denise Paldrycha dostali do tříbrankového vedení. Mostečtí v této fázi utkání drželi míč a domácím toho příliš nedovolili.

V 62 min. se jim podařilo vstřelit čtvrtou branku, když se podruhé v utkání střelecky prosadil Tomáš Benda.

banmuzi

Mostecký FK U14 – FK Litvínov  1 : 3 (1:2)

Branky Mostu:  19. Svoboda

Ve třetím kole divize starších žáků se mostečtí utkali s celkem FK Litvínov. V prvním poločase se hrála vyrovnaná partie a soupeři si nedali nic zadarmo.

Již ve 4 min. se hosté ujali vedení, když si domácí nepohlídali hostujícího útočníka a ten s přehledem překonal domácího gólmana Pinteho.

Domácí poté zvýšili aktivitu a v 19 min. se dočkali zasloužené vyrovnávací branky o kterou se postaral Jan Svoboda. Ve 27 min. se hosté opět dostali do vedení a mostečtí tak museli dohánět jednogólové manko. V prvním poločase se jim to však nepovedlo, a protože ani hosté již nevsítili žádnou branku tak se šlo do kabin za stavu 2:1 pro hosty.

Ve druhém poločase domácí zvýšili obrátky a po většinu času se usídlili na polovině soupeře, ale pozorná obrana hostí jim příliš střeleckých příležitostí nedovolila.

Snahu domácího celku nakonec zlomila 74 min., kdy se hosté trefili potřetí a definitivně tak rozhodli o výsledku tohoto utkání. Mostečtí tak podlehli týmu FK Litvínov 1:3.

banmuzi

FC Háje Jižní Město – Mostecký FK U14  2 : 4 (0:1)

Branky Mostu: 42.,63. Myška , 33. Svoboda , 72. Žáček

Ve druhém kole divize starších žáků zajížděli mostečtí do Prahy , kde se utkali s celkem FC Háje Jižní Město.

V prvním poločase měli mostečtí mírnou územní převahu , ale až ve 33 min. se jim , po několika promarněných příležitostech , podařilo skórovat , když se střelecky prosadil Jan Svoboda. Domácí si v tomto poločase také vytvořili několik slibných příležitostí ,ale brankáře hostí jim nepodařilo překonat. Po poločase tak mostečtí vedli 1:0.

Druhý poločas byl hodně bohatý na branky a podíleli se na tom oba týmy. Mostečtí hned v úvodu, po skvělé přihrávce Denise Paldrycha a individuálním průniku Josefa Myšky, vstřelili svůj druhý gól a dostali se tak do dvoubrankového vedení. V 54 min. se domácím podařilo snížit na rozdíl jediné branky a utkání tak bylo stále otevřené.

Domácí se tlačili do pokutového území hostí , ale vyrovnání se nedočkali . Naopak v 63 min. se opět radovali hosté , když se podruhé v utkání střelecky prosadil Josef Myška. Mostečtí se opět dostali ke své hře a v 72 min. po dorážce Jakuba Žáčka přidali čtvrtou branku. Domácí se ale nesmířili s průběžným stavem a v 77 min. dokázali snížit na 2:4. Mostečtí si však závěrečnou desetiminutovku aktivní hrou pohlídali a po závěrečném hvizdu se tak mohli radovat z výhry 4:2.

banmuzi

SK Roudnice nad Labem – Mostecký FK U14  2: 5 (1:3)

Branky Mostu: 20.,68. Paldrych , 19. Svoboda , 33. Myška .43. Benda

V prvním kole české divize starších žáků se mostečtí utkali s celkem SK Roudnice nad Labem.

V úvodu prvního poločasu bylo utkání celkem vyrovnané, ale mostečtí postupem času přebírali iniciativu a v 19 min. se jim, po střele Jana Svobody, podařilo vsítit první branku utkání.

O minutu později bylo ještě veseleji, když se po pěkné akci trefil Denis Paldrych a zvýšil vedení Mostu na 2:0. Ve 24 min. se i domácím podařilo vsítit branku a zkorigovat tak stav utkání na 1:2.

Mostečtí se stále častěji objevovali před domácím gólmanem, ale z vytvořených šancí se jim nedařilo skórovat. Až ve 33 min. se konečně prosadil Myška a zvýšil vedení mosteckých na 3:1.

Za tohoto stavu také zkončil první poločas.

Ve druhém poločase mostečtí pokračovali v útočné aktivitě a ve 43 min. se jim, po volném přímém kopu Myšky a pohotové dorážce Bendy, podařilo navýšit své vedení na 4:1.

Poté si mostečtí vytvořili nespočet šancí, ale překonat domácího gólmana se jim nedařilo. V 65 min. se tak zadařilo domácím, když vsítili svou druhou branku a snížili tak na rozdíl dvou branek. Mostečtí ale záhy dokázali odpovědět, když se podruhé v utkání trefil Denis Paldrych a navýšil skóre na 5:2.

banmuzi

Před odjezdem na přípravný kemp jsme na Fotbalovém stadionu Josefa Masopusta odehráli modelové utkání proti U14.

Mostecký Fotbalový Klub U15 - Mostecký Fotbalový Klub U14 6:1 (3:0)

Branky: Pinte 3, Šenkyřík, Kozikowski, Kovář

Sestava Mostecký Fotbalový Klub U15: Richter, - Keldrych (40 min. Kočka), Kovář, Bíma, - Poláček, Hadinec (40 min. Forman), Kozikowski, Buben Š. (40 min. Horn), - Šenkyřík, Pinte, Šindelář (40 min. Potoček)

Trenéři: Fibiger, Tancoš

Vedoucí mužstva: Švarc

Sestava Mostecký Fotbalový Klub U14: Dobrev, - Vaic (Novotný), Krbec Moscato, Radba, Myška, Schopp (Konopík), Žáček, Plhák (Šlehofer), - Paldrych (Klimt), - Fedák.

Trenéři: Melichar, Havlíček

Vedoucí mužstva: Vaic

Letní sezóna bude zahájena 15.7. v 16 30 hod. v Čepirohách.

Soustředění proběhne v termínu 21 – 25.7.

Od příštího týdne budou podrobné informace k ročníku 2005 na stránkách U15.

Nominace na zítřejší mistrovské utkání s Litvínovem: Richter, Keldrych, Kovář, Bíma, Kadlec, Kozikowski, Buben, Halámek, Sedlák, Málek, Poláček, Kočka, Guláš, Hadinec.

Na domácí čtvrteční zápas s Chomutovem, příjdou všichni, kdo nebude nominován k zápasu bude mít TJ.

Zítra kluci obdrží objednávky hráčských karet viz. níže, prosím vyplnit a ve čtvrtek odevzdat, děkuji.

Ve čtvrtek 23.5.2019 po mistrovském zápase s Chomutovem proběhne v areálu Albrechtická schůzka trenérů s rodiči.

Předmětem bude představení realizačního týmů a seznámení s letním programem žákovské kategorie ročník 2005 v sezoně 2019 – 2020.